21 רעיונות מדהימים איפור עיניים חומות | insightyv.com

21 רעיונות מדהימים איפור עיניים חומות

11. נחושת נצנצים גזור לחתוך

נחושת היא צל כה יפה לעת עתה, ואתה יכול אפילו לקחת טוויסט זהב ורדים על דברים על ידי שילוב של כמה גוונים ורוד כהה לתוך לוח הצבעים שלך. אם אתה הולך לעבוד עם נצנצים כמו זה שלך רעיונות איפור מדהים עבור עיניים חומות, אתה רוצה אבק קצת אבקת שקוף מתחת לעיניים שלך לעשות ניקוי כל זה הרבה יותר קל. אתה יודע מה קורה כאשר אתה עובד עם נצנצים – זה פשוט מגיע לכל מקום!

נְחוֹשֶׁת Glitter Cut Crease Makeup Idea

12. סגול & זהב Smokey עין + פעמיים Liner

אניה כפולה היא באמת נראית נהדר עכשיו, וזה כל כך הרבה יותר פשוט ממה שזה נראה. כדי להשיג את המראה היפה הזה, פשוט להוסיף עוד קפיצי אייליינר רק מעל העין שלך קפיצי העין. זה רק קפיצה מהירה, אז אם אתה לא חושב על זה יותר מדי פשוט ללכת עם זה, אתה צריך למצוא את זה עובד בדיוק כמו שצריך.

סָגוֹל and Gold Smokey Eye Idea for Brown Eyes

13. זהב & בראון סמוקי עין

זהב וחום עבודה כל כך טוב ביחד, וכאשר יש לך עיניים חומות גם, השילוב כולו פשוט עובד לטפל מושלמת. יהיה לך עיניים ברונזה שוקולד נראה כי באמת נראה מספיק טוב לאכול. רק תזכור כי תצטרך מברשת גדולה bluffy blendy כדי לקבל את זה בדיוק מדרון, ולבנות את הצבע, לא לארוז את זה מיד. זה יהיה הרבה יותר קשה למזג את כל זה ביחד בצורה נכונה.

אֵלֶגַנטִי Gold Smokey Eye Look for Brown Eyes

14. לחתוך Crease + Glitter התחתון Lash קו

מה דעתך על שילוב של כמה נראה לך לראות אלה רעיונות איפור מדהים עיניים חומות עבור מראה דרמטי באמת? זה אחד משלב את זה באמת לחתוך קיצוץ חזק עם אניה נצנצים זהב על קו הריסים התחתון, ואנחנו לא יכול להיות נרגש יותר לתת לו זריקה עבור עצמנו. שם, אמרנו את זה.

יפה Gold Glitter Lower Lash Line Look for Brown Eyes

15. פינה פינתית פנימית

יש כמה טריקים קטנים שאתה פשוט לא יכול לחיות בלי כאשר מדובר מקבל את זה איפור עיניים על fleek, ואחד הדברים האלה הוא מגע של סימון על הפינה הפנימית של העין. למה? כי זה עוזר לפתוח את הדברים גורם לך להיראות ער יותר. בנוסף, זה פשוט נראה ממש חמוד.

קַל Eye Makeup Idea for Brown Eyes

16. צבעוני, מבט נוצץ

למה לא לחשוב מחוץ לקופסה כאשר אתה מתכונן לצאת הערב, ולהשתמש כמה גוונים לא שיחק עם הרבה צבעים בצללית שלך. כמו זה נראה, למשל, באמצעות עמוק, שרוף אדום נצנצים בצל עם אור ירוק בהיר חלקלק על קו הריסים התחתון. זה צבעוני ונוצץ, אבל עדיין ממש די מתוחכם כאשר אתה זורק אותם יחד בצורה זו. מה אתה חושב? האם זה אחד המועדפים שלך?

צִבעוֹנִי Glitter Eye Makeup Idea for Spring

17. שחור עם עין סמוקי עם פופ של נצנצים

הנה טוויסט חכם על הדרך שבה אתה בדרך כלל רוק אבן העשן שלך … מה דעתך על הוספת אפקט כפול אניה, אבל עם מגע של נצנוץ כסף מעל העין כהה יותר? זה בהחלט יהיה לעזור להבהיר את הדברים אם אתה בטעות הלכו קצת החוצה עם שחור, וזה תוספת של שתי דקות למראה שכבר עשית כבר אלפי פעמים.

שָׁחוֹר Smokey Eye Makeup Idea with a Pop of Glitter

18. מראה אלגנטי לאירועים מיוחדים

גוונים נייטרליים נהדרים עבור אירועים בשעות היום יותר מזדמנים, ואתה צריך להסתכל לכיוון לוחות המכילים חום, אפרסק וגם גוונים taupe בהם. אלה עבודה גם כאשר מעורבב יחד כראוי, וגם נראה נהדר סביב צבע עיניים חומות מדי. גם אם אין לך זמן לעשות את כל העין נראה, קפיצי מהירה של eyeliner בגוון שבחרת יכול לעשות השפעה גדולה. אם אין לך את אייליינר צבעוני הנכון, רק לטבול מברשת אניה במים מסוימים ולהשתמש כי עם eyeshadow שלך ליצור אייליינר. רק הקפד להשתמש בתרסיס הגדרה מעל.

יפה Smokey Eye Makeup Idea for Brown Eyes

19. מאט + גליטר

צלליות ניגוד לעבוד טוב ביחד כשמדובר איפור, במיוחד השפתיים, העיניים והציפורניים. מבט זה מתמקד בעיניים, והוא אחד הרעיונות איפור מדהים עיניים חומות כי אתה בהחלט צריך לשבת ולשים לב. אתה משאיר את המכסה העליון דהוי, הוספת נצנצים לקו השרוול התחתון. זה בדיוק בניגוד, וכפי שאתה יכול לראות, זה גם נראה די סיים.

בורגונדי Purple Smokey Eye with a Pop of Glitter

20. נוצץ & צבעוני התחתון Lash קו

אם יש לך רק שתי דקות כדי לעבור את מראה המשרד בשעות היום כדי להפוך אותו מתאים יותר לאירוע לילה על העיר, הנה דרך מצוינת לעשות את זה. עם כמעט כל איפור על המכסה העליון, את המראה יש מיד ניתנה חכירה חדשה של החיים עם זה פופ בהיר של נצנצים לאורך קו הריסים התחתון. אפילו מסקרה כחולה כבר בשימוש … אתה לא צריך תירוץ כדי להשתמש בדברים שיש לך בשקית האיפור שלך?

צִבעוֹנִי Glitter Lower Lash Line Makeup

21. סקסי זהב נצנצים נראה

ולבסוף, ואולי הכי חשוב, אנחנו מגיעים לאחד הרעיונות הכי מפואר ומפואר איפור עיניים חומות … זה מדהים וסקסי מראה נצנצים זהב. אתה רוצה להתחיל עם גוונים כהים כהים לעין סמוקי שלך, באמצעות קונסילר ואת הגון eyeshadow תחל כדי לקבל דברים טובים ומוכנים על עיקר עיקר העפעף שלך. לאחר מכן, להוסיף זהב נצנצים צל, לתפוס כמה דבק נצנצים, ולאחר מכן לקבל זהב נוצץ. קפיצה מהירה של אייליינר שחור חתול העין משלים את המראה, זה הולך מושלם עם שפת אדום … רק אומר.

זהב Glitter and Orange Smokey Eye Idea for Brown Eyes

ישנן דרכים רבות כל כך שאתה יכול רוק סל איפור שלך כאשר יש לך עיניים חומות, זה יהיה חבל לתת הזדמנויות אלה הולכים לבזבז. יצירתי באמצעות כמה טיפים מועילים וטריקים שלמדת כאן. אנחנו לא יכולים לחכות כדי לראות מה אתה מצליח לבוא עם!

No Replies to "21 רעיונות מדהימים איפור עיניים חומות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    20 − 13 =