מה לעשות Madrinas ו Padrinos לעשות חתונות לטינו? | insightyv.com

מה לעשות Madrinas ו Padrinos לעשות חתונות לטינו?

מה לעשות Madrinas ו Padrinos לעשות חתונות לטינו?

לזוגות לטינו מודרניים לעתים קרובות יש שאלות על איך לשלב פדרינוס (סנדקים) מדרינות (godmothers) לתוך חגיגות החתונה. בדומה לריקוד הכסף המסורתי, הנושא של נותני החסות לשלם עבור היבטים מסוימים של החתונה הוא שנוי במחלוקת מספיק כדי לעורר ויכוחים לוהטים.

המנהג הוא למעשה מושרשת במסורת בת מאות שנים, הכוללת בחירת סנדארטים למנחה רוחני של אדם צעיר יותר באמצעות קדושת החיים, כולל טבילה, אישור ונישואין.

התפקיד גם מחייב את האדם כדי לעזור לשלם עבור חגיגות בזבז כי בדרך כלל בצע את הברכות של הטקסים הקדושים האלה. למרות ההוצאות, להיות נבחר כסנדק הוא כבוד גדול בקהילה הלטינו.

חתונה משתתפים מול נותני חסות

עובדי החתונה יש תפקידים נפרדים לחלוטין מן padrinos ו madrinas. כמו אלה שנבחרו עבור מסיבת החתונה, padrinos ו madrinas הם אנשים מיוחדים בחייהם של החתן והכלה, כגון בני דודים, דודות, דודים וחברים הכי טובים. מטרתם היא לא רק להעיד על הנישואין, אלא גם לייעץ לזוג באמצעות תהליך תכנון החתונה.

כמו מתנה שלהם לבני הזוג, padrinos ו madrinas לקחת אחריות על פריט מסוים, כגון אראס, לאזו, או טבעות. לפעמים חברי מסיבת החתונה לקחת על אחד התפקידים האלה, אבל נותני החסות הם אידיאליים אנשים שאינם כבר משתתף בחתונה.

עמ ‘אדרינוס דה הכבוד יכול ללכת ב processional אחרי ההורים ולפני נושא הצלב הכומר. הם עשויים גם לעמוד ליד המשרתת של כבוד האדם הטוב ביותר במהלך הטקס, והם מקבלים מושב ליד שולחן הקבלה הראש. כל שאר נותני החסות יושבים בשורה הראשונה ובשולחנות בולטים.

כמו מטפלים, padrinos ו madrinas צריך להיות מוכר בתוכנית החתונה, מוכר במהלך קבלת פנים toasts, ואת מכובד עם מתנה תודה.

בחירת נותני חתונה

בקהילות לטינו מסורתיות, זוגות מופצצים בדרך כלל עם בקשות של קרובי משפחה כדי לסייע כלכלית עם תוכניות החתונה. למרות הרעיון הוא כי הקהילה מסייעת לשלם עבור הפריטים היקרים ביותר, כמה זוגות לבחור להקצות את החלקים לפחות יקר כדי לא להעמיס את יקיריהם. אחרים רק לבחור המארחים עבור ההיבטים הטקסיים של הנישואין.

ההורים של החתן והכלה עשויים לקחת על עצמם את האחריות לבקש תמיכה, במיוחד אם האדם הוא בכבוד הקהילה מכובד. זוגות יכולים גם לשאול קרוביהם קרובים וקרובי משפחה, או באופן אישי או על ידי אירוח מסיבה קטנה לכבודם.

זוגות שאינם נוח לבקש כסף עדיין יכול לשלם מחווה את היחסים בחייהם על ידי בקשת סיוע שלהם כיועצים. אם בוחרים להשמיט נותני החסות מן החגיגה, כאשר מישהו שואל, להציע תודה מנומס ולהסביר לך בכבוד כי אתה לא נתקל padrinos ו madrinas, אבל אתה מצפה לחגוג איתם בחתונה.

נותני חסות טקסים

נותני החסות העיקריים מקבלים אחריות על היבט של טקס הנישואין. תפקידים אלה הם בדרך כלל מלאים על ידי זוגות נשואים החתן והכלה מכבדים. Padres (הכוהנים) לעתים קרובות דורשים כי המשתתפים הם חברי הכנסייה הקתולית.

כותרת

אַחֲרָיוּת

Matrimonio

משמש כעד לחתונה ומסמן את תעודת הנישואין. זה בדרך כלל זוג שיש לו נישואים חזקים, מתמשכים או הסנדקים העיקריים שנבחרו במהלך הטבילה. כמו המארח הרשמי של החתונה, זוג זה מניח את האחריות הפיננסית הגדולה ביותר. הם אחראים גם רוחני המנחה את החתן והכלה באמצעות קונפליקטים. 

Iglesia

חסות חסות, ביצוע סידורי הכנסייה לשלם עבור הכומר והמקהלה

לאזו

מארח את טקס האחדות לאזו על ידי רכישת סרט משי או מחרוזת חתונה כפולה ומניחים אותו על כתפי הזוג במהלך הטקס לברך ולקשור את הנישואין 

Cojines

קונה את כרית התפילה שהזוג מתכופף עליה במהלך המסה

ליברו y רוסריו

מציג את בני הזוג עם ספר התפילה הנישואין שלהם ומחרוזת התפילה

ולסיון

מקיים את טקס הנר על ידי רכישת שלושה נרות והדלקת שני הנרות החיצוניים כסמל לחסותם לנישואין

אראס

נותן חסות לטקס האחדות של האראס על ידי הצגת הזוג עם 13 מטבעות זהב או כסף כדי להעניק ברכות של שגשוג על הנישואין

אנילוס

משלמת עבור טבעות נישואין

Aguacera

ה לוס פרימרוס מדרינה (סנדקית ראשית) מארח את מקלחת כלולות.

אופייני פאדרינוס ומדרינאס

זוגות יכולים גם לבקש נותני חסות לארח אלמנטים מסורתיים של קבלת פנים החתונה והטקס. למרות שמיקומים משניים אלה הם אופציונליים, הם יכולים לכסות את כל הפריטים הדרושים לחגיגה, כך שתוכל לשאול אנשים רבים ככל שתרצה.

כותרת

אַחֲרָיוּת

ג’ויאס

קונה את תכשיטי הכלה של הכלה

ראמוס

קונה את הפרחים של הכנסייה ואת אולם הקבלה, bouquets boutonnieres, ואת הקורבן של מרים הבתולה.

פוטוגרפיה

מסדר את הצילום כדי לשמר את היום המיוחד

מוסיקה

שוכרת את הנגנים או DJ לטקס הקבלה

פַּסטֵל

משלם עבור עוגת החתונה

Invitaciones

קואורדינטות תכנון ורכישה של הזמנות לחתונה

ליברו דה אינביטדוס

קונה את ספר האורחים ומארח את הכניסה בדלפק הקבלה

תוכניות לתכנון 

עובד עם הכלה והחתן לתכנן את תרשים ישיבה וליצור את כרטיסי המקום, כמו גם לכתוב ולהדפיס את התוכניות

Bebidas

מארגן את המשקאות לקבלה

קופיס ברינדיס

לרכוש את כוסות טוסט עבור שולחן ראש ומשפחה מיידית

כללי התנהגות עבור נותני החסות

כאשר מוזמנים להיות padrinos או madrinas, חשוב לך לתאם עם בני הזוג כדי להבטיח לך לקנות את הפריטים שהם רוצים את הצבעים המתאימים. אתה יכול גם לבקש הערכה ולתת את הכסף את הכסף.

למרות שזה נדיר עבור מישהו לא פעל דרך עם המחויבות שלהם, חירום בהכרח קורה, ולכן זה חכם עבור החתן והכלה כדי לחסוך כסף כדי לכסות את ההוצאות.

No Replies to "מה לעשות Madrinas ו Padrinos לעשות חתונות לטינו?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    60 − = 58