סבתא רוסית לשחק תפקיד iMportport המשפחה – insightyv.com

סבתא רוסית לשחק תפקיד iMportport המשפחה

כמו בתרבויות רבות, הסבתות ברוסיה משחקות תפקיד משמעותי במשפחה. במקום המטפלות, הסבתות הופכות לילדי הילדים ומשפיעות רבות על גידול הילדים. הסבתות ברוסיה נחשבות לחבר מיוחד במשפחה ומוצגות בהן הרבה אהבה וכבוד.

סבתא ברוסית

המילה הרוסית לסבתא היא באבושקה, מונח המשמש לטיפול סבתא של עצמו, כמו גם כל אישה בגיל סבתא.

מילה זו משמשת גם באופן מתלוצץ, כדי לייחד אישה מבוגרת יותר, כי הוא מלא חוכמה עממית ואוהב להאכיל את נכדיה. מאחר שהאלפבית הרוסי שונה מזה של האנגלית, התעתיק הוא הכרחי, ומילים קיימות לעתים בכמה איות שונות. במקרה של באבושקה, וריאציות הם באבושקה, babouchka, אוֹ באבושקה. כמה נכדים רוסיים מתקשרים לסבתותיהם באבא. חיבה קשורה היא בבוליה.

המילה Babushka יש שתי משמעויות אחרות גם כן. מטפחת מקופלת לצורה משולשת וקשורה מתחת לסנטר נקראת א באבושקה. רוסית בובות קינון, נקרא בדרך כלל מטריושקה, נקראים לפעמים בובות בבושקה.

תפקיד הסבתות ברוסיה

ברוב המשפחות הרוסיות, שני ההורים עובדים. המדינה נותנת חופשת לידה כאשר התינוק נולד, ובדרך כלל היא נשארת בבית, אבל אם האב מרוויח יותר כסף, הוא יכול להישאר בבית, שכן הקצבה מהמדינה תהיה גדולה יותר.

בכל מקרה, כאשר התינוק הוא איפשהו בין 1 ל 3, חופשת ההורים תהיה מעל. הממשלה מפתחת מערכת של טיפול בילדים, אבל זה עדיין לא זמין במלואו, ומעטים משפחות רוסיות להשתמש מטפלות.

לכן, לעתים קרובות סבתא יטפל הנכדים שלהם בזמן בין סוף חופשת הלידה לבין תחילתו של בית ספר רגיל, אשר יכול להיות מספר שנים.

הם ימלאו חלק גדול בהתפתחות הילדים המוקדמים ויצרו קשר הדוק עם הנכדים. בתורו, הסבתות הן חלק בלתי נפרד מהמשפחה.

חגים ומסורות

חגיגות החג הם חשובים מאוד ברוסיה, וסבתות לקחת על עצמו את רוב ההכנות החג. על אף שמנהגים דתיים נאסרו בשנים הסובייטיות, חגים דתיים שרדו בצורה זו או אחרת. מאז סוף התקופה הסובייטית, החגים יש החשיבות הדתית עבור רבים מחזיקים מספר מסורות משפחתיות.

חג הפסחא הוא חג חשוב יותר ברוסיה מאשר חג המולד, אבל שתי החגיגות כרוך הכנה רבה, כולל ניקוי הבית לחג הפסחא ובישול ואפייה מאכלים מיוחדים לארוחות החג. במשפחות רבות, הסבתא היא האחראית על האחריות, עושה את רוב התכנון ואת prepping עצמה. 

זה יכול להיות במהלך הזמן הזה כי סבתא מלמדת את ילדיה ונכדיה כמה מתכונים המשפחה ירושה אשר עברו מדור לדור. החגים הם גם הזדמנות עבור סבתא לחלוק סיפורים חוכמה עם הנכדים שלה, מה שהופך את הזמן הזה של השנה אפילו יותר מיוחד.

No Replies to "סבתא רוסית לשחק תפקיד iMportport המשפחה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.