קשירת קשר: טקסים Handfasting המודרנית – insightyv.com

קשירת קשר: טקסים Handfasting המודרנית

המשקף החיבה של החזקת ידיים מקנה לנוחות, תמיכה, אמפתיה ואינטימיות. מן המאיה של דרום אמריקה ועד הקהילה הוודית ההיודית של המזרח התיכון לתרבות הקלטית של סקוטלנד, קשירת הידיים היא אחת מסורות הנישואין הוותיקות ביותר. הביטויים המודרניים, “קשירת הקשר”, “קשרי הנישואין” ו”יד הנישואין “כולם באים מן המסורות העתיקות הללו של סיבוב בגדי הכלה והחתן יחד או עטיפת פרקי הידיים שלהם בחבלים קלועים, עשבים או גפנים.

קשירת הקשר

למרות המקורות הקדומים שלה, טקס קשירת הקשר ממשיך להיות חלק מרכזי של חתונות, במיוחד בקרב סקוטי, יווני אורתודוכסי, ויקני, ולאחרונה, זוגות מאותו המין מאז צדדיות של הטקס הוא בקלות להסתגל לטקסים של כל אמונה. הקהילה הלטינו נהגה מנהג דומה במהלך טקס לאזו כאשר חוט ארוך, מפותח להפליא הוא עטוף סביב הכתפיים של החתן והכלה. כתוצאה מכך, ישנם אינספור וריאציות על התרגול.

הטקס האחדות הסימבולית כולל בדרך כלל הידוק הידיים של זוג יחד עם cording, סרט, חוט או אבנט משי בעת handfasting תפילות נאמרות ואת נדרים מוחלפים. זוגות יכולים לבחור להשתמש מחרוזת אחת או צמה שלוש מחרוזות יחד כדי לייצג את השילוב של שני חייהם האישיים לתוך אחד. בדרך כלל ארבעה עד שישה מטרים אורך, החוטים יכול להיות מורכב מכל צבע או חומר עשוי להכיל אבני חן ספציפיות או קמעות לברך את הנישואין.

רבים ספקי החתונה באינטרנט מוכרים מוכנות וגרסאות מותאמות אישית.

לאחר הטקס, זוגות בדרך כלל להציג את מיתרי האחדות שלהם בבית כתזכורת המחויבות שלהם לכל החיים. אתה יכול לשמר את כבל קדוש בתיבת מזכרת, תלה אותו בתוך תיבת צל עם מזכרות אחרות החתונה או להצמיד אותו ללוח בסמל אינסוף.

הידוק הקשר נישואין

באופן מסורתי, הקשר הנישואין מאובטח בסוף הטקס כדי לסמל את ההתחייבות הסופית של בני הזוג לשלב את חייהם יחד. למרות שזה מקובל לחלוטין הרוח הרוחב סביב פרקי הידיים שלך, אלה חמש טכניקות knotting משמשים בדרך כלל handfasting טקסים:

 • קשר דייג
  ידוע גם בשם חובבי אמת הקשר, הקשר של הדייג יוצר אחד האג”ח עמיד ביותר. הכריכה מורכבת משני קשרים משולבים, מקושרים שיוצרים דמות סימטרית שמונה. הקשר הפשוט מתחזק תחת לחץ ונעשה יציב כאשר הוא נרטב.
 • קשר אלוהים
  הקשר של אלוהים מורכב משלושה מיתרים לייצג את האיחוד הרוחני של בעל ואשתו ואת ברית הברית שלהם עם אלוהים. במהלך הטקס, הזוג עובד יחד כדי לצמה את שלושת החבלים, סגול עבור החתן, לבן עבור הכלה, וזהב עבור אלוהים.
 • קשר אינסופי
  זוגות Wiccan יוצרים את סמל האינסוף על ידי חציית זרועותיהם והצטרפות לידיהם, יצירת דמות שמונה. את officiant אז עוטפת את הסרט סביב הידיים של בני הזוג שלוש פעמים. בעוד רוב הזוגות בוחרים לשחרר את הכריכה לפני הטקס מסתיים, כמה בוחרים ללבוש את זה לאורך הקבלה עד שהם מסוגלים לממש את הנישואין.
 • קשר מיסטי
  בין מתרגלי הפנג שואי, הקשר המיסטי בצורת אינסוף הוא האמין לברך נישואים עם מזל טוב, הרמוניה, ואריכות ימים. בהתחשב באובייקט מבריק, הסרט הוא כרוך סביב הידיים של שש פעמים יצירת מחייב חלקה, ללא הפסקה כדי לסמל את מחזורי אינסופית של לידה ולידה מחדש.

 • טריניטי
  ה טריקטרה היא הנפוצה ביותר לראות בטקסי חתונה אירית. היסטוריונים מעריכים כי סמל קלטי עתיק שתחילתה 600 לספירה. בין העוקבים הפגאנים, שלוש הנקודות מייצגות את האם, את הנערה ואת הזקנה, בעוד הנוצרים משתמשים בסמל הידוע כדי לסמן את האב, הבן ורוח הקודש. מסורת סלטית עממית, אתה יכול למצוא גם חבלים כבר קלוע לתוך קשרים מורכבים המייצג את החיים של החיים, לב, תלתן או כל קסם מזל אחר שאתה רוצה. 

  No Replies to "קשירת קשר: טקסים Handfasting המודרנית"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.