9 דברים שאתה לא צריך לתת כמו מתנות לחתונה | insightyv.com

9 דברים שאתה לא צריך לתת כמו מתנות לחתונה

9 דברים שאתה לא צריך לתת כמו מתנות לחתונה

עבר במשך דורות, אמונות טפלות תרבותיות עמוק עמוק להמשיך להשפיע על סוג של מתנות לחתונה האורחים צריכים להציג את החתן והכלה. 

עם זאת, רוב jinxed מתנות ניתן לקזז על ידי הצמדת קמיע כי wards את האנרגיה השלילית. לעתים קרובות, זו אגורה סמלית כי הוא מוקלט על האובייקט, אשר הנמען צריך לחזור הנותן מתנה, כך שהם למעשה לקנות את הפריט.

חפצים חדים

אמונה טפלה כמעט אוניברסלית ברחבי אירופה, אסיה ודרום אמריקה, כל פריט עם להב או קצה חד הוא האמין להחזיק את הכוח כדי מערכת יחסים חמורה. סכין קובע, מספריים, יכול לפתוח, מטריות ואפילו סכינים השולחן יכול ליצור תהום ידידות בין המקבל לבין הנותן, כמו גם ליצור כאוס בנישואין. מטריה לעולם לא ניתנת במתנה בסין, כמו המילה מנדרין נשמע כמו המילה “לפצל”.

שָׁעוֹן

בסין ובטייוואן, המילה “שעון” נשמעת כמו המילה מוות. שעונים מתקתקים, מסמנים את הזמן שנותר בעולם הזה. באופן דומה, שעונים ונרות מייצגים חיים מוגבלים ויכולים להזמין מוות לבית כאשר ניתנה במתנה. זו אמונה טפלה זהה מופיע אוקראינית, קוריאנית, יפנית 

מַרְאָה

בשל השבריריות שלהם ואת המזל הרע שנוצר מתרחש כאשר אחד הוא שבור, רוב התרבויות אסיה להתרחק מראות כמו מתנה המתאימה לזוגות הצעירים מאז הנישואין נועד להימשך לכל החיים.

אמונות גם בשפע כי רוחות מזיקות יכול להילכד מראות כי משקפיים להסתכל לעודד יהירות ואנוכיות.

כֶּסֶף

מתנות מזומן עבור הזוג הצעיר צפויים בתרבויות רבות, כולל הקהילות היהודיות, ההינדיות והסיניות. עם זאת, הכסף חייב להסתיים במספר מזל ולהיות מוצג במעטפה מבשרת טובות על מנת להעניק מזל טוב ושגשוג על הזוג.

 

כְּלֵי זְכוּכִית

כלי זכוכית הוא מתנה חתונה פופולרי, אבל אמונות טפלות תאילנדי אומר כי מערכות יחסים יכול לנפץ כאשר הזכוכית נשברת. עם זאת, שבירת זכוכית היא פולחן משותף בטקסי נישואין רבים, כי מספר השברים מייצג כמה שנים מאושרות יהיו בני הזוג יחד. בעת השתתפות בחתונות איטלקיות, יהודיות או צ’כיות, סביר להניח שתשמע קריאות שמחה המלוות את פופ הזכוכית. 

מִמחָטָה

מטפחות לעולם לא יוצגו לכלות ברוב התרבויות באסיה ובפסיפיק איסלר, שכן הריבוע הקטן של הבד נאמר להזמין חיים שלמים של דמעות מצער, זיעה מעבודה קשה ומחלות מחוסר בריאות. המילה הסינית לממחטה נשמעת כמו המילה לפרידה, כך שלרקמת הבד יש את הכוח לפרק נישואים חדשים.

עם זאת, כלות הקתולית מוצגים לעתים קרובות עם מטפחת תחרה כי הם נושאים את המעבר ולאחר מכן להפוך מכסה המנוע עבור הטבלה של הילדים שלהם. האנקי הופך למשפחה ירושה, עבר כמו משהו ישן כדי לשאת את יום החתונה של הילד.

מזוודות ונעליים

בעוד סט עמיד מעצב של המטען נראה כמו המתנה המושלמת עבור הזוג הצעיר להשתמש בירח הדבש שלהם, תרבויות רבות מאמינים לתת המזוודה כמתנה פותחת את הדלת עבור אותו אדם ללכת ישר החוצה.

פיליפינים, סינים ואפריקאים אמריקאים מחזיקים אמונות דומות על נעליים.

פרחים

פרחים הם מרכיב דקורטיבי חשוב של חתונות בכל תרבות, ובכמה קבוצות אתניות, אולמות שלמים מלאים מתנות פרחוניות לברך את הזוג הצעיר עם הון והרמוניה. עם זאת, כל תרבות יש אמונות טפלות על המשמעות של פרחים ספציפיים. בקהילת הלטינו, פרחים אדומים מכל סוג שהם האמינו שיש להם את היכולת להטיל התקפי הרשע בעוד פרחים לבנים יכולים להטיל לחשים טובים. לעומת זאת, פרחים לבנים ניתנים רק בלוויות בקהילה הסינית. הקפד מחקר אמונות לפני הצגת זר מתנה כמו חתונה.

בנוסף לצבע וסוג הפרח, קיימות אמונות טפלות על מספר הפרחים. ברוב התרבויות, זרי פרחים צריך להכיל מספר מוזר של גבעולים.

עם זאת, gifting 13 פרחים נחשב מזל רע. 

No Replies to "9 דברים שאתה לא צריך לתת כמו מתנות לחתונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 4 =