8 ידועות עובדות על הילד תמיכה תשלומים | insightyv.com

8 ידועות עובדות על הילד תמיכה תשלומים

8 ידועות עובדות על הילד תמיכה תשלומים

לפני שתקבל תשלומי תמיכה לילד, עליך לקבל את העובדות שלך ישירות. האם אתה צריך לסמוך על זה מחשבון תמיכה לילדים באינטרנט? כמה אתה יכול לצפות לקבל? ואתה צריך לשמור על החשבון של איך הכסף משמש? הנה מה שאתה צריך לדעת לפני שתקבל תשלומי תמיכה בילדים: 

מה לעשות הילד תמיכה תשלומים הממוצע נראה?

התמיכה בילדים מחושבת באופן שונה בהתאם למקום מגוריך.

כן זה נכון. הורים משמורת בקנטקי יכולים לצפות לקבל פחות תמיכה בילדים, בממוצע, מאשר הורים משמרים בניו מקסיקו. על פי מפקד האוכלוסין של ארה”ב, תשלומי התמיכה בילדים בממוצע כ -445 דולר לחודש, או 5,350 דולר לשנה. אבל כפי שאתה בוודאי יודע הכל טוב, הרבה משפחות חד הוריות לקבל הרבה פחות – או שום דבר בכלל.

איך הילד תמיכה תשלומים מחושב?

מדינות מסוימות משתמשות במה שמכונה ‘מודל מניות ההכנסה’ לצורך חישוב התמיכה בילדים, מה שאומר שהן מחשיבות את ההכנסה ברוטו המותאמת של שני ההורים. מצבים אחרים מסתכלים רק על ההכנסה של ההורה noncustodial. איפה אתה גר באמת עושה את ההבדל. קרא את הנחיות התמיכה בילדים שלנו לקבלת מידע נוסף על אופן החישוב של תמיכת הילדים במדינה שלך.

האם אני יכול לסמוך באינטרנט תמיכה מחשבונים הילד?

עליך לסמוך רק על מחשבונים מקוונים שמספקת המדינה המחויבת בקביעת סכום התמיכה בילדים.

עבור רוב המשפחות, זה יהיה מצב שבו הילדים חיים רוב הזמן. ישנם הרבה אתרי אינטרנט בחוץ אשר מבטיח מדויק מחשבונים תמיכה הילד, אבל רובם לא יכולים לקחת כל משתנה בחשבון. לדוגמה, הם עשויים לא להיות מכויל כדי גורם עלויות הטיפול בילדים, עלויות טיפול רפואי, עבודות צד, או אם אחד ההורים אחראי על הילדים הבאים – והם עשויים לא להשתמש באותם אלגוריתמים מתמטיים כמו המדינה דורשת.

לכן, הכי טוב שלך הוא ללכת ישירות אל המקור. פנה ישירות לסוכנות התמיכה המקוונת של הילד שלך ושאל אם הם מספקים מחשבון תמיכה לילדים באינטרנט. אם הם לא, לשאול אם הם יכולים להדפסה הילד תמיכה גיליונות עבודה מחשבון זמין באינטרנט או באמצעות הסוכנות. וזכור שכל מחשבי התמיכה בילדים – אפילו אלה הניתנים על ידי המדינה – צריכים תמיד להיחשב כ’אומדן ‘עד שבית המשפט יפסוק את החלטתך הספציפית לילד. (נכון, הדמות שאתה רואה באינטרנט היא רק ניחוש הטוב ביותר לעת עתה).

מה יכול הילד תמיכה תשלומים לשמש?

בדרך כלל, תשלומי ילדים משמשים למימון הוצאות הקשורות לילד, כולל מזון, דיור, תחבורה, טיפול רפואי, חינוך ופעילויות מחוץ לבית, וחיסכון במכללות. עם זאת, הורים המקבלים תשלומי ילדים עבור ילדיהם אינם מחויבים לשמור תיעוד של איך הם משתמשים בכספי הילד שהם מקבלים. אז אל תתנו את בריון לשעבר לך לשמור על איזה יומן. אתה יודע היטב כי כל דולר שאתה מקבל עבור הילדים שלך הולך לקראת הטיפול שלהם, אם אתה מבלה את זה על מזון, ביגוד, הבית שלך, טיפול רפואי, או פעילויות חוץ-חינוכית כדי דלק החינוך שלהם.

איך הורות זמן השפעת הילד תמיכה?

בהתאם למקום המגורים שלך, ניתן להפחית את תשלומי התמיכה בילדים בהתאם לזמן ההורות שכל הורה מקבל. הסיבה לכך היא כי הוא הבין בדרך כלל כי החייב הוא מטפל בצרכים של הילד בזמן שהוא או היא עם הילד.

האם קובץ Ex Ex שלי עבור משמורת משותפת רק כדי למנוע תשלומים הילד תמיכה?

אוּלַי. וכולנו ראינו מקרים שבהם נראה שזה בדיוק מה שקרה. ההורה שלא היה מעורב במשך שנים מתחיל פתאום להתהלך כאשר מתעוררת שאלת תשלומי הילדים. אם אתה חושד שזה קורה, להתחיל לתעד את התצפיות שלך. עם זאת, קשה כמו שזה – לנסות גם לשמור על ראש פתוח לזכור כי המעורבות של לשעבר שלך יכול להיות חיובי עבור התפתחות הילדים שלך ואת תחושת הערך העצמי.

לא משנה מה אתה חושב על האקס שלך כאדם, הוא או היא עדיין ההורה השני של הילדים שלך, ואם אין לך חששות לגיטימיים לגבי בטיחות הביקור, התמיכה ביחסים המתמשכים שלך צפויה לטובת הילדים שלך.

 

הפניות:
ארצות הברית. מחלקת מפקד. אמהות משמורת ואבות וילדם תמיכה: 2007. מאת טימותי ס ‘גראל. Census, 2009. 03 ינואר 2011 [http://www.census.gov/prod/2009pubs/p60-237.pdf].

No Replies to "8 ידועות עובדות על הילד תמיכה תשלומים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 3