8 חלקים מסורתיים של קבלת פנים חתונה | insightyv.com

8 חלקים מסורתיים של קבלת פנים חתונה

8 חלקים מסורתיים של קבלת פנים חתונה

ישנם מספר אלמנטים אתה רואה שוב ושוב בקבלות פנים לחתונה. כמובן, אתה לא צריך להשתמש בכל המסורות האלה בחגיגות שלך. לבחור ולבחור מה מדבר אליך.

חתונה מסורות קבלת פנים

הנה כמה מסורות הקבלה חתונה לשקול ליישם את החגיגה.

שעת הקוקטייל

זוגות שבוחרים לצלם לאחר הטקס או לארח קו קבלת בדרך כלל מספקים קוקטיילים ו hors d’ouvres כך האורחים מבודר במהלך העדר ארוך של הזוג.

בר פתוח הוא מחווה יפה להודות לאורחים על הסבלנות שלהם, אבל בארים במזומן נפוצים. מוסיקת רקע רכה וקבלת משחקים מחייכים את המסיבה, לכן שקול להציע לאורחים פעילויות המקבלות עירוב וצחוק.

הקדמה של הנישאים

בדרך כלל, הזוג החדש עושה כניסה גדולה לאחר כל האורחים מגיעים למקום הקבלה. DJ בדרך כלל מכריז על ההורים, מסיבת החתונה, ולבסוף החתן והכלה, בדרך כלל כמו מר וגברת.

זוגות בדרך כלל ישר ישר אל רחבת הריקודים לריקוד הראשון שלהם כבעל ואישה או לשולחן הראש, כך שהארוחה הרשמית יכולה להתחיל. בתרבויות מסוימות, החתן והכלה מלווים על ידי האורחים, כמו במצעד הגדול של סקוטלנד.

רוקדים את הלילה

חגיגות האושר כמעט תמיד מלוות במוסיקה ובריקודים. גם אם אתה קצת ביישן על רחבת הריקודים, יש כמה ריקודי חתונה מיוחדים המתרחשים במהלך קבלת הפנים.

ריקודים מסורתיים כוללים אחד עם הכלה והחתן יחד ולאחר מכן עם הוריהם, כל מסיבת החתונה, מופעי תרבות וריקודים קבוצתיים אורח.

DJ אחראי על העברת החגיגות יחד, אבל אתה צריך לבחור את המוסיקה. ייתכן שתרצה לשקול גם לערוך רשימה של לא- Play-Play עבור ריקודים קבוצתיים, אם פתקי הפתיחה של “YMCA” או חזרה אינסופית לכאורה של “Macarena” באח על העצבים שלך.

 אחר כך, רחבת הריקודים פתוחה לכל מי שרוצה בוגי. 

שובר לחם

מקור התזונה הגופנית והרוחנית, כל תרבות חוגגת את ההנאות הגדולות ביותר של החיים עם האוכל. זה איך אנחנו לאמץ את המשפחה, ברוך הבא לאורחים ולהודות על הברכות שלנו. בין אם זה ארוחה רשמית, מזנון בסגנון משפחתי או פשוט platters של בשר וגבינה, רוב קבלות פנים כוללים מזון. אחת הדרכים הטובות ביותר לכבד את המורשת התרבותית שלך היא להוסיף מאכלים אתניים האהובים עליך לתפריט.

לאחר שכולם יושבים, לשחק מצגת תמונות של המסע שלך יחד כזוג. הופעות תרבותיות או מוסיקה אינסטרומנטלית חיה נפוצים גם במהלך ארוחת הערב. 

לזרוק ברכות נישואין

יש בדרך כלל זמן ייעודי עבור האורחים להציע את הזוג החדש שלהם רצון טוב עבור עתיד מאושר יחד. האיש הטוב ביותר הוא אחראי לבעוט את השמפניה toasts. המשרתת של הכבוד ואז מניות הנאום שלה, אשר לעתים קרובות מורכב זיכרונות ילדות וברכות.

שאר החתונה מסיבה אז המשפחה הקרובה צריך להיות מוזמן להציע כמה מילים גם כן. מאז כל העיניים הן על הזוג, זה גם הזמן המושלם להוסיף טקס אחדות קצר שלא יכול להשתלב בטקס הנישואין.

 

חיתוך העוגה

כולם מתאספים סביב הזוג הצעיר כשהם מחזיקים ידיים, חותכים את העוגה, ומזינים זה את זה בקפידה כדי לסמל את מחויבותם לספק זה לזה. 

כמה תרבויות לשלב פעילויות אחרות לחלק זה של קבלת הפנים, כולל נאומים, טקסי אחדות, ואת למשוך את העוגה. 

מי מתחתן?

רוב התרבויות יש דרך לחזות מי יהיה לקשור את הקשר הבא, אם זה למצוא תכשיט מסוים מוסתר בעוגת החתונה או לתפוס את כלות בירית זר.

באופן מסורתי, רק גברים ונשים בגיל הנישואין נגררים אל רחבת הריקודים, אך זוגות רבים בוחרים כעת להזמין את כולם להשתתף. 

המילוט הגדול

לאחר הזוג הצעיר יש ריקוד אחרון, האורחים מתכנסים קרוב לפתח כדי להתקלח בני הזוג עם משאלות טובות כשהם פונים למכונית המסתובבת.

הקהל המריע יכול לזרוק עלי כותרת של עלים, בועות בועות או ניצוצות אור לברך את הזוג הצעיר בנישואין ארוכים ומאושרים. 

No Replies to "8 חלקים מסורתיים של קבלת פנים חתונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    89 − 87 =