8 מפתחות להצלחה כאבי תאומים – insightyv.com

8 מפתחות להצלחה כאבי תאומים

האבות יודעים שההורות היא עבודה קשה. מתגמל, אבל קשה. אבל אבות של מכפילים – תאומים, שלישיות או quads – לעתים קרובות מרגיש עלייה מעריכית האתגר של הורות.  

קליף התחתן לאחרונה עם גברת מתוקה כאשר שניהם היו בתחילת שנות השלושים לחייהם. היה לה בן ממערכת יחסים קודמת, והוא נפל מיד לאבהות מיד לאחר שנישאו. כמה חודשים אחרי שהתחתן, קליף גילה שאשתו מצפה לתאומים.

כך שבמשך שנה הוא הלך מלהיות רווק להיות אב לשלושה, עם ילדים תאומים.

קליף חווה מה שאבות רבים של תאומים מתארים כ”מתאמים “, כשגילה שהוא יהיה אב תאומים, וכאשר אמא והתינוקות חזרו מבית החולים.

תאומים הם טון של עבודה, אולי יותר מפעמיים את העבודה הנדרשת עבור תינוק אחד. אבל אבות של תאומים אשר הבנתי איך לעשות את זה כל העבודה לעתים קרובות למצוא כי התגמולים הם גיאומטריים יותר גם כן.

אז, מה הם המפתחות בהצלחה לעבור את המעבר כדי לטפל תאומים? הנה כמה עצות מאבות שאוהבים להיות אבא של תאומים.

גלה את הערך של שגרות. תאומים הם יותר מאשר פעמיים את העבודה של תינוק אחד כי זה הרבה יותר קשה לעשות את אותו הדבר פעמיים שוב ושוב. פעמיים את החיתולים; פעמיים להאכיל; פעמיים בגדים בגדים. שני מושבי רכב בכל מקום שאתה הולך.

ובגלל שאתה לעיתים קרובות איזון תינוק אחד על הברכיים שלך תוך כדי עבודה עם השני, זה יכול להיות ממש קשה. מוצלח האבות עולה כי להיכנס לשגרה הוא חשוב. נסו להשיג אותם על לוח זמנים דומה אז אתה מאכיל את שני התינוקות באותו זמן, לשנות אותם בו זמנית, וכן לשים אותם למטה naps באותו זמן.

להנמיך את הציפיות שלך. לאחר התאומים לטפל באמת יכול לשפוך את האנרגיה שלך. אז אם יש לך קצת יותר מציאותי ציפייה על איך לנקות את הבית יישאר, כמה תוכל לעשות בשבת, או כמה זמן ייקח להגיע למקומות, זה באמת יכול לעזור לך לשמור על השפיות שלך. אל תנסו לעשות את זה עם התאומים. להיות מציאותיים יותר לגבי מה שאתה מצפה, ואתה תהיה מאוכזב פחות לעתים קרובות.

שמור על דברים פשוטים. אמא של תאומים נשבעת על ידי בישול על ידי סיר חרס. היא אוהבת את הרעיון של קבלת ארוחת ערב לתוך סיר חרס כאשר התינוקות הם מנמנם בבוקר, ולא לדאוג שוב לארוחת ערב עד שהגיע הזמן לשרת אותו. יש לה את הרעיון של שמירה על הכנת הארוחה פשוטה. אם יש לך ילדים אחרים בבית, לגרום להם ללכת על כמה מטלות פשוטות כדי לקחת קצת את הנטל ממך ועל השותף שלך. זה עובר דרך ארוכה כדי לשמור על החיים על שדרן אפילו אם אתה עושה את זה פשוט כמו שאתה יכול.

לעשות זמן לעצמך. בגלל השותף שלך עשוי להיות בבית רוב היום עם התינוקות בזמן שאתה מחוץ לעבודה, זה יהיה באמת חשוב לה לך לקחת על עצמו את האחריות הרבה על התינוקות בערבים. היא בהחלט תצטרך זמן לטעון את הסוללות שלה רגשית ופיזית.

ופעם בשבוע או כך, תצטרך קצת זמן לעשות את אותו הדבר. להכיר את מה שאתה צריך שניהם, תיאום לוחות זמנים, כך שתוכל לקבל קצת זמן אישי חינם במהלך השבוע. טיול גולף מדי פעם, משחק שבועי באולינג בליגה, או אירוע ספורטיבי מדי פעם משם יכול להיות נהדר לעזור לשמור על הפרספקטיבה שלך.

לעשות קצת אחד על אחד עם התאומים.  לעתים קרובות מדי, הורים של תאומים נוטים לחשוב עליהם כעל “התאומים” ולא כפרטים. עושה קצת זמן לבלות עם כל אחד התאומים אחד על אחד יכול לעזור לך לראות אותם יותר כילדים בודדים ולא רק כחלק מהתאומים. לחפש ולגלות שלהם מוזרויות בודדות ומאפיינים.  

הישאר בריא. להרוויח זמן עבור תרגיל קטן, אפילו עם התינוקות, ישלם דיבידנדים גדולים. השקעה בעגלה כפולה ממה שאתה יכול לדחוף מסביב לחסום תוך כדי הליכה או ריצה יעזור לך להישאר בכושר.

ולנסות לאכול נכון – פחמימות נמוכות יותר, סוכרים נמוכים, ועוד חלבון יעזור לך לשמור על הקצה הגופני והנפשי שלך כאבא של תאומים.

התחבר כזוג. כל הורה חדש יכול להתקשות למצוא זמן להישאר מחוברים זה לזה; זה אפילו מאתגר יותר עבור ההורים של תאומים. אבל הקפד לקחת את הזמן לטיול קבוע ביחד (תינוקות בעגלה), לבלות לילה או “לילה” (עם סרט וכמה חטיפים), או הסחות אחרות כדי לשמור על תקשורת ויחד.

הודה כי תוכל לעשות טעויות וללמוד מהם. שום הורה אינו מושלם; יהיו פעמים אתה בורג. אבות יכולים לעתים קרובות לקבל מוסחת ולשכוח משהו חשוב על אחד הילדים. חשוב לא להכות את עצמך על טעויות קטנות. לקבל את זה שאתה אדם ולהמשיך הלאה.

להיות אבא של תאומים זה עבודה קשה – אין לטעות בזה. אבל זה מאוד מתגמל כפי שאתה מוצא דרכים לעשות את זה לעבוד, לשמור על השפיות שלך וליהנות בתהליך.

No Replies to "8 מפתחות להצלחה כאבי תאומים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.