8 עצות לגידול ילד אחראי – insightyv.com

8 עצות לגידול ילד אחראי

תרימי ילד אחראי שישמח לעזור, לא נרתע מלהשתתף בו. עם קצת סבלנות וכמה טריקים להורות בשרוול שלך, אתה תהיה גם על הדרך שלך לגדל ילד אחראי אשר הופך למבוגר אחראי.

הקצאת משימות המתאימות לגיל

כל אחד בבית שלך יכול להיות נתון משימות ספציפיות ללמד אותם אחריות. גם פעוטות שלך יכול לעזור ולהתחיל אותם צעירים מקל על היד אותם אפילו יותר אחריות ככל שהם מתבגרים.

הקצאת גיל המתאים משימות ברחבי הבית. ילדי הגן יכולים לאבק עם גרביים מעל הידיים. ילדים מבוגרים יכולים לעזור לרוקן את מדיח הכלים, ואקום או להגדיר את השולחן לארוחת ערב.

לפרוס את האחריות של כל חבר משפחה

אתה יכול לתת לילוד שלך לעבור על לקיחת אחריות עכשיו. אבל בן השנתיים שלך עדיין יכול להיות מעורב ולהיות אחד העוזרים הזעירים שלך. 

לפרוס את האחריות של כל אחד מבני המשפחה מראש כדי לקבל את כולם על אותו דף. אפילו אמא ואבא יכולים להיות רשומים על תרשימים מטלה לוחות שנה שבועי כך שכל המשפחה יודעת הכל כי אחד את השני עושה כדי להפוך את הבית שלך לפעול בצורה חלקה.

השבח אותם לקחת אחריות

עבודה טובה ראויה לשבחים. לעתים קרובות אנו שוכחים להוסיף שבחים עבור כל משימה הילדים להשלים כי אנחנו לא מקבלים את אותו שבחים בכל פעם שאנחנו לנגב דלפק מטבח או לרוקן את מלכודת מוך של מייבש. אבל כמו הילדים שלנו לומדים מה האחריות היא, אנחנו צריכים להיות בטוחים שאנחנו שם כדי לשבח אותם עבור עבודה טובה מאוד כאשר הם בוחרים את הבגדים שלהם מהרצפה ואבק הרהיטים שלהם.אנחנו שוכחים לעתים קרובות להוסיף שבחים עבור כל משימה לילדים להשלים כי אנחנו לא מקבלים את אותו שבחים בכל פעם שאנחנו לנגב דלפק מטבח או לרוקן את מלכודת מוך של מייבש.

אבל כמו הילדים שלנו לומדים מה האחריות היא, אנחנו צריכים להיות בטוחים שאנחנו שם כדי לשבח אותם לעבודה טובה לעשות כאשר הם בוחרים את הבגדים שלהם מהרצפה אבק האבק שלהם.

הימנע קונסטנט Rewards

האם אתה מקבל גלידה חינם בכל פעם שאתה לנגב? זכור זאת כאשר אתה מנסה לגדל ילד אחראי.

במקום להבטיח לילד שלך ממתק בר אם היא מוציאה את האשפה, תן לה להרגיש את הגמול של לקיחת אחריות ללא צורך לשחד. אתה יכול להפתיע את הילדים עם תגמולים או לתגמל אותם יום אחד בשבוע, אבל לא לסחוב כיס מלא של ממתק, כך שאתה יכול לגזור חתיכה בכל פעם אחד הילדים שלך עושה משהו שהם אמרו לעשות.

השתמש בכלים של תגמול בחוכמה

יש כל כך הרבה כלים אתה יכול להשתמש כדי לתאר את החובות, לסמן את ההישגים האלה ולעבוד לעבר המטרה או לתגמל מבלי לקחת את המסלול לעיל של שוחד ומתן לילד שלך משהו בכל פעם שהיא עושה משהו שהגדרת בתור תפקידה בבית שלך. 

חפש תרשימים אחריות משק הבית. רבים יש מקום לכל הילדים בבית שלך במקום אחד אז אתה לא צריך לקנות תרשימים נפרדים עבור כל ילד. אחד האהובים הוא מגנטי Reward אחריות / התנהגות תרשים זה מתאים עד שלושה ילדים. תרשים גדול זה מגיע עם אחריות מודפס מראש אתה משתמש, כגון “צחצוח השיניים שלי” ו “לסיים את שיעורי הבית שלי.” אבל זה מגיע גם עם החסר אתה יכול לכתוב על עם כלול למחוק את העט כדי שתוכל להתאים אישית את האחריות. כל ילד מקבל כוכב צבע למקום בתיבה כאשר הם מסיימים את האחריות ובתחתית הם מגדירים את המטרה שאליהם הם עובדים, לאחר שהם משלימים את כל האחריות, כמו “לצאת לגלידה” או ” לקבל ספר חדש “כאשר הם מגיעים לרמה מסוימת של כוכבים.

תן לילדים שלך להרגיש את ההשלכות של אי לקיחת אחריות 

מה יקרה אם תפסיק לנקות את הבית, לקחת את הילדים לכל מקום שהם צריכים כדי להיות או לא לצחצח שיניים יותר? כמובן שאתה עומד למלא את האחריות שלך ואתה יכול לוודא הילדים שלך לעשות יותר מדי.

אנחנו נוטים לרכוב על הילדים שלנו כדי לקבל את זה ואת זה נעשה – מטלות אלה ואחריות אחרים כי יש לנו לפרוס כל כך הרבה פעמים, אבל הם נראים לשמור שוכח. כמובן, אתה לא רוצה את הילד להיכשל המדע על ידי לא להזכיר לה ללמוד עבור הבדיקה שלה, אבל יש חובות אחרות אתה יכול פשוט לתת לה להתעלם ולהרגיש את התוצאות של לא לוקח את האחריות לעשות אותם. לפני שתתחיל על הנחת האחריות של הילד שלך, תן לה לדעת מה יהיו ההשלכות האלה.

אתה יכול לעשות את זה בתור תוצאה מתמשכת אחת, כמו לא להשלים את חמשת האחריות כל שבוע התוצאות של אובדן של הטלוויזיה או שאתה יכול להגדיר את ההשלכות האלה שבוע לפי שבוע על בסיס פעילויות שיש לך באותו זמן.

קח צעד אחורה

אנו יודעים מה היה קורה אילו היינו מתנערים מאחריותנו ואיננו רוצים שילדינו יזניחו גם את אחריותם. זה יכול להיות מתסכל מאוד כאשר הילד שלך נראה לא שומע אותך או שטוח להתעלם ממך, אם כי.

אבל חשוב לקחת צעד אחורה. לא לאבד את מגניב לנבוח על כמה חשובים האחריות שלהם. אתה רוצה שהם יהיו נהנים להיות אחראי, לא כועס על זה.

להיות סבלני

זה ייקח זמן הילדים שלך כדי לשלוט באחריות שלהם. הם עדיין ילדים וזה ייקח להם זמן לזכור את האחריות שלהם להבין את חשיבותם.

ההנחיה שלך היא מכרעת כאשר אתה רוצה לגדל ילד אחראי אשר הופך למבוגר אחראי. אבל זה צריך להיעשות בצורה מטפחת המעודדת אותם להשתתף למעשה מקבל אותם נרגש לתרום. אחרת, הילד שלך מתחיל לראות אחריות כמו משהו שהם מקבלים בצרות במקום משהו מתגמל באמת. בחר את הקרבות שלך וזכור לגדל ילד אחראי הוא מטרה ארוכת טווח שלא תושלם בן לילה.

No Replies to "8 עצות לגידול ילד אחראי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.