7 מטרות חמוד היחסים עבור זוגות | insightyv.com

7 מטרות חמוד היחסים עבור זוגות

7 מטרות חמוד היחסים עבור זוגות

לא משנה כמה זמן אתה והשותף שלך היו ביחד, ישנם סוגים מסוימים של מטרות היחסים חמוד כי שניכם צריכים לשאוף להשיג. לא רק אלה מטרות היחסים חמוד להביא אותך ואת השותף שלך קרוב יותר, הם גם יעזרו להפוך את החיבור שלך אפילו חזק יותר, הגשמה יותר, וארוך.

1. יש לך שמות חיית המחמד עבור כל אחד אחר

מטרת הקשר חמוד כי אתה והשותף שלך צריך להיות ליצור כינוי או שם חיית המחמד עבור אחד את השני.

לדוגמה, אם אתה תמיד מתייחסים לבן הזוג שלך כמו sweetie, מותק, או מותק, אלה תנאים חיבה ו adoring הם לא רק חמוד, אבל הם עוזרים לחזק כמה אכפת לך אחד את השני. עם זאת, אם אתה רוצה לחבוט את גורם חמוד אפילו יותר, יצירת שם חיית המחמד המותאם אישית עבור השותף שלך שמשחק את שמו, תחומי העניין, או quirks יכול גם לעזור לחזק את הקשר שאתה בונה אחד עם השני.  

2. יש לך בדיחות בפנים

עוד מערכת יחסים חמוד המטרה היא להיות בדיחות בתוך עם השותף שלך. זוהי דרך מהנה וקלילה לשמור על הקשר שלך מרגש ומסקרן כי רק שניכם יודעים מה הבדיחה מתייחס. במקרים רבים, בדיחות בתוך יתפתחו באופן אורגני בינך לבין השותף שלך כפי שיש לך יותר ויותר חוויות יחד. היכולת ליצור הפניות למצבים מצחיקים, מביכים או מעניינים שרק שניכם מבינים יכולים לעזור לכם להישאר קרובים ואינטימיים.

3. אתה מסיים משפטים של אחרים

עוד מערכת יחסים חמוד המטרה עבור זוגות היא להיות כל כך מסונכרן עם השותף שלך, כי אתה די יודע בדיוק מה השני הולך להגיד ואיך הוא הולך להגיב. כאשר אתה והשותף שלך יכולים לסיים את המשפטים של השני ולנבא במדויק מה השני חושב, זה לא רק חמוד, אבל זה עדות עד כמה חזק הקשר שלך הוא.

להיות על אותו גל עם השותף שלך סביר להניח לעזור להאריך ולחזק את הקשר שלך. 

4. יש לך כיף ביחד לא משנה מה

במונחים של מטרות יחסים חמוד, זה גם חשוב לך ולשותף שלך ליהנות אחד את השני של החברה לא משנה מה אתה עושה. לדוגמה, אם יש לך לילה של לילה בחוץ על העיר או הם binge צופה להראות יחד על הספה, אתה והשותף שלך תמיד יש זמן טוב פשוט כי שניכם ביחד. כאשר אתה יכול ליהנות לבזבז זמן אחד עם השני, לא משנה את הפעילות, זוהי מטרת הקשר שווה להשיג. 

5. אתה מוצא דרכים להפתיע אחד את השני

עוד מערכת יחסים חמוד המטרה היא שאתה והשותף שלך לצאת את הדרך שלך להפתיע אחד את השני. כאשר אתה מבצע מעשים אקראיים של חסד אחד לשני ולשמור אחד את השני ניחוש, זה יעזור לשמור על ניצוצות עף בין שניכם, כמו גם לשמור על מערכת היחסים שלך מרגיש חדש ורענן. שמירה על השותף שלך על בהונות שלו או שלה היא הדרך הטובה ביותר לשמור על פרפרים גם כן. 

6. אתה מדבר על העתיד

כאשר מדובר במטרות היחסים חמוד, להיות מסוגל לדבר על העתיד שלך יחד בצורה פתוחה כנה היא חיונית.

כאשר אתה יכול לדון בכנות ולהתרגש מה שקורה קדימה עבור שניכם, כגון נע ביחד, להתחתן, שיש ילדים יום אחד, או המעבר לעיר חדשה, זה חיוני לשמירה על הקשר שלך חזק. אם אתה רוצה מערכת היחסים שלך להיות ארוך טווח, אתה לא צריך לחכות זמן רב מדי לפני דיון מה האפשרויות הן בעתיד שלך יחד. 

7. אתה גם 100% אותנטי סביב אחד את השני

אחת המטרות החמדניות והחיוניות ביותר היא שאתה והשותף שלך נמצאים זה עם זה. אתה לא מזייף או משחק תפקיד, ואתה והשותף שלך מביאים את הטוב ביותר אחד את השני. כאשר אתה יכול לפתוח את השותף שלך על כל דבר, לחלוק את מה שעולה על דעתך, להתנהג כמו goofball, ופשוט להיות העצמי האמיתי שלך כאשר אתה ביחד, מטרת הקשר החמוד הזה הוא חיוני עבור זוגות יחסים מאושרים ובריאים.

 

No Replies to "7 מטרות חמוד היחסים עבור זוגות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 1 = 10