7 סרטים הטוב ביותר לצפות לאחר פרידה | insightyv.com

7 סרטים הטוב ביותר לצפות לאחר פרידה

כאשר כל מה שאתה רוצה לעשות הוא להיות לבד לאחר פירוק, מתכרבל עם סרט הפריצה נהדר יכול להציע יתרונות טיפוליים גדולים. בין אם עשית את הפיצול או את לשעבר שלך הסתיים הקשר, תרופה נוחות עבור שבור ניתן למצוא אלה שנבחרו בקפידה.

א woman watches breakup movies and cries.

קולטורה רם בלעדי / ליאם נוריס

ריאן גוסלינג משחק את לארס, רגיש וביישן במיוחד, אדם שמעולם לא למד כיצד לתקשר עם המין השני, בין השאר בגלל מותה של אמו במהלך הלידה. באמצעות סדרה של אירועים, לארס מחליט שהוא יחזר ​​אחר חברתו המקוונת, שבמקרה היא בובת סקס בוגר.

בלתי צפוי, מוזר, חביב אך נאיבי ותיאר בתמימות, לארס והנערה האמיתית / הוא סרט חובה לכל מי שוויתר על אהבה ורומנטיקה, או על אלה שאין להם תחושה חזקה של קהילה

02
של 07

High Fidelity (2000)

רשימה של סרטי פרידה למעלה לא תהיה שלמה בלי הסרט שמציג את “חמשת הפרידות הראשונות בכל הזמנים”, כדמותו של ג’ון קוזאק (רוב גורדון).

הסרט עוקב אחר הפרידה האחרונה של גורדון, שמגיע עם ניסיונותיו לקבוע בדיוק מדוע כל היחסים העיקריים שלו התפרצויות התרחשו מלכתחילה. זה בהחלט נופל לתוך הקטגוריה הקומדיה אבל עדיין מציע מנה גדולה של דרמה רפלקטיבית כאיזון.

03
של 07

שכחה את שרה מרשל (2008)

ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם: ללא שם, לשכוח את שרה מרשל הוא אחד מסרטי הפרידה האלה שאי אפשר לעצור גם לצחוק וגם לבכות.

מלאת סצנות מטרידות, כנות, כואבות אך מלאות תקוה, שעוקבות אחרי הזכר ברגע שהוא נשבר, שכחתי את שרה מרשלאני לא על לב חלש (או אלה שנפגעו מעימות גברית מלאה). ואז שוב, גם לא פרידה מרושעת. מעריצים של גרוע ביותר ו בת ארבעים שנה ימצא עוד מכה בסרט הזה.

04
של 07

גיניבר (1999)

בואו של הדמות הראשית, בה שיחקה שרה פולי, נלקחת תחת כנף של אמן מבוגר הרבה יותר (סטיבן ריאה) כדי להשיג חינוך “אמיתי” באמנויות.

דמותו של פולי מתאהבת ברע בזמן שהיא סופגת חיים שלמים של חוויות מהסוג הזה, תוך ארבע שנים בלבד. בסופו של דבר עם זאת, היחסים הסתיימו ופולי חייב להשלים עם לאבד את האהבה הראשונה שלה.

05
של 07

השמש הנצחית של המוח חסר המוח (2004)

איש watching TV

טטרה תמונות / Getty תמונות

קייט וינסלט וג’ים קארי התאימו לסרט יוצא דופן זה על אובדן הקשר ועל מה נלך כדי למחוק טראומה רגשית בעבר.

שני השחקנים מצטיינים בסרט זה כפי שהם מדגימים את האפשרות התיאורטית של מחיקת זכרונות הקשורים הקשר באמצעות טיפול רפואי ניסיוני.

06
של 07

קרוב יותר (2004)

יותר קרוב מתאר ארבעה אנשים, אחרת עם מעט מאוד במשותף, unraveling ו אריגה שטיח של אינטראקציות רומנטיות מורכבות אחד עם השני.

הקנאה, האהבה, האובססיה, החיבה והתאווה כולם תופסים את מרכז הבמה, מציגים בפשטות היבטים שונים של המוטיבציות והאופי של כל דמות, ומציעים לצופה נקודות מבט שונות של אותו מצב.

זה סרט מצוין עבור אלה שרוצים לראות את היחסים שלהם בעבר באור אחר.

07
של 07

הפריצה (2006)

מצחיק לפעמים, הפרידה הוא סיפור כואב ומעיק אך מפתיע. סרט זה אינו בשום פנים ואופן קומדיה רומנטית כפי שצופים רבים צפו בתחילה.

במקום זאת, וינס ווהן וג’ניפר אניסטון הולכים על הצופים דרך שלבי הצער (ובמובנים מסוימים, עינויים), אנו מציבים את עצמנו כאשר מנסים להחליט אם מערכת יחסים שוות ערך.

No Replies to "7 סרטים הטוב ביותר לצפות לאחר פרידה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    17 − 14 =