חוגגים להיות יחיד עם אלה 16 שירים מעוררי השראה

חוגגים להיות יחיד עם אלה 16 שירים מעוררי השראה

אתה רווק? הנה רשימת ההשמעה של ההמנון החד פעמי וההשראה. להיות רווקה מעולם לא נשמע כל כך טוב!

1. "שאגה" מאת קייטי פרי. האם אתה חושב שאין לך את הכוח או הכוח להיות לבד? נחש שוב! תן שיר זה להיות תזכורת כי אתה יכול להשיג משהו, ואתה בהחלט לא צריך להיות במערכת יחסים לעשות זאת.  

2. "נולד ככה" על ידי ליידי גאגא. הגיע הזמן לאמץ באופן מלא לחגוג את מה שעושה אותך מיוחד וייחודי.

השיר הזה יכול להעצים אותך להאמין במלואו באני האותנטי (והיחיד) שלך.

3. "חזק יותר" על ידי בריטני ספירס. לא במערכת יחסים? אין בעיה! כל יום אתה מקבל חזקה על עצמך בתור בחור אחד או גאל. עכשיו זה הזמן שלך לזרוח.  

4. "חזק יותר (מה לא להרוג אותך)" על ידי קלי קלרקסון. אם כבר מדברים על התחזקות כל יום, להיות לבד שלך מאפשר לך לא רק למצוא את הכוח הפנימי שאתה לא יודע אפילו היה, אבל יותר חשוב, זה מאפשר לך למצוא את עצמך.

5. "זה החיים שלי" מאת בון ג'ובי. הגיע הזמן לעשות את המירב ממה שיש לך ולהכיר בכך שזה תלוי בך, ואתה לבד, כדי להיות העצמי הטוב ביותר שלך לחיות את החיים הטובים ביותר בכל יום "יחיד".

6. "הקול הפנימי" מאת כריסטינה אגילרה. גם אם אתה מפחד או מאוים להיות לבד, השיר הזה מזכיר לך שכבר יש לך את הכוח בתוך כדי מזג האוויר כל הסופות קדימה - ולצאת חזק יותר.

7. "לנער את זה כבוי" על ידי טיילור סוויפט. אתה צריך להפסיק להקשיב לאנשים השליליים בחיים שלך ולהתחיל להקשיב לשיר הזה במקום.

ובמקום להיות מושפעים מהאנרגיה הפסימית של אחרים, השיר הזה מזכיר לכם לחגוג את האני האותנטי שלכם ולשמור על השקפה חיובית.

8. "אני מקווה שאתה ריקוד" מאת לי אן וומאק. אל תתנו להיות יחיד או שיש לב שבור למנוע ממך לקחת את כל החיים כי יש להציע. עכשיו זה הזמן לאמץ את החיים ולהכיר את כל היופי סביבך.

9. "בנות רק רוצה להשתעשע" על ידי סינדי לאופר. צריך להוסיף קצת pep שלך צעד אחד? זה תלוי בך כדי לצאת, לצחוק, לחגוג וליהנות ממעמד יחיד שלך. אתה בהחלט לא צריך להיות במערכת יחסים כדי ליהנות.      

10. "זו הילדה שלי" על ידי הרמוניה החמישית. השיר הזה מזכיר לך את חשיבות ההתמדה. זכור, גם אם נפגע בעבר, עדיין יש לך את הכוח לקום ולקבל זז.

11. "הישרדות" על ידי הילד של הגורל. אם כבר מדברים על התמדה, להיות רווק בעצם מאפשר לך להיות נהדר. חשוב לזכור כי אתה לא צריך מערכת יחסים להיות שלם - אתה שלם בעצמך.

12. "שיר קרב" של רחל פלטן. השיר הזה מזכיר לך שכבר יש לך את הכוח הפנימי ואת הנחישות להשיג את החלומות שלך. גם אם אחרים מפקפקים בך, אף אחד לא יכול לעצור אותך מלהשיג את המטרות שלך חוץ ממך - אז להתחיל להאמין בעצמך.

13. "רידין סולו" מאת ג'ייסון דרולו. אמנם זה נראה קשה או מאתגר להמשיך הלאה מן מערכת יחסים בעבר, חשוב להכיר בכך שאתה יכול להיות מאושר באמת בעצמך. למעשה, להיות יחיד יכול להיות חוויה מתגמלת ברמות שונות. שיר זה מראה לך כיצד.

14. "אהבה את עצמי" על ידי היילי שטיינפלד. אם אתה רוצה להיות מסוגל לאהוב מישהו בעתיד, זה חשוב כי אתה אוהב את עצמך ואת האדם שאתה עכשיו. כאשר אתה באמת מאמין בעצמך, אתה פותח את הדלת עבור דברים מדהימים לקרות בחיים שלך.

15. "גיבור" של מריה קארי. האם אתה מחכה שיציל אותך מישהו אחר? הגיע הזמן להכיר בכך שכבר יש לך את הכוח לשנות את חייך לטובה. וגם אם זה קשה להיות לבד, יש לך מה שנדרש כדי לעשות את זה דרך החיים של עליות וירידות ולצאת על העליונה.

16. "אני אשרוד" מאת גלוריה גיינור. האם אתה חושב כי להיות בלי מערכת יחסים הוא סוף העולם? אין סיכוי! להיות יחיד יעשה אותך חזק יותר, חכם יותר יותר בהרמוניה עם עצמך, את הצרכים שלך ואת מה שאתה רוצה שותף בעתיד.

ולא רק אתה תשרוד, תוכל לשגשג.

No Replies to "חוגגים להיות יחיד עם אלה 16 שירים מעוררי השראה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 8 = 18