16 תסרוקות הטוב ביותר כי להחמיא פנים ארוכות – insightyv.com

16 תסרוקות הטוב ביותר כי להחמיא פנים ארוכות

Friday
מתוך 16

פנים ארוכות? אל תלך יותר מדי זמן עם השיער שלך

אדריאן Palicki


אדריאן פליצקי.
תמונות של גטי

נשים יפות רבות יש פנים ארוכות. אם שלך הוא קצת יותר ממה שהוא רחב, השיער שלך לחתוך וסגנון יכול להחניף את הצורה ולהביא את התכונות הטובות ביותר שלך.

חלק מהתסרוקות הטובות ביותר לפנים ארוכות הן אורך הכתפיים עם גופי מסגרות פנים, תלתלים או גוונים. אתה יכול גם ללכת קצר או ארוך, לבחור בוב, ולשמור את הסגנון מלוטש או כמו חתיכה כמו שאתה אוהב. אם אתה מוסיף נפח לצדדים או לחתוך כמה פוני, אתה יכול לתת את הפנים שלך מראה מעוגל יותר או קצר יותר, כמו גם. 

הבה נבחן כמה מהאפשרויות האלה בפעולה. התמונות הן בטוח לתת לך רעיונות לחתוך את הסגנון הבא שלך.

 

02
מתוך 16

שיער אורך הכתפיים מחמיא

אַסְיָה Argento


אסיה ארגנטו.
ויטוריו זונינו Celotto // Getty Images

התספורת המחמיאה ביותר על צורת פנים ארוכה היא לאורך הכתפיים. אתה יכול להוסיף כמה פנים מסגרות שכבות, תוך שמירה על הכל בין הסנטר והכתפיים. זה גם מראה אופנתי נצחית המציעה אפשרויות עיצוב רבות מיום ליום.

03
מתוך 16

אם אתה רוצה ללכת ארוכה


סוזאן סומרס.
סטיבן לאבקין // גטי

שיער ארוך, ישר הוא בדרך כלל לא לא על צורת פנים ארוכה כי זה מאריך את הפנים עוד יותר. תסרוקת זו יש את הטוב ביותר של כל מה מחמיא פרצופים ארוכים: חבטה בצד חבטה, הרבה שכבות שמתחילות בסנטר, וזה לא ארוך מדי.

04
מתוך 16

ארוך ומתולתל


ג ‘ניפר גארנר /.
ג ‘ייסון קמפין // Getty Images

אתה יכול גם לשבור את “אין שיער ארוך” הכלל אם יש לך גלים או תלתלים. הרבה גוף מוסיף רוחב לצדדים של הפנים. אם יש לך שיער מתולתל באופן טבעי, תן ​​לזה ללכת טבעי או לאלף את תלתל עם ברזל מסתלסל וכמה מוצרים אור.

עבור השיער straighter, תצטרך להוסיף קצת תלתל. לשפשף את השיער שלך עם ריסוס הגדרה קטעי הרוח סביב הקנה של ברזל מתולתל בגודל בינוני.

05
מתוך 16

הוסף באנגס


נעמי קמפבל.
פרדריק מ. בראון על גטי

באנגס יכול להיות החבר הכי טוב שלך כי הם יכולים להסתיר מצח גדול, תכונה משותפת של צורת הפנים הארוכה. הם גם להפוך את הפנים שלך להופיע קצר יותר. אם אתה רוצה לשמור על השיער הארוך שלך, ישר, פוני הם אופציה נהדרת.

החבטות הטובות ביותר לפנים ארוכות הן ריפוד גבהים, חבטות מטושטשות, או חבטה קהה.

06
מתוך 16

הלוב היפה


מישל פלסידו; ויולנטה פלסידו.
ארנסטו רוסיו עבור גטי

כשמדובר התספורות, הסנטר באורך bobs (או lobs), הם אידיאליים. הם יוצרים את אשליה של רוחב, והם גם על המגמה.

את bob צריך להסתיים רק מתחת לסת להראות את מבנה העצם. הכי טוב bobs הם גם קצר יותר בגב ו זווית למטה כדי הקדמי.

07
מתוך 16

עבור עם צד בצד

פרייזר הריסון / גטי

זה תסרוקת מחמיאה להפליא על פנים ארוכות. זה בוב קצר יותר התלתלים להוסיף רוחב על הצדדים של הפנים.

גם החלק שלך חשוב. תוכלו להבחין כי הרבה סגנונות אלה יש חלק בצד, אשר באופן טבעי עושה את הפנים שלך נראה רחב יותר. החלק המרכזי יעשה את הפנים שלך להופיע עוד יותר ממה שהוא. זה כי זה שורות עם האף שלך ישר אל הסנטר שלך, יצירת שורה ארוכה מאוד.

08
מתוך 16

A-Line לונג בוב

rose-byrne.png


רוז בירן.
תמונות של גטי

אתה יכול גם לשאול את מעצב אופנה עבור “A-line” בוב ארוך שבו הגב הוא כ 1/1 אינץ ‘קצר יותר מ הקדמי. האורך הוא מושלם עבור פנים מלבניות, עם כמה תלתלים גלי מדגיש, הצדדים מלאים באמת החוצה.

09
מתוך 16

בוב לשיער עבה, ישר


דיאנה אגרון.
קווין וינטר // Getty Images

זהו חתך נהדר לכל צורה פנים, אבל זה נהדר על הפנים הארוך אידיאלי אם יש לך שיער עבה, ישר. בוב הוא חתך בזווית גדולה על הפנים כך זה מראה את מבנה העצם הדק. החבטות הארוכות, המכוסות בצד, מכסות מצח גדול, וגם הן מחוספסות.

10
מתוך 16

בוב שאגי ארוך

דֶגֶם Jourdan Dunn hairstyle


דגם ג’ורדן דאן.
סמיר חוסיין עבור גטי

בוב באמת צדדי וזה עוד נראה נהדר אתה יכול לקבל עם לחתוך. זה בוב shaggier עם הרבה שכבות סוערות ופשוט מספיק גל כדי לתת לו סגנון מובחן, מודרני.

11
מתוך 16

בוב בסגנון צ’ין


ננסי פלוסי.
אלכס וונג

זה בוב על ננסי Pelosi הוא נחמד ומתוחכם ויש לו מדגיש נפלא. זה יבש מיובש כך הוא מתפתל מתחת ונראה נהדר עם או בלי פוני.

12
מתוך 16

המתולתל “בוב מזויף”


רוסריו דוסון.
פרייזר הריסון / Getty Images

הבובה המזויפת, כמו זו של רוזארי דוסון, מדהימה על פנים ארוכות. הגלים מוסיפים רוחב לצד הפנים. כמו כן, הצמדת השיער מתחת לסנטר מראה את הצוואר הארוך.

13
מתוך 16

/


אריזונה מוזה.
טים ויטבי על גטי

זה תספורת זה לא קצר מדי או ארוך מדי, ולכן הוא מושלם עבור פנים ארוכות יותר. זה פשוט לחתוך כי יכול להיות שחוקים blown או אוויר יבש, מה שנותן לו קצת גל טבעי. כל שעליך לעשות הוא לשאול את הסטייליסט לחתוך בשכבות סוערות.

14
מתוך 16

עבור ישר, שיער דק


לינדה פארגו.
איליה ס. סאבנוק על גטי

אם יש לך שיער ישר, כי הוא גם רזה, זה תסרוקת גדולה בשבילך. זה עובד כי הוא מלוטש, מתוחכם, קצר. אתה לא צריך המון שיער כדי לברוח עם המראה הזה והאורך הוא אידיאלי עבור הפנים.

15
מתוך 16

מבט משתנה

אוליביה Newton-John


אוליביה ניוטון-ג’ון.
תמונות של גטי

שני הקיצוצים האלה על אוליביה ניוטון-ג’ון פועלים יפה על פרצוף ארוך. הם גם מראים איך אתה יכול סגנון לחתוך שתי דרכים שונות, כך שאתה יכול לעבור ישר מתולתל מתי שתרצה.

16
מתוך 16

עבור קצר, לא גבוה

וָרוֹד


פינק את הזמרת.
תמונות של גטי

אם אתה רוצה שיער קצר, עדיף להימנע שכבות קצרות להוסיף נפח על גבי. אתה יכול לראות את ההבדל עושה את הסטיילינג על הפנים היפות, הארוכה של פינק. 

כאשר היא חובשת את שערה בפספוסים ארוכים ומרוחקים, פניה נראות קצרים יותר. ובכל זאת, כשהיא מרימה אותו בתוך פומפדור, פניה נראים הרבה יותר זמן. קוצים יש את אותו אפקט.

No Replies to "16 תסרוקות הטוב ביותר כי להחמיא פנים ארוכות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.