10 דרכים Newlyweds יכול להיות סקס חם | insightyv.com

10 דרכים Newlyweds יכול להיות סקס חם

אתה יכול לקבל את חיי המין הטובים ביותר אי פעם. זה לא מדע טילים, כלומר כל אחד יכול להיות טוב בזה, ואנחנו יכולים לשמור כל הזמן לשפר את הכישורים שלנו. למעשה, זה חלק עבודה של אדם נשוי, כי סקס טוב הוא חלק מהיסוד של נישואים טובים. הנה 10 דרכים – מן הבסיסי אל מתקדם יותר – כדי לתבל את הדברים:

איש kissing woman lying on bed

עף צבעים / Iconica / Getty תמונות

בנוסף לדבר על סקס ולשתף את הפנטזיות המיניות שלך, אתה ובעלך או אשתו צריכים לדבר יותר באופן כללי. שיפור התקשורת שלך ולדבר אחד עם השני לעתים קרובות יותר יגרום לך להרגיש קרוב יותר אחד לשני. זה יעשה אותך יותר אינטימי וכנראה פחות מעוכב בחדר השינה – או בכל מקום שבו אתה מעדיף לעשות אהבה.

02
מתוך 10

לבלות יותר זמן על משחק מקדים.

סקס צריך להיות משהו שאליו אתה מצפה. משחק מקדים הוא מה שמרגש אותך ומצפה לאירוע המרכזי. זה לא חייב להיות מוגבל ל 15 דקות לפני שאתה רוצה לקיים יחסי מין. אתה יכול להתחיל את היום עם הודעות טקסט סקסי (חושב MMS עם תמונה חושפת או דואר אלקטרוני להביע כמה חם בעלך נראה כמו שניכם עזב לעבוד).

03
מתוך 10

להשתפר במין אוראלי.

משחק מקדים מסתיים לעתים קרובות עם שני בני הזוג מבצעים סקס אוראלי אחד על השני. לפעמים, אנשים לוקחים סקס אוראלי כמובן מאליו, אבל זה יכול להיות די מהנה והוא באמת יכול לשים אנשים, במיוחד נשים, במצב רוח של סקס. בעת ביצוע cunnilingus על אישה, גברים צריכים להימנע מלעשות תנועות עם הלשון שלהם. תנועות רכות יותר, רכות יותר, טובות יותר. נשים, בעודן מבצעות את הפטיו על גבר, צריכות, כמובן, להרחיק את שיניהן מפין הזכר ולהשתמש בשפתיים ובלשון. גברים ונשים המבצעים מין אוראלי צריכים להשתמש בידיהם כדי לשפר את החוויה. תן לבן הזוג שלך להוביל אותך עם כיוונים, אז אתה יודע מה הוא או היא מעדיפה.

04
מתוך 10

נסה מיקומים חדשים.

זה אולי נראה כמו טיפ ברור, אבל אתה תהיה מופתע על ידי מספר אנשים נשואים אשר נתקעו ב RUT ידי ביצוע אותו שילוב של עמדות שוב ושוב. יש יותר סקס מאשר מיסיונרית ואישה על העליונה. אתה יכול לנסות קאובוי לאחור או סגנון כלבלב או מהלך שראית בטלוויזיה – או משהו סטינג דיבר על לעשות. הנקודה היא לנסות עמדה מינית חדשה ולראות אם אתה ובעלך או אשתו ליהנות ממנו.

05
מתוך 10

סולם באותו זמן.

להגיע לאורגזמה באותו זמן קל לומר מאשר לעשות. אבל אם האישה יכולה לאורגזמה (זה בדרך כלל יותר קשה לה) והיא מעניקה לבעלה אזהרה הוגנת שזה עומד לקרות, הוא יוכל להגיע לאורגזמה איתה. זה מעצים את הרגע ובאמת יש לשניכם להרגיש כמו אחד (שלא לדבר על הרגשה כמו כוכבי פורנו). בסופו של דבר, אתה בטח להתמוטט לתוך הידיים של כל האחרים מן התשישות – ויש לי את השינה הטובה ביותר אי פעם.

06
מתוך 10

השמלה סקס כל הזמן.

לבוש הלבשה תחתונה סקסית או מתאגרפים משי (או שום דבר בכלל) מתחת לבגדים שלך לעבודה או להזיע אפילו יעזור לך להרגיש סקסי קצת שובב. זה יכניס אותך למצב רוח של סקס וכל היום יהיה לך לצפות את הרגע שאתה סוף סוף להגיע לקיים יחסי מין. זה יהיה גם לשמש הפתעה מקסימה כמו בעלך או אשתו מפשיט אותך. כותנה לבנה גרבונים התחתונים, אחרי הכל, באמת יכול להרוג את מצב הרוח.

07
מתוך 10

תהיה ספונטני.

בעוד כמה אנשים צריכים לתזמן יחסי מין כדי לוודא שזה קורה, יש משהו מלהיב על קיום יחסי מין עם השותף שלך באופן בלתי צפוי. אם בעלך נמצא בחדר האמבטיה מתכונן לעבודה ואתה מתחכך בו, דוחף אותו אל הקיר, נותן לו נשיקה וזה מוביל למין מיד ושם, שניכם מתחילים את היום בחיוך. זוגות מסוימים אפילו ליהנות יחסי מין במקומות ציבוריים. אבל זה יכול להיות מסוכן כי אם אתה נתפס, זה נגד החוק. הספה שלך או שולחן המטבח באמצע היום הם חלופות טובות יותר.

08
מתוך 10

השתמש צעצועים או חומר סיכה כדי לשפר את החוויה.

אין שום דבר רע עם להביא ויברטור למיטה איתך או מקבל KY ג ‘לי לעשות סקס פחות כואב או פשוט יותר מגרה. זוגות מסוימים נהנים גלישה בחנויות סקס יחד כדי למצוא פריטים שישפרו את חיי המין שלהם. כל דבר, החל צבעי גוף שוקולד כדי שוטים שרשראות זמין בימים אלה, ועם בעלך או אשתו אתה לא צריך להרגיש נבוך. אבל אתה צריך לדון איזה סוג של דברים ימשכו לשניכם ואף אחד מכם לא צריך להרגיש נאלץ להשתתף אם אתה לא נוח.

09
מתוך 10

להתמכר ב quickies.

בעולם המטורף הזה, לא תמיד יש לך זמן למרתון. זה לא אומר שאתה צריך ללכת בלי. Quickie נהדר על ארוחת הצהריים שלך שעה או רק לפני היציאה לעבודה יכול להשאיר אותך מרגיש רענן ומרוצה. נשים, המתקשות להגיע לאורגזמה עם קופי, עדיין יכולים למצוא הנאה במין והקרבה שהן מרגישות כלפי בעליהן.

10
מתוך 10

כאשר יש ספק, לחזור היסודות.

יש רמה מסוימת של נוחות והנאה שמגיע עם סקס וניל – שלך לרוץ של המין נשוי טחנת. אתה לא צריך להתבייש אם זה עובד בשבילך. כאשר חיי המין שלך תקועים או שאתה מרגיש שאתה מנסה חזק מדי, אתה צריך לחזור היסודות – עמדות משחק מקדים שתמיד עבד עבור בעלך או אשתו ואתה. אם זה לא נשבר, אחרי הכל, אתה לא צריך לתקן את זה.

No Replies to "10 דרכים Newlyweds יכול להיות סקס חם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 8