10 סימנים לבעלך לא יכול לחיות בלעדיך

בעלים נוטים להזדקק לנשותיהם יותר מנשים זקוקות לבעליהן. זוהי עובדת חיים שהיכרתי מאז שהייתי ילד מתבונן בהורי. רוב הזמן זה די ברור כי גברים יהיו חסרי תועלת ללא השותפים שלהם. זה בדרך כלל מה מניע אותם סוף סוף להתחתן מלכתחילה. ובכל זאת, זה כיף לשקול את הסימנים כי האנשים האלה צריכים אותך (וזה נחמד להיות נחוץ):

10 סימנים לבעלך לא יכול לחיות בלעדיך

יש גברים - לא כולם - אין להם מושג איך הכביסה נעשית. הם זורקים את הבגדים המלוכלכים שלהם בסל או על הרצפה, ובדרך נס הכל מסודר ונקיים ומקופל בקפידה ומאורגן במגירות ובארון. הוא לא יודע שאתה פיה הכביסה. בפעם הבאה, לבקש ממנו לקפל את הבגדים, אז הוא מבין שהדברים האלה לא פשוט לקרות.

02
של 06

הוא לא יכול לישון אלא אם כן אתה מגיע למיטה.

בטח, רוב הגברים לשחק את מאצ'ו חלק מול החברים שלהם. אבל גברים נשואים רבים איבדו את היכולת לישון בלי בן זוגם לידם. בן הזוג שלך עלול לזרוק ולהסתובב בזמן שאתה במטבח מסיים את הכלים או ליד המחשב לתפוס את העבודה. הוא יכול אפילו לעצום את עיניו ולהעמיד פנים שהוא ישן. ובכל זאת, הוא ימשוך אותך קרוב אליו כאשר אתה סוף סוף לטפס למיטה והוא לא יתחיל לנחור עד שאתה בזרועותיו או לפחות שוכב בהישג יד.

03
של 06

אין לו מושג מתי לחגוג את יום ההולדת של אמו.

גברים בודדים זוכרים לעתים רחוקות את יום ההולדת של מישהו או כל אירוע מיוחד, אלא אם כן, או בפייסבוק שלהם, מזכירה להם. בדרך כלל, נשים הן אלה אשר לשמור על מסורות אלה להזכיר לאנשים לתת כרטיס, להתקשר לחבר, או לקנות מתנה. כאשר נשים לא נותנים להם את היד הזאת, גברים שוכחים. כמה בעלים שוכחים את יום ההולדת של אשתו? למעשה, אני חושב שאם נשים חדלו להתקיים, רוב הגברים לעולם לא יחגגו שום דבר, ומתנות יהפכו למיושנות. בלעדיך, הוא לעולם לא יזכור את יום ההולדת של אמו. זה יכול להיות קטסטרופה.

04
של 06

הוא מטיח אותך בחיבוקים ובנשיקות.

כולם יודעים שרוב הגברים משתוקקים למין, ורבים מאמינים שהם זקוקים לו כדי לשרוד. מעטים, לעומת זאת, מודים צורך חיבה. אם האיש שלך כל הזמן מקלח אותך עם חיבוקים ונשיקות, והוא אוהב להחזיק ידיים להתכרבל - כאשר אף אחד אחר הוא בסביבה, כמובן - אז הוא כנראה לא יכול לסבול את המחשבה להיות בלעדיך. אלה סימנים של חיבה הם על נוחות ואהבה ולא סקס. זה די מיוחד.

05
של 06

הוא לא יודע איפה יש משהו בבית.

אתה מכיר את האמרה. אם מוחו לא היה קשור לראשו, הוא לא ידע היכן למצוא אותו. זה בעלך. אין לו מושג איפה יש משהו, גם אם הוא נועץ בו מבט. ילדים נוטים להיות בעיה זו, גם. אבל נשים ואמהות לעולם אינן עושות זאת. הם יכולים להגיד לך בדיוק איפה בחלק האחורי של הארון תמצאו את נוצה אבקת כי לא השתמשת במשך ארבע שנים וחמישה חודשים. הם יידעו שזה היה כל כך הרבה זמן, יותר מדי. בלעדיך, הבעל לא יוכל למצוא את רגליו, שלא לדבר על מפתחות המכונית או מסמכים חשובים וכדומה.

06
של 06

הוא אומר לך.

גברים עשויים שלא להיות מסוגלים לתפקד ללא אישה טובה לצדם, אבל הם לא מטומטמים. הם יודעים דבר טוב כאשר יש להם את זה. בגלל זה בעלך אומר לך כל הזמן שהוא אוהב אותך ושהוא יאבד בלעדיך. למרות שמילים לבדן לעולם אינן מספקות, הן חלק חשוב ביחסיך. כולנו צריכים להיות נחוצים. למעשה, בעלך יכול היה לדאוג לעצמו אם הוא היה צריך. אבל אתה בטוח להקל על חייו, והוא יודע את זה.

No Replies to "10 סימנים לבעלך לא יכול לחיות בלעדיך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    98 − = 90