11 עצות לנשים קבלת גירושין – insightyv.com

11 עצות לנשים קבלת גירושין

ברגע שאישה מחליטה שהיא הולכת להתגרש, יש דברים שהיא יכולה לעשות כדי להתכונן לתהליך.

התחל חזה מלחמה

אתה הולך צריך כסף משלך עבור גירושים. אתה צריך להיות מסוגל לשמור על עצמך ועל הילדים שלך במשך זמן מה אם אתה תלוי בן הזוג שלך ואת בן הזוג שלך מחליט לנתק תמיכה.

אתה גם כנראה צריך כספים כדי לשכור עורך דין. אם יש דרך לפתוח חשבון נפרד כדי להתגונן מפני מצבים פיננסיים עתידיים, עכשיו זה הזמן לעשות את זה.

אם אתה צריך ללוות כסף מקרוב או חבר, הקפד לחתום שטר חוב כך בית המשפט יסתכל על זה כמו הלוואה כי אתה צריך להחזיר ולא במתנה.

שמור יומן גירושין

אם אתה משתמש כרגע בלוח שנה שולחן או מתכנן יום, עכשיו אתה צריך לכלול את אירועי הגירושין שלך. יהיו פגישות עם עורך הדין שלך ואת מועדי המשפט כדי לעקוב אחר. זה עשוי להיות מועיל כדי לעקוב אחר דיונים עם בן / בת הזוג שלך.

גירושין לוח שנה עשוי לשמש ראיה במקרה שלך כאשר בן הזוג שלך לא לשמור על פגישה או הפרה הסכם או צו בית המשפט באופן כלשהו. תאריכי הביקורים עם ילדים צריכים להיות מתוזמנים. אתה גם רוצה לעקוב אחר פגישות עם המורים של הילדים, הרופאים, המאמנים, ואת המורים. זה עשוי להיות עדות ההשתתפות שלך בחיי הילדים שלך בגירושים שלך.

צור רשימת משימות

אתה צריך להישאר מאורגן ולהגדיר את סדרי העדיפויות שלך במהלך גירושין.

זוהי הדרך הקלה ביותר לעשות זאת. רשום את כל הפריטים שאתה צריך להשיג ולסמן אותם כמו שאתה עובר אותם.

הכן מחברת גירושין

גירושין מייצר הרבה ניירת. זה בא אליך בסופה. הדרך הפשוטה ביותר לעקוב אחר כל הניירות האלה היא עם שלושה קלסר טבעת ואת האגרוף שלושה חור.

שים ניירות בסדר כרונולוגי וערוך אינדקס.

הגדרת קובץ גירושין

אתה יכול להעדיף להגדיר קבצים בודדים עבור קטגוריות שונות של ניירות גירושים. כמה דוגמאות הן התכתבות עם עורך הדין שלך, טיוטות של הסכמים, מידע פיננסי, וכן טענות. קבצים עם brads ואת שני אגרוף חור יעזור לך לשמור מסודר ומסודר.

גזור הוצאות

אם יש לך חוב על שמך, כמו כרטיסי אשראי או הלוואות סטודנט, אתה רוצה לשלם את החובות האלה למטה ככל האפשר לפני גירושין. אם המשפחה שלך היא כמו רוב המשפחות האמריקניות, אתה מבלה קרוב כל ההכנסה שלך, אם לא יותר, וכאשר אחד הבית הופך לשניים, לא יהיה מספיק כסף כדי לשלם את ההוצאות של שניהם, אלא אם כן משהו משתנה.

ייתכן שיהיה עליך לקצץ בהוצאות, למכור את המכונית ולקבל מודל פחות יקר, או אולי למכור את הבית. אם בן הזוג שלך לא מרצון לתמוך בך ובילדים, התרופה שלך היא לבקש מבית המשפט להזמין תמיכה. לא תהיה לך תחזית טובה של כל זה ואתה לא יודע את התשובות בוודאות עד חתימת ההסכם או השופט מקבל פסק דין. אבל הנקודה היא לחשוב על זה ולזהות בעיות ופתרונות אפשריים. ואז לקחת את הפעולות שאתה יכול לקחת ולמנוע missteps.

היצמד לשגרה

זה יעזור אם תנסה לשמור על דברים נורמליים ככל האפשר בחיים שלך. אין לדלג על ארוחות או לשנות הרגלי שינה. שגרות חיוביות כמו באמצעות רשימת מטלות ולוח השנה שלך יעזור לך לשמור על המיקוד. פעילות גופנית היא תמיד דרך מצוינת להקל על הלחץ. נסו לא לבודד את עצמכם מחבריכם.

להיות בונה

נסו לשמור על השקפה חיובית ולא נותנים לעצמך להיות פיתה לתוך קונפליקטים מיותרים עם בן / בת הזוג שלך. אתה צריך את חתימתו על הסכם הפשרה לפני הגירושים שלך נגמרה. אתה עדיין תהיה הורים יחד במשך שנים לאחר הגירושים.

ליצור תוכנית

קח את זה יום אחד בכל פעם. דגש על ההווה ולא על העבר. נסה לשלוט רק בדברים שבשליטתך. הרבה דברים בגירושין הם מחוץ לשליטה שלך. נסו לא לפוצץ את הדברים האלה בפרופורציה.

ליצור תוכנית. לאחר מכן להמשיך לעבוד על התוכנית שלך. כך תשתלט על הגירושין שלך ולא תיתן לה להשתלט עליך.

לאסוף מידע פיננסי

ככל שאתה יכול לארגן את המסמכים הפיננסיים שלך, כך תוכל לצמצם את שכר טרחת עורך דין ולשפר את סיכויי ההצלחה שלך. אתה הולך צריך לאסוף ולארגן הרבה מידע עבור עורך הדין שלך או במקרה שלך. דרך טובה לארגן את המידע שאתה מוצא הוא משפט כספי אשר יכול לשמש רשימת.

בתי משפט רבים יש טופס הצהרה פיננסית זמין במשרד הפקידה של בית המשפט ולפעמים באינטרנט. אם אתה יכול לקבל את הטופס הזה ולמלא אותו, זה יעזור לך לאסוף ולארגן את המידע הפיננסי שלך. תן אותו לעורך הדין שלך בפגישה הראשונה כדי לחסוך זמן והוצאות.

תעשה את המחקר שלך

זה יקר לך ללמוד כל מה שאתה יכול על גירושים בשלב מוקדם של התהליך. אם אתה יודע מעט או כלום על התהליך, אתה לא יכול לקבל את ההחלטות הטובות ביותר או אפשרויות. רוב האנשים לא נוח עם הלא ידוע. אתה יכול להעלות את רמת הנוחות שלך ואת הסיכויים שלך להצלחה על ידי מציאת מה עומד לקרות לפני שזה קורה. האינטרנט הוא דרך נוחה להשיג סיכום ומידע מפורט על גירושים.

כמובן, יש דרכים אחרות לחקור את הנושא. אתה יכול להתחיל את המחקר בספריה או חנות ספרים. יש סמינרים וקבוצות תמיכה. שוחח עם חברים שעברו גירושין. אבל, יש לזכור כי כל גירושין שונה. זה רעיון טוב ללמוד על היסודות של גירושין החוק במדינה שלך בשלב מוקדם של התהליך.

No Replies to "11 עצות לנשים קבלת גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.