14 יעיל הביתה הסעד לעור שמן | insightyv.com

14 יעיל הביתה הסעד לעור שמן

אם יש לך acne ו blackheads, העור שלך יש לפתוח pores ו זורחת, יש לך עור שמנוני. כלומר, העור מייצר עודף חלב. עור שמנוני יכול להיגרם על ידי לחץ, בחירות תזונתיים וגנטיקה.

ישנם מוצרים רבים בשוק לעור שמן. למרבה הצער, הם יקרים ומלאים בכימיקלים. למה לבזבז הרבה כסף על מוצרי בית מרקחת כאשר אתה יכול להכין תרופות הביתה כדי לטפל בעור שומני?

נסה תרופות אלה הביתה כדי להיפטר מעודף ברק:

מתכון # 1 – שיבולת שועל, מיץ לימון & מסכת דבש

1/2 כוס שיבולת שועל מגולגל

1/4 כוס מיץ לימון טרי

1/4 כוס מים

1/2 כף דבש

כיווניםYou

מערבבים מרכיבים בקערה. עיסוי על העור למשך 30 שניות. יש לשטוף במים פושרים.

לימון

מתכון מס ‘2 – דבש ומסכת תפוחים

1 תפוח

4 כפות דבש

כיווניםYou

טוחנים תפוח אחד וזורקים אותו. מוסיפים 4 כפות של דבש לתוך תפוח כתוש ומערבבים אותו היטב. תערובת בהתחשב להחיל על הפנים שלך לשטוף אותו לאחר 10 דקות עם מים רגילים.

מתכון # 3 – עודף עור שמן – חלב & קרח

1 קוביות קרח

קערת חלב קטנה

כיווניםYou

טובלים 1 קוביות קרח בחלב ומריחים על הקרח. חזור על התהליך במשך 5-10 דקות.

מתכון # 4 – ביצה לבן מסכה

ביצה 1

1 מברשת יסוד

כיווניםYou

לפצח את הביצה חלמון נפרד מעט מן הביצים לבן. ביצה לבנה לעזוב בקערה קטנה. ודא שאין בו כל חתיכות של פגז בתוכו. מקציפים את הביצים לבן עם מברשת הבסיס שלך עד שזה קצת נפוח. השתמש במברשת או צמר גפן כדי להחיל את המסכה על הפנים שלך. משאירים אותו על 15 דקות ולשטוף אותו עם מים. לאחר לשטוף אותו, בעדינות ללטף את הפנים עם מגבת נקייה. השתמש במסכה זו 1-2 פעמים בשבוע.

ביצים

מתכון מס ‘5 – מסכת פפאיה ולימון

1 פפאיה

חצי לימון

כיווניםYou

חותכים פפאיה ולהסיר עיסת עם כפית. עבור מסכה זו תצטרך סביב 3 כפות של עיסת פפאיה. מעכים את עיסת הפפאיה עם כף בקערה. חותכים את הלימון לחצי. חצי חצי לימון לתוך תערובת פפאיה ומערבבים אותו יחד. מסכת נתון לחול על הפנים ולהשאיר אותו על 15-20 דקות. לשטוף אותו עם מים קרים. מסכה זו יכולה לשמש פעם בשבוע.

מתכון # 6 – תפוז קליפת חלב מסכה

1 כתום

3 כפות חלב

כיווניםYou

מקלפים את התפוז ומניחים את קליפת התפוז לייבוש. תן להם להתייבש בטמפרטורת החדר למשך 3-4 ימים. אחרי שהם יבשו, מערבבים אותם בבלנדר כדי לקבל אבקה דקה. מוסיפים 3 כפות חלב לתוך האבקה ומערבבים יחד. החל את המסכה על כל הפנים שלך. תן לזה להתייבש במשך 15-20 דקות. לשטוף אותו עם מים או להסיר אותו עם מגבת נייר.

מתכון מס ‘7 – מסכת קמח אורז

2 כפיות קמח אורז

2 כפיות דבש

1 כפית תה ירוק

כיווניםYou

אם אתה לא משתמש קמח אורז בבית, אתה יכול למצוא את המרכיב הזה בסופרמרקט המקומי שלך אסיה. מוסיפים 2 כפות של קמח אורז ו -2 כפיות דבש לתוך הקערה הגדולה. מערבבים, מערבבים, מערבבים עד לקבלת עקביות חלקה. מוסיפים כפית תה ירוק. במקום תה ירוק, אתה יכול להוסיף עוד דבש או חלב. תערובת שלך מוכן ואתה יכול להחיל אותו על העור שלך! הימנע באזור העין והפה. תן לו להתיישב במשך 20 דקות. לאחר 20 דקות, לשטוף את הפנים במים ולעסות אותו במשך 30 שניות. יש לשטוף את המסכה וליהנות בעור בריא!

מתכון # 8 – גזר, תפוחי אדמה, לימון וביצה מסכה

ביצה 1

1 תפוח אדמה

1 לימון

1 גזר

כיווניםYou

מוסיפים 2 כפות של גזר מחית רק 1 כף של פירה. לתוך תערובת נתון, מוסיפים 1 כפית מיץ לימון וחצי של ביצה לבן. מערבבים יחד את כל המצרכים. אם המסכה שלך נוזלית מדי, אתה יכול להוסיף קמח (חצי כפית תה). שמור את זה על הפנים למשך 10-15 דקות ואז פשוט לשטוף אותו עם מים.

גזרים

מתכון # 9 – מסכת דבש & שיבולת שועל

1 כף שיבולת שועל

1 כף מים

1 כף דבש

כיווניםYou

מוסיפים כף אחת של שיבולת שועל ו 1 כף מים לתוך קערה קטנה. מערבבים אותו היטב! מחית בצד של קערה עם כף לקבל די חתיכת chunky להדביק. לאחר מכן, לקחת כף של דבש ולהוסיף אותו לקערה. מערבבים את זה ממש, ממש טוב לשמור אותו מרוסק אותו בצד של הקערה באמצעות הכף. תערובת הסופי שלך צריך להיות עבה ודביק. באמצעות הידיים שלך, להחיל את המסכה על הפנים שלך. שמור את זה על 15-20 דקות. לשטוף אותו באמצעות מים בעדינות massaging אותו.

מתכון מס ’10 – מסכת תות

3 תותים

¼ כוס יוגורט

7 טיפות דבש

כיווניםYou

למזג את התותים כדי לקבל את המרקם בסדר ללא נתחים. אתה יכול להשתמש מזלג שלך אם אין לך בלנדר. מערבבים את כל החומרים בקערה. החל את המסכה בעדינות בתנועה מעגלית על הפנים. תוכלו להירגע במשך 15 דקות. יש לשטוף במים קרים. תפוס מגבת רכה ונקיה ופשוט להתייבש. אם יש לך עור שמן מאוד אתה יכול להשתמש במסכה זו פעמיים בשבוע.

מתכון # 11 – מסכת קמח גראם

חצי כפית קמח גרם

1 כף דבש

מיץ לימון

כיווניםYou

מוסיפים חצי כפית קמח גרם לתוך הקערה. מוסיפים כף אחת של דבש וסוחטים במיץ לימון. מערבבים אותו בדבק עבה נחמד. שים את זה על פניך נקי באמצעות מברשת הבסיס. שמור את זה על 20-25 דקות ולשטוף אותו עם מים. אתה יכול להשתמש במסכה זו 2-3 פעמים בשבוע.

מתכון מס ’12 – מסכת בננה

2 כפות בננה

מיץ לימון

1 כפית דבש

כיווניםYou

מוסיפים 2 כפות של בננה, כמה טיפות של מיץ לימון וכפית דבש לתוך קערה. מערבבים את כל המרכיבים באמצעות מזלג. החל אותו על הפנים שלך באמצעות הידיים. הימנע מאזור העיניים. תשאיר את זה על 20 דקות. יש לשטוף אותו במים קרים ולהחיל קרם לחות האהוב עליך. השתמש במסכה זו פעם בשבוע.

בננה

מתכון מס ’13 – מסיכת שוקולד

חצי כף אבקת קקאו

חצי כף של קמח גרם או אבקת Besan

1 כף דבש (טהור / ​​גולמי)

1 כף יוגורט

כיווניםYou

מערבבים יחד את כל המצרכים. שמור אותו בצד במשך 10 דקות לפני השימוש בו. החל על כל הפנים והצוואר באצבעות או במברשת. הימנע העין ואת אזור השפתיים. תשאיר את זה על הפנים שלך במשך 30 דקות. כאשר הוא מתייבש, לשטוף אותו באמצעות תנועה מעגלית. השתמש במים רגילים או קרים. פט יבש בעזרת מגבת פנים נקייה.

מתכון # 14 – מסכת אבקה כורכום

2 כפיות אבקת כורכום

1 כפית קמח אורז

2 כפיות יוגורט

חצי כפית דבש

כיווניםYou

מוסיפים 2 כפיות מלאות של כורכום לקערה. לאחר הכורכום, מוסיפים 1 כפית מלאה של קמח אורז ו 2 כפיות של יוגורט. לתוך התערובת, מוסיפים חצי כפית דבש. מערבבים הכל עד שתקבל הדבק יפה. להחיל אותו על הפנים שלך עם מברשת. המתן 20 דקות ושטוף אותו. הקפד לבדוק את המסכה על חלק קטן של העור שלך כדי לראות אם אתה אלרגי אבקת כורכום.

כפי שאתה יכול לראות, יש דרכים אתה יכול לאלף את העור שמנוני ולהפוך אותו בחזרה למראה עור בריא ללא ברק. אלה הביתה הסעד קל לעשות והם לא צריכים שום כימיקלים מאז הם עשויים מרכיבים בריאים כי כל משק הבית יש. בדוק את המקרר שלך להכין את המסכה שלך היום!

No Replies to "14 יעיל הביתה הסעד לעור שמן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 2 =