10 מיתוסים על צלוליטיס אתה לא צריך ליפול! – insightyv.com

10 מיתוסים על צלוליטיס אתה לא צריך ליפול!

יש צלוליטיס? למרבה הצער, כך גם לגבי כל אישה שנייה בעולם (וגם כמה גברים). במאבק מתמיד נגד עור “קליפת תפוז” לא רצויות, נשים מחפשים דרכים חדשות וישנות כדי להפחית את בעיות הצלוליטיס שלהם. עבור חלק מאיתנו, הצלוליטיס הפך לאובססיה. אנחנו מוכנים לנסות כל דבר רק כדי לגרום לזה ללכת משם בהקדם האפשרי. לאחרונה, היו עצות רבות כיצד לטפל הצלוליט שלך בקלות וביעילות. למרבה הצער, נשים נופל לתוך מיתוסים אלה. למזלנו, אספנו את המיתוסים הנפוצים ביותר על צלוליטיס. הגיע הזמן לדעת את האמת על צלוליטיס ואת הטיפול שלה!

הנה העליון 10 מיתוסים על צלוליטיס אתה לא צריך להאמין:

1. רק נשים שומן יכול לקבל צלוליטיס

צלוליט עשוי להיות תוצאה של קילוגרמים מיותרים, אבל זה לא נכון כי רק נשים שמנות יש את זה. צלוליט אינו מפלה – זה קורה לכולנו. אם אתה רזה או שמן, זקן או צעיר, אישה או גבר – זה לא משנה. הוא ימצא אותך.

Fat-Woman-Cellulite

2. צלוליטיס ייעלם אם אני מאבד משקל

רק על ידי ירידה במשקל, צלוליטיס לא יכול להיעלם. למרבה הצער, צלוליטיס לא קל להיפטר. ירידה במשקל היא לא מספיק כדי להיפטר צלוליטיס לתמיד. זה הכרחי כדי לשנות את כל אורח החיים.

צלוליט- הרזיה

3. גברים לא יכולים לקבל צלוליטיס

זה נכון צלוליטיס הוא בעיקר בעיה בעור נקבה, אבל זה גם יכול להיות גברים, יותר מדי. גברים עם בעיות צלוליטיס קיימים. בעוד סביב 90% מכלל הנשים יש מידה מסוימת של צלוליטיס על העור שלהם, צלוליטיס יש רק כ 11% מכלל הגברים. צלוליט על גברים בדרך כלל מופיע על הבטן והצוואר, לעומת נשים, אשר חווים אותו ביותר על ירכיהם, הישבן והרגליים.

גברים - צלוליטיס

4. טיפולים יקרים הם הפתרון היחיד שלי

ישנם טיפולים רבים המבטיחים להיפטר צלוליטיס על הישבן והירכיים. אין ראיות כי אלה פתרונות יקרים באמת יכול להסיר את הצלוליטיס. טיפולים רבים יש רק השפעה קצרה. הם לא הבחירה הנכונה עבור הסרת לטווח ארוך צלוליט שלך.

טיפול צלוליטיס

5. צלוליט הוא untreatable

לא בסדר! צלוליט ניתן לטפל אבל זה לא ניתן להסיר רק כמה ימים. אם יש לך צלוליט אז כנראה יש לך אורח חיים בריא. אורח חיים לא בריא כולל סיגריות, אלכוהול, תזונה לקויה, להיות לא פעיל, וכו ‘אם אתה רוצה תחתית מוצקה חלקה יותר – להתחיל לשנות!

צלוליטיס

6. אתה יכול לחסל צלוליטיס דרך שאיבת שומן

עבור נשים רבות, שאיבת שומן היא פתרון פשוט אך יקר. בעוד כמה שעות אתה תתעורר עם עור יפה ללא צלוליטיס. ובכן, אנחנו רוצים שזה פשוט אבל זה לא! עם שאיבת שומן, אתה רק להסיר שומן עמוק – לא צלוליטיס. שאיבת שומן רק להפוך את צלוליטיס גרוע. אנחנו לא רוצים שזה יקרה, נכון?

צלוליטיס - כירורגיה פלסטית

7. רק נשים מבוגרות יכול לקבל צלוליטיס

שקר! שקר! שקר! אתה יכול לקבל צלוליטיס בגיל 14. זה לא משנה בן כמה אתה. כפי שכבר אמרנו – צלוליטיס אינו בוחר. עובדה היא שגם גיל הוא גורם. עם הגילאים, העור שלנו מאבד את גמישותו. בגלל זה, ככל שאנו מקבלים יותר, צלוליטיס ברור יותר יהיה.

אישה מבוגרת יותר - צלוליטיס

8. Anti-Cellulite בגדים יכול להפחית צלוליטיס

לצערי, זה לא טיפול. אנטי צלוליטיס בגדים אינו מסוגל לרפא צלוליטיס שלך. חלק גרביונים של רק יכול למנוע צלוליטיס אבל הם לא הפתרון הנכון להסרת cellulite שלך. אל תבזבז את הכסף שלך ואת הזמן כי כולנו יודעים שזה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי!

אנטי צלוליטיס

9. צלוליט מופיע רק על הישבן והירכיים

למרבה הצער, הישבן והירכיים הם לא כתמים מועדפים של צלוליטיס. זה גם יכול להופיע ליד הבטן, הידיים והירכיים.

צלוליטיס-עכוז -2

10. אם אמא שלי צלוליט אני גם

צלוליט יכול להיות תוצאה של גנטיקה, אבל אם אמא שלך יש צלוליטיס זה עושה את זה אומר גם יהיה לך את זה? אם אתה מסתכל על הישבן של אמא שלך וירכיים ולראות אותם גומות חן מכוער יש סיכוי כי יהיה לך גם צלוליטיס באזורים אלה. צלוליט של אמא שלך היא שיחה טובה להעיר! אבל, אל תדאג … אנחנו נעזור לך להיפטר ממנו!

אמא ובת-צלוליט

עכשיו שיש לנו busted כמה מיתוסים על צלוליטיס הגיע הזמן לנצח את המלחמה על צלוליטיס. האם את מוכנה לבנות? אני יודע שאני!

No Replies to "10 מיתוסים על צלוליטיס אתה לא צריך ליפול!"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.