ג’דה פינקט סמית ‘כירורגיה פלסטית – כן או לא? – insightyv.com

ג’דה פינקט סמית ‘כירורגיה פלסטית – כן או לא?

ג’אדה פינקט היא שחקנית אמריקנית. היא נשואה לוויל סמית ‘במשך 17 שנים (מאז 1997). לבני הזוג שני ילדים ביחד – ג’דן (16) ווילו (13) סמית.

Jada הוא לא רק מפורסם להיות נשוי כוכב קולנוע, היא אישה מוכשר רב. היא שחקנית, במאי, זמרת ומעל הכל היא גם סופרת ומפיקה. היא הקימה את חברת המוסיקה שלה ואת קו ההלבשה שלה מאיה.

היא אף פעם לא נראה גיל ובגלל זה, היא לעתים קרובות היה היעד של שמועות ניתוחים פלסטיים! היא מדברת בגלוי על שגרת ההתעמלות שלה ועל דיאטה אבל תמיד יש ‘אין תגובה’ על ניתוחים פלסטיים שלה. בראיון הודתה שהיא לא אוכלת בשביל הנאה. יש לה דיאטה מתוזמנת הכוללת הרבה ירקות וחלבונים.

פינקט חגגה לאחרונה את יום הולדתה ה -43. היא מפורסמת בזכות טרנספורמציות הסגנון המזעזע שלה והתלבושת הדרמטית שלה, אבל בהופעתה האחרונה זה היה הכול על הפנים החדשות שלה! אז, מה הסוד שלה להיראות כל כך טרי? תזונה בריאה או ניתוחים פלסטיים? התשובה הנכונה היא כנראה – ניתוח פלסטי.

הגדלת הלחיים

בשנת 2012, החלו שמועות על הגדלת הלחי של ג’דה פינקט. כולם הבחינו כי פניה אינם זהים! לפתע נראו לחייה שמנמנות להפליא.

לפני הגדלת הלחיים, פניה נראו דקים יותר ולחייה היו קטנות יותר. מנתחים פלסטיים חושדים שהיא צנחה את לחייה במילויי שומן או בשומן כדי להיראות צעירה יותר ולהוסיף הגדרה לפניה.

ג'אדה Pinkett Smith Plastic Surgery Before and After

לפני ואחרי הלחי הגדלת

כאשר אנו מסתכלים על Jada Pinket של לפני ואחרי תמונות, אין ספק כי לחייה עברו טרנספורמציה גדולה. עכשיו הם נראים גדולים ולא טבעיים, במיוחד כשהיא מחייכת.

השחקנית בת ה -43 הכחישה את הגדלת הלחי, בטענה כי היא נראית טבעית וכל אי סדירות על פניה חייבת להיגרם על ידי זווית מצלמה מוזרה או ברק רע (כן, ימין). כנראה, היא שילמה את הניתוח הזה 6,500 $. סכום זה הוא כלום לעומת השווי הנקי שלה של 20 מיליון דולר, נכון?

בוטוקס

בוטוקס אינו דבר חדש בקרב נשים בעסקי השעשועים. זריקות בוטוקס הם השיטה הפופולרית ביותר שנלקחו על ידי נשים מפורסמים רבים להתמודד עם ההזדקנות. קורטני קוקס, קים קרדשיאן, דמי מור ומדונה אינם זרים לבוטוקס. העור שלהם הוא חלק לגמרי, חזק ללא קמטים.

מַטרִיצָה השחקנית היא מודאגת בבירור על המראה שלה, במיוחד כי היא אשתו של ויל סמית והיא יכולה להיות מצולם על ידי הפפראצי בגרוע שלה. היא גם שחקנית וצריכה להישאר יפה וצעירה למסך. לאחר הליכי הבוטוקס שלה, היא יכולה רק להזיז את הפנים עבור כל הבעות.

ג'אדה Pinkett Smith Now and Then

ללא קמטים אפילו בשנות ה -40 לחייה …

סיכום

זה מצחיק איך היא לא הודתה שיש עבודה. התמונות מראות בבירור כמה פניה השתנו במהלך השנים האחרונות. לעולם לא נדע מדוע סלבריטאים מנסים תמיד להכחיש את הניתוחים הפלסטיים שלהם. אם תשווה את התמונות ‘לפני ואחרי’ תוכל לזהות את כל השינויים שהזכרנו. עם זאת, היא עדיין אישה יפה ואנו מקווים שהיא לא תעשה שום שינויים נוספים על פניה או גופה. Jada אתה לא צריך ניתוח פלסטי, אתה יופי טבעי!

עקוב אחר Jada Pinkett כאן: פייסבוק, האתר הרשמי, טוויטר

No Replies to "ג'דה פינקט סמית 'כירורגיה פלסטית - כן או לא?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.