22 שמות מוזרים של סלבריטאים | insightyv.com

22 שמות מוזרים של סלבריטאים

כשזה מגיע שמות התינוק, רוב ידוענים רוצים להיות שם התינוק מעניין ומעניין. ללא שם: כמה להפוך מתוק אבל כמה … ללא שם: אה! אנחנו יודעים שרוב הסלבריטאים שלנו הם אמנים, אבל כמה מהם עשו טעות?

בדוק את רשימת העליון של שמות יוצא דופן ביותר מפורסמים בייבי ולספר לנו מה אתה חושב עליהם!

Contents

1. ג ‘ניפר גארנר + בן אפלק = סרפינה רוז אפלק

סרפינה פירושה ‘המלאכים הגבוהים ביותר בגן עדן’ ומגיעה מהמילה העברית – שרפים. אנחנו חייבים להודות שהיא רוחנית, קצבית, אלגנטית ונשית.

  ג'ניפר-גארנר-בן-אפלק-סרפינה-רוז

2. קורטני קוקס + דוד ארקט = קוקו ריילי ארקט

קורטני חולקת את שמה הפרטי עם אמהותיה, ולכן האפשרות הראשונה לשמו של התינוק היתה – קורטני. דוד ארקט לא הסכים כי הדת היהודית מעדיפה ילדים שלא יקראו על שם ההורים החיים. קוקו נוצר על ידי שילוב של שני מכתבים הראשונים של השם הפרטי ושם המשפחה של קורטני. מתוק, נכון?
השם האמצעי של קוקו פירושו “צאצא של Roghallach” ויש לו מקורות איריים. הסנדקית הקטנה של קוקו היא ג’ניפר אניסטון, חברו הטוב של קורטני ועמיתו.

  קורטני-קוק-קוקו-ארקיט

3. ויקטוריה + דייויד בקהאם = הארפר 7 בקהאם

האם אתה יודע מה הספר האהוב על ויקטוריה? ובכן, אז אתה לא יכול לנחש מה המשמעות של ‘הארפר’. למרבה המזל, באחד הראיונות שלו, דוד אמר כי הספר האהוב של ויקטוריה הוא – להרוג ציפור מעופפת. מחבר הספר הזה הוא הארפר לי. טא-דה!
שמה האמצעי “שבע” היה רעיון של דוד. המספר השביעי הוא מספר המזל שלו, אך מסמל גם את השלמות הרוחנית – שבעת צבעי הקשת, שבעת פלאי תבל, ועוד..

  דוד-בקהאם-רפר-שבע

4. שרה ג’סיקה פרקר + מתיו ברודריק = מריון לורטה אלוול & Tabitha Hodge

עבור שמות התאומים שלהם, מתיו ברודריק ושרה ג’סיקה פרקר חפרו שורשים משפחתיים. ש ‘פארקר אמר כי אלוול ו Tabitha הם שמות משפחה על הצד של פרקר. מלבד שמות מפורסמים אחרים, אנחנו חושבים ששניים אלה הם קצב יפה ופונטיקה. נערות נמסרו על ידי אם פונדקאית.

  מריון-לורטה-אלוול-טבת'ה-הודג'-שרה-ג'סיקה-פרקר

5. ניקולה קייג ‘+ אליס קים = ​​קאל-אל קופולה כלוב

אם לא ידעת, קל-אל הוא שם הלידה של סופרמן. אבל מה פירוש קופולה? ובכן, ניקולה קייג ‘הוא אחיינו של הבמאי המפורסם פרנסיס פ’ קופולה (הסנדק). הוא הרס את חייו של בנו?

  קל-אל-קופולה-קייג '

6. Mariah קארי + ניק קנון = מרוקאי סקוט תותח

מריה וניק הודו כי שמות התינוק שלהם יש ערך סנטימנטלי להם. עובדה מעניינת היא כי “מרוקאי” הוא למעשה שם של דירה שבה הציע ניק למריה.
סקוט הוא שם הנעורים של סבתא של ניק וגם שמו האמצעי. יש להם גם בת מרילין שנקראה על שם מרילין מונרו.

  ניק-קנון-מאריה-קארי-מרוקאי-סקוט-מרילין

7. קורטני קרדשיאן + סקוט דיסיק = מייסון דאש דיסק

באחד הראיונות שלה, הסביר קורטני מדוע היא סקוט בשם התינוק שלהם מייסון דאש. כשהתחילה להסתכל בשמות התינוק, מייסון היה היחיד שאהבה. היא גם דיברה עם דודתה על השם הזה וביקשה עצה. דודה אמרה שבמקרה הארמני “קרדשיאן” – עובד אבן, אותו דבר שמייסון מתכוון באנגלית. זה ברור שזה היה אמור להיות!

מייסון-דאש-קרדשיאן-דייק

8. בונו ווקס + אליסון = אליהו בוב פטריסיוס גוגי ק

Q מייצג מחווה Quincy שהיה חבר בונו זמן רב אגדה הג ‘אז. Guggi מגיע חבר הלהקה וירג ‘ין וירג’ ין, בעוד בוב לעמוד האגדה העממית בוב דילן.
ללא שם: הו, שם גדול כזה! האם זה השם המוזר ביותר ששמעת אי-פעם? עבורנו, זה אולי מוזר יותר מקאל-אל.

  בונו-ווקס-אליהו-בוב-פטריציוס-גוגי-ק-היוסון

9. מייקל ג ‘קסון = פריס מייקל & הנסיך מייקל ג’ קסון & הנסיך מייקל השני.

פריז נקראה על שם העיר היפה ביותר בצרפת – פריז. פרינס היה שם משפחה ולכן מייקל החליט לכבד את אמו על ידי נשיאת שם המשפחה. אנחנו לא צריכים להסביר למה מייקל מייצג, נכון?

  פריס-מייקל-פרינס-ג'קסון -2

10. אנג’לינה ג’ולי + בראד פיט = נוקס לאון וממדוקס שיבן ופאקס תיין ושילה וזהרה

ברנגלינה גם הביט אחורה אל שורשיהם המשפחתיים להשראה. נוקס קיבל את שמו אחרי שם באמצע של סבו של בראד. עם זאת, ליאון מייצג את השם של סבא רבא של אנג’לינה.

שם פאקס היה רעיון אמה של אנג’לינה. היא נתנה לברנגלינה רשימה של השמות האהובים עליה. ‘תיין’ מייצג ‘שמים’ בווייטנאמית. Maddox הוא שם סלטיק אשר מייצג את ‘בנו של Madoc’.

קוקס-ליאון-מאדוקס-שאיבן-פאקס-תיין-שילה-זהרה

11. היידי קלום + חותם = לו סולולה והנרי גונתר אדמולה דשטו

לו הוא נפוץ כמו כינוי וגם שם של ילד פופולרי. חותם נולד בניגריה וסולולה הוא שם ניגרי.

  היידי-קלום-לו-סולולה-הנרי-גונתר-אדמולה-דאשטו

12. גווינת פלטרו + כריס מרטין = משה ואפל

משה הקטן קיבל את שמו אחרי השיר של אבא שכותרתו “משה”. כריס מרטין כתב את השיר לפני החתונה עם Gwyneth. מתוק!
אפל הוא מאוד נדיר שם ייחודי. גווינת הסביר את שמו של אפל באופרה. היא אמרה שהיא בשם הבת שלה אחרי תפוחים כי הם תנ”כיים, בריאים ומתוקים.

  Gwyneth-Paltrow-Chris-Martin-Moses-Apple

13. אדל + סיימון קונצ’קי = אנג’לו

זמרת “מישהו כמוך”, בשם בנה הבכור אנג ‘לו כי זה אומר “מלאך”. ובכן, רוב ההורים אהבו לקרוא לתינוקות שלהם, נכון? שם זה הוא די פופולרי בארה”ב.

אדל-סימון-קונצ'קי- אנג'לו

14. ביונסה + ג’יי- z = כחול אייבי

לשם ייחודי זה, ג ‘יי- Z ו ביונסה קיבל את ההשראה מביקור בקרואטיה. הם ביקרו בקרואטיה 4 חודשים לפני לידת בתם הראשונה. תוך כדי הליכה הם ראו עץ כחול עטוף קיסוס. לפני כמה חודשים, ביונסה פרסם סרטון מטיול. בתוכה, היא עומדת לפני עץ נפלא אומר: “שם העץ הזה יהיה מתאים למדי!”

האם אתה שם את הבת שלך אחרי עץ?

ביונסה ג 'יי- Z-Blue-Ivy-Carter

15.Tom קרוז + קייטי הולמס = סורי

באחד הראיונות שלו, טום הודה שהוא וקייטי מצאו את השם “סורי” בספר שמות לתינוקות. שניהם אהבו את זה והחליטו שהשם מתאים בצורה מושלמת. מאוחר יותר, הם גילו כי בעברית סורי מייצג “נסיכה” אז זה היה רק ​​בונוס.

מוזר, שם Suri מעולם לא הפך אופנתי. מה אתה חושב, למה זה כך?

טום-קרוז-סורי-קייטי-הולמס

16. מילה יובוביץ ‘+ פול וו. אנדרסון = אי פעם גאבו

ללא שם: הממ … גאבו? ובכן, מילא הסבירה שהיא שמה את בתה גאבו אחרי ההורה. השמות שלהם הם גלינה & בוגי. גבו הוא תערובת של שתי אותיות הראשונות של שמות ההורים שלה.
לבעלה של מילה שורשים סקוטיים ולכן הוא בחר את שמו של הילד הסקוטי – פעם. הוא רצה לתת לה שם שישקף את שורשיה’קלטיים’.

פעם-גאבו

17. קים Kardashian + Kanye מערב = צפון מערב

רובנו הניחו שהם יקראו את הבת הראשונה שלהם עם ק. אבל טעינו! ככל הנראה, Kimye מאמין כי צפון היא הנקודה הגבוהה ביותר שלהם יחד כזוג. כמו כן, זה בהחלט מתאים שם המשפחה של Kanye מערב. Kanye הוא אמן אז זה שם יוצא דופן לא מפתיע אותנו.

צפון-מערב-קים-קניה

18. אלישיה מפתחות + swizz פעימות = מצרים

לא קשה לנחש מה מייצג את מצרים. מצרים היא מדינה באפריקה ששינתה ללא ספק את חייה של אלישיה. לפני הריונה נסעה למצרים. היא הלכה לבדה ונהנתה לנוכח פירמידות, קברים ותבניות. “זה היה חזק מאוד” – היא אמרה. כשנודע לה שהיא בהריון, הציע בעלה את השם הזה משום שהנסיעה למצרים אכן שינתה את חייה של אלישיה (בדרך חיובית). סיפור מדהים!

מצרים- Keys

19. פרג’י + ג’וש דוהאמל = אקסל ג’ק

כולנו יודעים מי זה אקסל, נכון? נראה כי Fergie הוא ענק רובים ‘N Roses מאוורר! מי יודע, אולי בעוד כמה שנים, אקסל הקטן יהיה הזמר הראשי של רודס N Roses?

Fegie-Axl-JAck

20. שאקירה + ג’רארד פיקה = מילאנו

הזמר הפופולרי שאקירה וכדורגל בשם פיקה קראו לבנם הראשון – מילאנו. זה שם ייחודי למדי על השטח האמריקאי. ב סלאבית, מילאנו פירושו אדיב, אוהב ויקר בזמן הרומית – מייגע להוט.

שאקירה-מילאנו-פיקה

21. אומה תורמן + ארפד בוסון = רוזלינד ארושה ארקדינה אלטלונה פירנצה

אומה באמת עשתה מאמץ על שם התינוק שלה. השם המלא של התינוק הוא Rosalind Arusha Arkadina Altalune פירנצה אבל המשפחה קוראת לה – לונה. לכל שם יש משמעות משמעותית עבור שני ההורים.

רוזלינד-ארושה-ארקדינה-אלטלונה-פירנצה

22. ג’וליה רוברטס = לוז ופיניאוס

ללא שם: יולי ג’וליה אכזבה אותנו! היא גם בשם התינוקות שלה עם שמות ייחודיים למדי – לוז & Phinnaeus. לוז היה שם פופולרי מאוד בשנת 1870 וזה שם בוטני. Phinnaeus הוא ממסר שם קשה שיש. ככל הנראה, Phinnaeus הוא קלאסי מקראי. אנשים רבים יתקשו עם ביטויים.

לוז - פינה - רוברטס

הרשימה המובילה שלנו הראתה כי ידוענים שלנו אוהבים להיות אמנותיים. אנו יכולים לראות כי שמות מפורסמים התינוק לעתים קרובות המקורי ביותר, יצירתי, ולפעמים מטורף ביותר. מה השם האהוב עליך סלבריטי מוזר?

No Replies to "22 שמות מוזרים של סלבריטאים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 4