31 שמלות כלה יפה – insightyv.com

31 שמלות כלה יפה

11. שמלת כלה עם שרוולים ארוכים

בחירה בשמלה שרוול ארוך יכול להיות בשל סיבות רבות. אולי אתה מתחתן בסתיו או בחורף וצריך להוריד את הצינה מזרועותיך. אתה אולי לא אוהב את הידיים שלך רוצה לכסות אותם עם שרוולים ארוך תחרה. תהא הסיבה אשר תהא, שרוולים ארוכים נראים מלכותיים ומתוחכמים.

נפילה Wedding Dress with Long Sleeves

12. אפור, ראה שמלת כלה

הוסף נצנוץ רשת כדי השמלה שלך אפורה לראות. זה ייראה מדהים לחלוטין כאשר האורות פגע השמלה שלך. טריק האורחים שלך עם ראש רשת, אשר נראה כמו העור שלך. את scins בהחלט ללכוד את הלב של ארוס על המזבח. עם שמלה כזאת, אתה אפילו לא צריך תכשיטים.

אפור See Through Wedding Dress

13. תחרה, שמלת כלה שרוול שרוול

שמלת כלה לא צריך להיות חסר שרוולים להיראות מדהים ואלגנטי. תסתכל על זה תחרה, שרוול שרוול גלימה שמלת ואתה תראה כמה יפה זה נראה. חומר לייסי נותן הנחה בסגנון נשי ונשי בעוד שרוולי השכירות נראים ללא מאמץ ושופיים.

תַחרָה Overlay A Line Wedding Gown

14. צלקת שמלת כלה חתונה

אם אתה אוהב את הגוף שלך רוצה להראות את זה, ללכת על הצוואר נמוך צולל כמו בתמונה למטה. זה יהיה להדגיש את החצי העליון שלך כדי להראות את הדמות המדהימה שלך. כפי שאתה יכול לראות מהתמונה, אתה לא צריך ללכת על הניצוץ עם החצאית התחתונה, פשוט ופשוט נראה יותר מאשר מספיק כאשר להיות teamed עם הדף מעוטר.

סֶקסִי Plunging Neckline Wedding Dress

15. שמפניה & לבן תחרה שמלה בתולת ים

לאחר שמלה לבנה הוא מפחיד כמה בנות. לבן נוטה לא מתאים הרבה אנשים. אם יש לך עור בהיר, 9 פעמים מתוך 10, לבן לא יתאים לך לשטוף אותך. אתה לא רוצה להרגיש ככה במיוחד ביום החתונה שלך, אז לבחור צבע שונה. זהו שמלת חתונה בסגנון שמלות מפואר, אשר סיים שמפניה ולבן. אל תדאגו כי עדיין יש לך את אפקט תחרה לבן אבל עם רמז עדין של שמפניה כדי להחמיא את גוון העור שלך.

שמפנייה Mermaid Wedding Dress

16. לבן תחרה + V- צוואר השמלה

לבן עבודה תחרה כל כך טוב ביחד. יש לך את הצבע הלבן עבור כלה מסורת נראה את התחרה כדי להשוויץ בצד וינטאג שלך. יש לך גם את הדף סקסי עם V- הצוואר בסגנון. רכבת ארוכה נראה מדהים עם סגנון זה השמלה כדי להבטיח לך לבחור את זה כדי לסיים את המראה.

תַחרָה V Neck Wedding Dress

17. תלבושת, שרוול ארוך

אתה כבר חולם על שמלת הכלה הנסיכה מהאגדות מאז היית ילד? אם יש לך, זה היה משהו כמו השמלה הזאת? זה מושלם הנסיכה בסגנון שמלת כלה עם שרוולים ארוכים דרך לראות. כדי לסיים את המראה, ללכת עם צעיף הקתדרלה שהוא הצעיף הארוך שאתה רואה בתמונה.

לִרְאוֹת Through Long Sleeved Wedding Gown

18. סטרפלס, שמלת חתונה כהה עם פרטים לבנים

אם אתה לא להוט על שמלת כלה אופיינית הצבעים, לבן או שנהב, ואז ללכת על צבע עירום כהה. צבע זה כבר על המגמה במשך כמה עונות עכשיו וזה לא הולך לשום מקום. תפוס את שמלת הכלה שלך בגוון זה כדי להראות את הסגנון שלך ואת הדמות!

לְלֹא כְּתֶפִיוֹת Dark Nude Wedding Dress with White Details

19. קצר, V- שמלת חתונה

עבור היום הגדול ביותר בחיים שלך, ללכת על משהו אחר. אם יש לך רגליים סקסיות ארוכות, להראות אותם עם שמלת חתונה קצרה. זה אידיאלי לרקוד כל הלילה מדי. כולם יהיו תוהה מה השמלה שבחרת כה הלם אותם עם שמלת חתונה סקסית, קצר.

קצר V Neck Wedding Dress

20. עמוק V

עמוק V- הצוואר יהיה להאריך את הגוף שלך ולגרום לך להיראות ולהרגיש גבוה. לכו על התחתונה כדור תחתון להוסיף את האפקט. זו נסיכה כמו חצאית יהיה נוח, זורם ולגרום לך להרגיש יפה ומיוחד.

עָמוֹק V Neckline Wedding Dress

No Replies to "31 שמלות כלה יפה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.