31 שמלות הנשף היפות ביותר עבור הלילה הגדול שלך – insightyv.com

31 שמלות הנשף היפות ביותר עבור הלילה הגדול שלך

מציאת שמלות הנשף היפות ביותר יכול להיות עבודה קשה, במיוחד כאשר אתה לא ממש יודע איפה להתחיל. אתה יודע מה הבנות האחרות לובשות, אבל אתה רוצה להתבלט מתוך הקהל. אתה רוצה ללבוש משהו בהחלט מתאים לך, בולט, אבל הוא עדיין יפה ונכון. קשה לדעת איך לעשות הכל בסדר … נכון?

אם אתה רוצה רק שמלות לנשף היפה ביותר עבור הלילה הגדול שלך, הגעת למקום הנכון. יש לנו 31 עיצובים שאנחנו חושבים שאתה הולך לאהוב. יש כאן משהו לכל אחד, ללא קשר לגודל, לצורה או לסגנון שאתה מחפש.

רוב Beautiful Prom Dresses for Your Big Night

1. שמלה ארוכה אדום עמוק

אחד החלקים החשובים ביותר של ייעוץ תשמע בעוד על הציד עבור שמלות נשף היפות ביותר הוא לקבל את עצמך להזמין עם החנות שאתה הולך להיות קונה אותו מוקדם ככל האפשר. הם יצטרכו לקבל את המדידות שלך, ואתה יכול לנסות על כמה שמלות כי הם כבר שם כדי לקבל רעיון טוב עבור סוג של דבר שאתה רוצה. תוכלו גם להתקל כמה עיצובים שמלה כי יש לך כבר הבחין באינטרנט – סגנונות אתה לא חשבתי על. בדיוק כמו שמלה ארוכה ויפה בצבע אדום כהה, למשל.

ארוך Red Prom Dress Gown

2. שמלה שחורה ארוכה

זה ממש קל לראות שמלה באינטרנט, או על מתלה, וליפול התאהב מיד זה, אבל אתה חייב לזכור כי מה שנראה טוב על קולב (או על מישהו אחר) לא בהכרח יעבוד גם בשבילך. הפוך את המטבע מסביב – יש שמלות שנראות נורא על המדף כי ייראה יפה עליך. תקשיב מה המכירות בנות (או בנים) אומרים לך. אם הם דוחקים בך לנסות על השמלה, פשוט לנסות את זה. הם יודעים על מה הם מדברים יותר ממה שאתה עושה, ושוב הם עשויים להפנות אותך לכיוון של משהו מדהים לחלוטין שאולי אתה כבר לא חשבתי על.

ארוך Black Strapless Prom Dress

3. שמלה כחולה אלגנטית כחולה

כאשר אתה לובש שמלה מדהימה כמו השמלה הזאת כחולה כחולה אלגנטית, אתה צריך את הזכות “תמיכה משתתפות”. לפי זה, אנו מתכוונים שאתה צריך את הזכות תחתונים. סמוך עלינו כאשר אנו אומרים לכם כי התחתונים לא נכון הוא הדרך המהירה לחלוטין להרוס את הצללית של השמלה הזו, של כל שמלות נשף היפות ביותר אלה, למעשה.

אֵלֶגַנטִי Navy Blue Long Prom Dress

4. שני חתיכת אור כחול שמלה

מה עם עיצוב של שני חלקים? אתה אולי לא נחשב זה כשאתה התחלת לראשונה ההרפתקה שלך כדי למצוא את השמלות לנשף הכי היפות ללילה הגדול שלך, אבל יש משהו מאוד חמוד, ילדונת, ואלגנטים סופר על המראה. אם אתה באמת אוהב את הבטן שלך, למה אתה לא רוצה להראות את זה?

נוצץ Two Piece Baby Blue Prom Dress

5. שמלה קצרה ורודה בהירה

רוב הבנות ללכת ארוכה עם שמלה לנשף שלהם, אז למה לא לבחור משהו קצר במקום זאת? שמלה זו בהשראת טוטו היא כל כך יפה ואלגנטי, זה לא צריך אורך ארוך על הצד שלה. תוכלו גם למצוא כי שמלות אלה לעבוד טוב מאוד אם אתה חסר אורך. לפי זה, אנחנו מתכוונים שאתה קצת בצד הקצר. אל דאגה, גם אנחנו!

נוצץ Light Pink Short Prom Dress

6. שחור ארוך טול השמלה

אם אתה הולך סטרפלס, זכור כי תצטרך ללכת לקנות חזייה backless. אם אתה די busty זה יכול להיות עבודה קשה, ואת אלה לראות דרך straps הם אף פעם לא לראות כפי שהם כפי שהם מעמידים פנים. החדשות הטובות הן שאתה יכול לקבל הרבה תחתונים מובנים עכשיו לַעֲשׂוֹת להציע תמיכה כאשר אתה צריך את זה ביותר. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לנסות תחתונים שונים על מתחת לשמלה – לקחת את זה איתך כשאתה הולך על אביזרי שלך. אם זה לא יעבוד, עדיין יהיה לך זמן לקנות משהו אחר.

ארוך Black Tulle Prom Dress

7. לבן נמוך נמוך השמלה

Hemlines אחיד הם באמת עניין גדול עכשיו. למרות שהם נראים די מזדמנים בהשוואה, תמונה זו מראה כי אתה יכול ללבוש אותם כמו שמלות לנשף מדי. זה רק מקרה של מציאת אלה המתאימים לך. שמלה זו היא יפה nipped-in המותניים, אשר מסייע ליצור עקומות אם אין לך כבר אותם. מעשית כמו גם יפה … מי היה חושב על זה?

לבן High Low Prom Dress

8. שמלת נשף סקסי

בדוק את הכללים לפני שתגיע לנשף שלך בשמלות לנשף היפה לחשוף את זה כמו זה. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא לקבל בעט החוצה לפני שיהיה לך אפילו הזדמנות ליהנות הלילה. אם אתה רוצה ללכת על משהו נועז למדי כמו היופי הזה, יש דרכים שאתה יכול לשנות את זה כדי שיהיה קצת פחות חושף. אתה יכול לקבל תופרת שלך לשים פאנל תחרה בצבע מנוגד (או אותו), הוספת קצת יותר כבוד לאירוע.

ארוך Sexy Prom Dress

9. Long Burgundy שמלה

לפני שאתה יוצא על הציד שלך עבור שמלות הנשף היפה ביותר יכול לקנות, ודא שאתה בעצם מקבל את הכסף חלק הבנתי את נחמד מוקדם. מה התקציב שלך? אנחנו יודעים שאתה רוצה להסתכל על מיליון דולר, אבל אין צורך אם אמא ואבא שלך צריך remortgage הבית שלהם … האם יש? אתה לא צריך להשקיע הון קטן על שמלות לנשף בימים אלה, ויש כמה חנויות ממש נהדר שם בחוץ, במיוחד באינטרנט, המציעים עסקאות מדהים בשילוב עם עיצובים מדהימים.

ארוך Burgundy Lace Prom Dress

10. שמלת בתולת ים שחורה

אם יש לך יותר של דמות מלאה יותר, שמלה בסגנון bustier או מחוך הוא רעיון טוב באמת לשמור הכל לבדוק. לא רק שהם יסייעו להביא אותך אל המותניים, יצירת דמות שעון מעורר קנאה, הם גם מאפשרים כמה מחשוף פיצוח. אם זה סוג של מבט אתה הולך. רק תזכור לא לשים יותר מדי על התצוגה. אתה רוצה קלאסה אחרי הכל.

שָׁחוֹר Mermaid Ball Gown for Prom

No Replies to "31 שמלות הנשף היפות ביותר עבור הלילה הגדול שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.