25 שמלות שושבינה יפה ביותר עבור האביב – insightyv.com

25 שמלות שושבינה יפה ביותר עבור האביב

אם היינו נותנים לך שלוש חתיכות של עצה כאשר על ציד שמלות שושבינה היפה ביותר, זה יהיה אלה …

1 – תמיד להיות כנים עם bridesmaids שלך. אתה לא יכול לפחד לפגוע ברגשות שלהם. זה היום הגדול שלך.

2 – לקחת בחשבון את הרגשות שלהם. אם יש להם חרדה אמיתית על סגנון מסוים של השמלה, הם לא ירגישו בנוח ללבוש את זה. זה יהרוס את התמונות שלך.

3 – ודא שאתה מתכנן מראש, ולאחר מכן לאפשר לעצמך זמן למשהו להשתבש. מישהו יכנס להריון. תהיה הבחורה הזאת אשר מאבד או מעמיד על המשקל. מישהו ישנא את השמלה שלהם ברגע האחרון.

ככל שתכין את עצמך ליום הגדול, כך תהיה לך הזדמנות טובה יותר להיות מוכנים לדברים שיכולים להשתבש. לאף אחד אין יום חתונה מושלם, ודברים קטנים תמיד משתבשים. פשוט תלך עם הזרימה. וכדי לעזור לך למצוא השראה אלה שמלות שושבינה יפה, מה עם אלה:

1. שמלות שאינן תואמות

מי אמר שמלות השושבינה שלך צריך להתאים? תן לכל אחד מהם להראות את האישיות שלהם – לתת להם מושג גס על איזה סוג של שמלה יש לך בראש, אבל לתת להם לבחור מה שהם רוצים.

לא תואם Sequin Bridesmaid Dresses

תמיד יהיה מישהו שלא מסכים עם רצועה רזה הרעיון כי הם לא אוהבים את הזרועות שלהם. אז יהיה לך חבר שרוצה חגורה מעט גבוה יותר. כאשר יש להם את החופש לבחור שמלה התואמת את האישיות שלהם, הם יהיו הרבה יותר מאושרים, ואתה יכול רק למצוא כי הם בוחרים משהו טוב יותר ממה היית בוחר.

2. ארוך, שמלות זהב + זרי אדום

כאשר החברים שלך הם פשוט – זהב – לתת להם את הטיפול בזהב עם אלה שמלות שושבינה היפה ביותר. זוהר ומפואר, זוהי דרך לעשות זהב – צבע זה יכול בקלות להיראות כמו זבל – באופן הרבה יותר מתוחכם.

ארוך Gold Bridesmaid Dresses

זהב ואדום הטונים באמת להחמיא אחד לשני היטב, ואת bridesmaids שלך צריך להרגיש יפה מדי. הם החברים הכי טובים שלך, הם ראויים להבהב ולנצנץ ביום הגדול שלך מדי. רק קצת, אם כי לא מבריק החוצה או נוצץ החוצה הכלה.

3. פרחוני כפרי שמלות

אלה שמלות מדהימות באמת משהו אחר. אנחנו גם מאוהבים במיוחד בשרוולים הקטנים המקסימים שאפשר לראות בשמלת הנערה הימנית. איזה רעיון נהדר עבור החתונה רגוע יותר boho, ואתה יכול אפילו להחליף את הבד עם תחרה על שמלות רשמיות יותר. זה יעזור להסתיר אותם “כנפיים בינגו” בצורה מושלמת!

פִּרחִי Rustic Bridesmaid Dresses

ההמולה של בדים סביב midriff יעזור להחמיא כל פיסות אתה לא אוהב – מושלם עבור bridesmaids בהריון, או נשים אשר לא ממש יש את הגוף מראש טרום התינוק. כי, בואו נודה בזה, לאף אחד אין זמן לזה כשיש תינוק חדש לחשוב עליו.

4. שמלות ארוכות, לבנות

איך אתה מרגיש לגבי השושבינות שלך ללבוש לבן? אולי זה לא כוס התה שלך אתה הכלה. אתה זה שאמור להיות לבן. אבל חכה, לפני שאתה מבטל את הרעיון לחלוטין, להסתכל בתמונה זו:

ארוך White Bridesmaid Dresses

זה crips, נקי, מתוחכם, ויפה לחלוטין. זה ברור מיד איזה מהם הכלה, וזה בהחלט מה שאתה רוצה שֶׁלְךָ יום גדול, אבל באותו הזמן, אלה שמלות אחרות באמת משהו אחר.

אנחנו רק אומרים … זה לא מבט שאתה יכול להרשות לעצמך לבטל לחלוטין.

5. שמלות שחורות ייחודיות

אלה עיצובים מותאמים מדהימים כל כך עוצרי נשימה, אנחנו כמעט רוצים את כל החברים שלך היו מתחתנים כדי שנוכל ללבוש אותם באופן קבוע. רצוי כדי שנוכל לקבל אחד בכל צבע של הקשת.

ייחודי Black Bridesmaid Dresses

שמלות מובנות באמת מביאות משהו חדש לערבב – מודרני, עדיין קלאסי, כל אחד. עם שמלות מצטיינים כמו אלה, תצטרך לשמור את תוספות ואביזרים פשוטים. אולי שרשרת של פנינים? או כמה נעליים פשוטות?

6. שמלות פסטל + זרי פרחים

יש משהו קלאסי ואגדה על המראה הזה, כמעט כמו צילום החתונה עצמו יכול היה לקחו משנות החמישים או השישים. יש לך גם שם לב את שולי על החלק התחתון של השמלות האלה – יותר מאחור מאשר בחזית. איזה רעיון נהדר, ואת הדרך המושלמת כדי להבטיח שום חלק הפרטים היפים של השמלה הזאת ללכת מעיניהם.

פַּסטֵל Bridesmaid Dresses with White Bouquets

הצורה של השמלות האלה חשובה גם – הן מובנות, משוכות במותניים (שהן מחמיאות פחות או יותר לכל סוגי הגוף), והתאמת החזה פירושה שהן טובות לפסטיבלים גדולים וקטנים כאחד. קו הצוואר הוא סופר מחמיא, במיוחד בגלל השיער נשמר פשוט. אין שום דבר שאנחנו לא אוהבים על התמונה הזאת, או על השמלות האלה.

7. ארוך, אדום מעל שמלות הכתף

הלבשה תחתונה היא חיונית בדיוק כמו הכלה כפי שהיא עבור bridesmaids, במיוחד אם אתה הולך על שמלה כי יש פירוט רצועת יפה, למשל, או שמלת סטרפלס. התחתונים הלא נכונים יהרסו שמלה בעלת מסגרת יפה, שתגרום לגושים ולבליטות במקומות שאתה כנראה לא רוצה אותם.

ארוך Off Shoulder Red Bridesmaid Dresses

כאשר קניות סביב השמלות שלך, ודא חברים גל שלך מבינים שהם צריכים לבחור את הבחירה הנכונה של הלבשה תחתונה. אולי כדאי לך לקחת אותם קניות עבור זה יותר מדי.

8. Jumpsuits. כן או לא?

קפוצ’ונים … בחירה אמיצה לחתונה? אנחנו באמת אוהבים את זה הרבה, וזה בהחלט דרך לעשות את היום הגדול שלך קצת אחרת. יום החתונה שלך נועד לייצג אותך – את האישיות שלך, את אוהבת, את dislikes שלך, ואת הדברים שאתה משתף עם השותף שלך.

שושבינות in Jumpsuits

אבל זה גם על האנשים שיש לך גם את – החברים הכי טובים שאתה בוחר לשתף את היום הגדול שלך עם. אם הם ירגישו נוח יותר בסוודר, במקום בשמלות ארוכות, זורמות, למה לא לתת להם לנסות את זה? זה נראה מדהים, ואנחנו בהחלט לא היה מבודר לפני לראות את הזריקה הזאת. אבל מה אתה חושב עכשיו?

9. קצר, שמלות אפרסק

אם אתה על תקציב, ודא שיש לך לשוחח עם bridesmaids שלך על שמלות בשלב מוקדם. אתה יכול לשלם עבור השמלות, למשל, אשר לעתים קרובות הגישה המסורתית, האצלת חלק מהעלויות במקומות אחרים.

קצר Tul Peach Bridesmaid Dresses

החברים הכי טובים שלך גל אז הם חופשיים לשלם עבור האביזרים שלהם – דברים כמו נעליים, תיקים, חתיכות שיער, וכו ‘מה שאתה מחליט לעשות, יש את הצ’ אט מוקדם על כך שאין מצבים לא נוח מאוחר יותר.

10. שמלות ארוכות, קטיפה שחורה

ולווט הוא כזה עניין גדול כרגע, ואנחנו לא יכולים שלא לחשוב שאנחנו לא רוצים יותר מאשר להיות עטוף במספר קטיפה שחורה קטנה וחצופה. אנחנו בהחלט אובססיבי עם השמלות האלה. הם בהחלט יבלטו!

סֶקסִי Black Velvet Bridesmaid Dresses

סדק רגל הוא מהלך אמיץ למדי ליום החתונה, אבל אלה תמיד יכול להיות מותאם לכל החליפה כל חבר גל. אתה רוצה קצת פיצול להראות את הנעליים האלה מדהים למרות!

No Replies to "25 שמלות שושבינה יפה ביותר עבור האביב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.