21 בגדי הריון אופנתי עבור האביב והקיץ – insightyv.com

21 בגדי הריון אופנתי עבור האביב והקיץ

11. שמלה אופנתית וסנדלים

הרעיון הבא שלנו הוא שמלה אופנתית וסנדלים. תלבושת כזאת היא מושלמת עבור נשים הזקוקות לתלבושת לידה לעבודה או לאירוע מיוחד. כאשר קניות עבור שמלה עצמך לחפש בד בהיר, שרוולים ארוכים או ¾ ו מותניים בסגנון חגורה או חגורה.

מְסוּגנָן Dress and Sandals for Pregnant Women

12. שמלה יפה רעיון ז’קט

הנה עוד רעיון התלבושת כי תכונות ז ‘קט ג’ ינס. זו אמא לעתיד יש שחוקה מקטורן שלה עם שמלה לבנה יפה. ג ‘ינס ולבן הולך ביחד בצורה מושלמת. עם שמלה וז’קט כזה יהיה לך קל ללבוש אבל בגד אופנתי סופר. אתה יכול ללבוש כל נעל עם התלבושת הזאת.

לבן Dress and Denim Jacket Maternity Outfit

13. רעיון תלבושת לידה רכה

אתה צריך תלבושת מזדמנים אבל מסוגנן. התלבושת הבאה שלנו היא מושלמת וכוללת פס חולצה, חולצה, מכנסיים שחורים ונעלי ספורט. אתה יכול ללבוש חותלות למראה זה. תלבושת כמו זה נהדר עבור פועל סידורים וימים כאשר אתה רוצה להירגע.

רָגוּעַ Maternity Outfit Idea

14. גלאם חולצת השמלה תחפושת לידה

אם אתה רוצה לגלגל את המראה שלך, אז שמלת חולצה יכול להיות מה שאתה צריך. שמלת חולצה היא אור, שיק ונוח. יש כל כך הרבה שמלות חולצה זמין לקנות כל כך סביב חנות (או באינטרנט) ולמצוא מה מתאים לך. אתה יכול להיות אמיץ וללבוש אותו עם העקבים או זוג עם טריזים נמוכים, סנדלים או כפכפים. ללבוש עקבים קשה, במיוחד כאשר אתה בהריון אז לא תהיה לא נוח לבחור נעליים נוחות במקום.

זוהר Shirt Dress and Heels Maternity Outfit

15. ג ‘ינס לבן מסוגנן

ג’ינס לבנים הם מסוגנן יהיה מיד לתת לך מבט קיצוני. אתה יכול ללבוש ג’ינס לבן עם כל העליון וכל הנעליים. לקבלת מבט ימיים, אשר על המגמה של האביב והקיץ, ללבוש פס פס. לקבלת מראה glam ללבוש עם חולצה.

מסוגנן Maternity White Jeans

16. חופשת קיץ

כאשר מזג האוויר חם מגיע לשקול ללבוש מכנסיים קצרים. מכנסיים קצרים נראה הקיץ וישמור אותך מגניב. יש כל כך הרבה מכנסיים ליולדות זמין לקנות בכל צבעים ובדים שונים. אתה יכול לקנות כמה זוגות של מכנסיים קצרים ומערבבים להתאים אותם עם צמרות שונות.

קַיִץ Maternity Shorts Outfit

17. שמלה מסוגנן

פסים אהבה? אז הרעיון הזה בשבילך. זו אמא לעתיד לובשת שמלת פס למתוח. זה נראה כל כך אלגנטי עם ז ‘קט ג’ ינס. אתה יכול ללבוש את השמלה הזאת סיבתית או glam אותו לאירוע מיוחד. סגנון זה של השמלה ניתן למצוא גם באינטרנט בצבעים שונים הדפסים.

מסוגנן Stripe Maternity Dress

18. ז’קט ושמלה לבנה

שמלות לבנות הם מושלם עבור האביב והקיץ. זה התלבושת הבאה מראה לך איך ללבוש שמלה לבנה בסגנון. המראה נראה שמלה לבנה עם ז ‘קט, טריזים ושקית הדפסה נמר. זוהי תלבושת סופר חמוד שיתאים לכל אחד.

ז'ָקֵט and White Dress Maternity Outfit

19. קרדיגן פרחוני וג’ינס

דרך קלה לעדכן ג ‘ינס צמרות כבר יש לך עם קרדיגן חמוד. זו אמא לעתיד לובשת קרדיגן פרחוני יפה. קרדיגן כזה הוא מושלם עבור ימים באביב קר. אתה יכול לקנות את זה קרדיגן מ Pink Blush. יש להם גם עיצובים אחרים זמינים.

פִּרחִי Cardigan and Jeans Outfit

20. טרנדי מעל הכתף ג ‘ינס למעלה ולבן

כמו מגמה מחוץ לכתף? אז אתה תאהב את התלבושת הבאה שלנו. המראה נראה מעל הכתף העליון עם מכנסי ג ‘ינס לבנים שקית הצהרה. תלבושת זו מושלמת עבור האביב והקיץ יתאים לכל אחד. אתה יכול ללבוש תלבושת כמו זה למעלה או למטה כדי להתאים לכל אירוע.

טרנדי Off the Shoulder Top and White Jeans

.21 תלבושת לידה מקרית

אחרון ברשימה שלנו הוא זה חולצה לבנה מזדמנים וג ‘ינס הרעיון. למרות המראה הוא פשוט, הוא מסוגנן מאוד. אנחנו יכולים לפעמים לשים יותר מדי מחשבה לתוך התלבושות שלנו כאשר מחפשים טוב רק צריך פריטים מינימליים. אתה יכול ללבוש עם כל הנעליים, אולי נעלי ספורט או כפכפים.

אַגָבִי T shirt and Jeans Maternity Outfit

אנו מקווים שמצאת את תלבושת הלידה המושלמת! אנחנו יודעים שעשינו.

No Replies to "21 בגדי הריון אופנתי עבור האביב והקיץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.