רעיונות מגניב יצירתי עבור התינוק של התינוק להתקלח – insightyv.com

רעיונות מגניב יצירתי עבור התינוק של התינוק להתקלח

ארגון מקלחת התינוק היא לא משימה קלה! יכול להיות הרבה מה לחשוב על מזון הזמנות למשחקים. אז, עשינו כמה עבודה קשה בשבילך ומצאתי 21 רעיונות חמודים מושלם למקלחת התינוק של הילד. אלה הם רעיונות ייחודיים ויצירתיים שיעזרו לכם לזרוק את המקלחת הטובה ביותר של השנה.

1. הזמנה הזמנה

הזמנות הן חובה. האורחים שלכם צריכים לדעת היכן ומתי המקלחת מתרחשת. אתה יכול לעשות הזמנות מיוחדות שלך על ידי הוספת כמה ניצבים קטנים. הזמנות אלה לבוא עם בקשה הספר ואת אסימון הגרלה. ספר אסימון שואל את האורחים להביא ספר עבור הקטן אחד הגרלה הוא משחק מהנה לשחק ביום. הזמנות כאלה הן דוגמה חמודה.

הַזמָנָה, Book Request and Raffle Idea for Boy's Baby Shower

2. התינוק עוגיות מקלחת

אלה פינוקים קטנים מושלמים למקלחת התינוק של הילד! כל קובץ cookie הוא בהשראת בוני וכולל אמירה מצחיקה. הרעיון הוא אמא בעבודה ואת נושא בוני יהיה נהדר עבור תינוק. עוגיות כמו אלה יהיה להיט גדול עם כל האורחים.

מצחיק Cookies for Boy's Baby Shower

3. עוגת שפם

שפמים הם נושא מאוד פופולרי למקלחת התינוק של הילד. אם זה הנושא שאתה חושב על אז אתה צריך לבדוק את העוגה הזאת. זה עוגה יש שפם טופר ו שכבות כחולות שונות. העיצוב יש אווירה אופנתי וזה יהיה דרך נהדרת להתקלח אמא ל-להיות בסגנון.

שפם Cake for Boy's Baby Shower

4. לוח מעוטר

אתה צריך מקום לשים את האוכל שלך ועוגות, אז שקול שולחן מעוטר ככה. כל נגיעות קטנות כמו בלוקים לתינוקות, דובים דובון צבעים כחולים ליצור שולחן מזנון מושלם למקלחת התינוק של הילד. ישנן דרכים רבות כל כך ניתן לעשות זאת מ הוספת תמונות שמות מותאמים אישית. האפשרויות אינסופיות.

מְעוּטָר Cake and Buffet Table for Boy's Baby Shower

5. בלונים

הבחירה הבאה שלנו היא רעיון מתנה כי תכונות בלונים בגוונים שונים של כחול מעורבב עם לבן ודובי דוב. זה עיצוב קטן חמוד יהיה מתנה יצירתית, אבל יכול לשמש גם כדי לקשט את החדר. אתה יכול ליצור משהו כזה עם כל דוב וכל בלונים כדי להתאים את הנושא.

כָּחוֹל Balloons and Teddy Gift for Boy's Baby Shower

6. תמונה בות

דוכן צילום הוא רעיון נהדר למקלחת. זוהי דרך מהנה לצלם כי האורחים יאהבו. אם אתה נתקל בתא תמונה לשקול אביזרים כמו אלה. כל התומכת הוא הילד התינוק בהשראת תיצור תמונות ייחודי ומצחיק. משהו כזה הוא דרך מצוינת לזכור את היום המיוחד.

חָמוּד Photo Booth Props for Boy's Baby Shower

7. תחנת קישוט

הוסף קצת כיף למקלחת עם פעילות כזאת! זה משחק שיש לו את כל האורחים לקשט סינרים לתינוקות, כובעים ובגדי גוף. זה לא רק מקבל את כל המעורבים אבל את ההגעה החדשה יהיו בגדים חמודים וייחודיים ללבוש. אמא לעתיד יהיה מגמה מגמות מלידה.

לקשט Station for Baby Clothes for Boy's Baby Shower

8. קישוטים לעץ

נושא היער מקלחות התינוק הם בחירה פופולרית עבור בנים. זה כמו ההתחלה של ההרפתקה. אם אתה נתקל נושא היער יש להסתכל על זה כדי לקבל השראה. עיצוב זה כולל זר של הרים וסימן של בעל חיים. משהו כזה יהיה דרך יפה לקשט את המקלחת, השלט היה עושה מתנה גדולה כפי שזה יכול להיות תלוי בחדר הילדים.

יערות Theme Decorations for Boy's Baby Shower

9. עוגות פרחוניות

עוגות פרחוניות ודוכני עץ יוצרים שולחן מזנון מדהים. משהו כזה יהיה מושלם למקלחת גלאם או לחורש אחד. הזהב מוסיף סגנון וזוהר בעוד העיצובים עץ ופרחים לתת לו מראה טבעי. זוהי תמונה יפה כדי לקבל קצת השראה.

פִּרחִי Cakes on Wooden Stands for Boy's Baby Shower

10. הרפתקאות חיתול עוגה

עוגות חיתול לעשות מתנות נהדר. זה נראה מדהים ומעשי, מה עוד אתה יכול לרצות? ביצוע הבחירה הבאה שלנו זה עוגת חיתול הרפתקה. גוונים כחולים בשימוש נראה נהדר ואת הנושא הרפתקה מתאים ילד קטן. אם אתה קצת ערמומי אתה יכול ליצור מתנה ייחודית משלך.

הַרפַּתקָה Theme Diaper Cake for Boy's Baby Shower

No Replies to "רעיונות מגניב יצירתי עבור התינוק של התינוק להתקלח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.