66 קעקועים מדהימים של אמא – insightyv.com

66 קעקועים מדהימים של אמא

41. כל עוד אני חי … התינוק שלי תהיי

כל עוד אני חי, התינוק שלי תהיה.

אינסטגרם: jr.drummond

גרסה /

כמה מתוק זה! הם הוסיפו את המגע המיוחד שלהם על ידי הוספת התפקיד שלהם, תאריך הלידה שלהם וראשי תיבות.

42. אתה ואני קעקועים של שורש כף יד

אתה ואני! זה אתה ואת אמא שלך נגד העולם בעיניך.

אִמָא Daughter You and I Tattoos

אינסטגרם / kah_knee_sha

אתה שם אחד לשני דרך עבה ודקה. לא משנה מה יקרה, אתה תמיד תהיה שם כדי לתמוך לאהוב אחד את השני. “לך ולי יש משמעות יפה ואתה תמיד יכול להוסיף מתאר לב כמו התמונה לעיל.

43. אמא ופילי הפיל

זה כל כך חמוד!

אינסטגרם: sgraham95

אינסטגרם / sgraham95

זה אמא ​​ופיל תינוק מתאר קעקוע מדהים. זה אומר סיפור ואתה לא צריך שום מילים. האם מובילה את פיל התינוק שלה וזה נכון לחיים.

44. להיות אמיץ

אַמִיץ.

אינסטגרם: slhoffman89

אינסטגרם / slhoffman89

זוהי מילה חזקה ורבת עוצמה. אולי יש לך את שניהם עברו פעמים קשות בחייך ושניכם היו אמיצים. היו מופעים אמיצים ששניהם, את ואמא שלך יצאתם ממצב, חזק מתמיד. לחגוג עם זה קעקוע ולהראות לעולם כי אתה גם אנשים חזקים ואמיצים.

45. קעקועים XO

חיבוקים ונשיקות.

אִמָא Daughter XO Tattoos

אינסטגרם / להקתרין

אם שניכם רוצים קעקוע אבל מפחדים לעשות זאת, זה הבסיס של כל קעקועים. זה בסיסי אבל המשמעות מאחורי זה, פירושו הרבה יותר מאשר קעקועים ענקיים שם בחוץ. ל- XO יש משמעות עמוקה ואוהבת. X עומד לנשיקות, ו O פירושו חיבוקים.

46. ​​קערות נוצות

קעקועים נוצה להיראות מדהים ומדהים.

אינסטגרם: stuttertattoo

אינסטגרם / stuttertattoo

הוספת צבע תוססת לשלך, בהחלט לעשות את זה להתבלט. קעקועים נוצה יש הרבה משמעויות שונות מאחוריהם. הכל תלוי מה אתה רוצה שלך לייצג. נוצה יכול לסמן לידה, מזל או חופש. הרעיון של קעקוע נוצה, כבר בסביבה במשך שנים רבות, אנו מניחים שהם יהיו סביב עבור רבים יותר לבוא.

47 סמל אמא ובת

סמל זה מראה את הרגש והאהבה המעורבים.

אינסטגרם: taylormarieanders95

אינסטגרם / taylormarieanders95

סמל האם והבת הוא ייחודי. הם קישרו את הסמל עם פרחים. זוהי דרך מצוינת להפוך את העיצוב מעט שונה אמא ​​שלך או הבת. הפריסה יכולה להשתנות מעט, כמו גם את סוג של פרחים שאתה אוהב. אולי אמא שלך או הבת אוהבת ורדים אבל אתה אוהב ציפורנים. זה כאשר אתה מביא את האישיות שלך לתוך הקעקוע שלך. כפי שניתן לראות מהתמונה, שתי הנערות הללו בחרו את אותו סוג של פרחים, אך בצבעים שונים, והן מנוגדות זו לזו. רעיון מצוין! הם לא בחרו להשתמש בצבעים בהירים עבור סמל האם והבת, רק הצללה אפורה. הם גם לא בחרו לקבל את הקעקוע על אותו חלק של הגוף. אחד בחר את הבטן ואת השני, את הקרסול. זה לגמרי תלוי בך.

48. קערות תלתן

אמא ובת יכול להיות בר מזל עם אלה קעקועים תלתן תואמים.

אִמָא Daughter Clover Tattoos

אינסטגרם / makayla.dawn13

אתה יכול לבחור להיות קטן, בינוני או גדול קעקוע תלתן. אנחנו חושבים שזה גודל טוב ועובד היטב על פרק היד. הלבבות משולבות עם תלתן אשר ייתן לך גם מזל. לא צריך צבע, רק את קווי המתאר ואת קווי מקסים מפותל נחמד לסיים את העיצוב.

סמל סלטיק

סמל קלטי זה תוכנן במיוחד עבור האם והילד.

אינסטגרם: thesizla

אינסטגרם / thesizla

בחרו בסמל של אמהות סלטית מפותלת ומעוותת. זה חובק את מערכת היחסים שלך תוך יצירת עיצוב מדהים. הוא משותף עם קשר משולש, המייצג את הקשר הנצחי בין האם ובתה. כפי שאתה יכול לראות, את סמל Celtic נראה נהדר עם קעקועים אחרים מדי. אדם זה יש הרבה עיצובים אחרים המוליכים את זרועה ואת סמל Celtic, משלים את העיצובים האחרים.

50. שני גופים, נשמה אחת

האם אתה אוהב פילים? מי לא!

אינסטגרם: tissie72

אינסטגרם / רקמות

זהו עיצוב פיל מדהים עם “שני גופים, נשמה אחת” לצטט מתחתיו. גזעי הפיל משולבים זה בזה, המקשרים את שניכם יחד. רק בגלל שיש לך שני גופים, אין זה אומר שאין לך אותה נשמה! אתה החבר הכי טוב, כמו גם המשפחה וכאשר ההוצאות עם מישהו, במיוחד אמא שלך או בת, אתה הופך להיות יותר כמו אחד אחר. אם זה נשמע לך ואת אמא שלך או הבת, יש קעקוע זה. אם אתה לדחות בשל גודל, יש גרסה קטנה יותר מקועקע על חלק דיסקרטי של הגוף שלך.

No Replies to "66 קעקועים מדהימים של אמא"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.