51 קעקועים דיו לבן זה יהיה לך השראה לקבל דיו – insightyv.com

51 קעקועים דיו לבן זה יהיה לך השראה לקבל דיו

אם אתה אוהד של inking העור שלך, אתה בטח כבר יודע על קעקועים דיו לבן, הידוע גם בשם קעקועים זוהרים UV. אולי אתה בדרך לפנינו כבר יש קעקוע דיו לבן שלך, ולכן הם כבר על העגלה דיו trending. כן, דיו לבן הוא עכשיו trending בגדול ואנחנו יכולים לראות למה. התמונות שיש לנו נתקלים מדהימים ומדהימים בצורה בטוב טעם.

רוב האנשים מעולם לא שמעו על קעקועים דיו לבן לאחרונה הם קיבלו הרבה לחץ רע להיראות כמו פריחה אבל אנשים רבים הם מעריץ. זה סוג של קעקוע הם קצת מאליו, שם נותן את זה. התוצאה של הקעקוע הוא מדהים. אם היו חושבים על קעקוע דיו לבן, המחשבות שלך מיד חושבים גופן לבן מודגש או דפוסים, אבל אלה צדדי. בהתאם לגוון העור שלך, קעקועים דיו לבן נראה שונה על כולם.

דיו קעקוע המשמש להכנת קעקועים ייחודי זה הוא דיו לבן UV. אם אתה אוהב את המחשבה שיש קעקוע אבל מעדיף לא להראות את זה, ללכת על קעקוע דיו לבן כי הדיו הוא בקושי מורגש. את המצית את הטון העור שלך, פחות זה מראה. עכשיו, זה מאוד פופולרי בעולם inking עבור גברים ונשים כאחד. אתה יכול לבחור יש עיצוב נשי חמוד או מילה משמעותית אשר גברים יש מדי. על ידי בחירה יש קעקוע דיו לבן, אתה לא חושף את זה לעולם על ידי זה סוג של קעקוע. עם קעקוע שחור רגיל, אפור או צבעוני, זה בולט על הצג. זה עדיין קעקוע אבל עדין יותר. אל תחשבי שזה לא יזיק יותר, אתה עדיין מדליק את העור שלך.

אם כבר יש לך יד מלא קעקועים צבע חושב שזה מאוחר מדי כדי להוסיף קעקוע לבן, לחשוב שוב. אתה תמיד יכול לערבב את זה קצת על ידי הוספת קעקוע דיו לבן קעקועים הישן שלך. הנה, יש לנו לבוא עם 51 של מיטב קעקועים דיו לבן לך לחשוב.

1. לבן דיו דיו קעקוע

תמונה זו באמת מגדירה קעקוע דיו לבן יפה ונאה באמת. יש כל כך הרבה סיבות מדוע בחרנו לקבל קעקועים של ציפורים. לאחר ציפורים בולע יכול לייצג משהו קרוב אליך טס הקן או קרוב משפחה מאוחר. אולי אתה ציפור נלהבת, המאהב הטבע או יש להתגבר על משהו או מישהו בחיים שלך. תהיה הסיבה אשר תהיה, זה ייראה יפה.

לבן Ink Wrist Tattoo

2. סבלנות.

הם אומרים סבלנות היא מעלה. אנשים רבים יכולים לחכות שעות על גבי שעות ואם אתה סוג של אדם שיכול לחכות בשלווה ורוצים זה ציין, למה לא כתוב את זה על היד שלך בדיו לבן. זה יכול גם להצביע על כך שאתה מחכה למשהו. אולי קריירה חדשה, עבודה, שלב חדש בחיים שלך, מערכת יחסים חדשה או שאתה כבר סבלני וקיבלתי את מה שרצית בסופו של דבר. דברים טובים באים למי לחכות, נכון?

לבן Ink Patience Wrist Tattoo

3. קטן אבל משמעות האצבע קעקוע

“שלו” בדיו לבן הוא פתרון חלופי עבור לובש טבעת הנישואין. אם אתה חובב קעקועים, מה יותר טוב להראות לבעלך כמה הוא מתכוון לך, נכון? אם אתה לא להוט ללבוש תכשיטים או רוצה להתחייב לחצי השני שלך בדרך ייחודית משלך, אתה עשוי לחשוב על עושה את זה. זה גם גופן פופולרי. זה נראה נהדר girly. אם אתה מחליט ללבוש את טבעת הנישואין שלך מעל הדף, אתה תמיד יכול להחליף את זה ללבוש אותו במשך כמה ימים בשבוע ובימים אחרים, רק להראות את הלהקה “שלו”. בדרך זו, זה יהיה כמו שיש שתי טבעות נישואין.

לבן Ink Tattoo for Him

4. לוחם + חץ קעקוע שורש כף היד

אם אתה לוחם עבר פעמים קשות בחייך, המילה לוחם יהיה קעקוע טוב להגיע. לוחם זה בשילוב עם חץ מראה את הכוח שלך על ידי הוספת דיו צבע שונה עבור לעומת זאת, באמת לעשות את זה להתבלט. לעבור בשלבים רע בחיים שלנו, יכול לגרום לנו להעריך את האנשים סביבנו ולהראות כמה חזק אנחנו באמת. הצג את הכוח שלך על ידי מקבל קעקוע הלוחם.

לבן Ink Warrior Tattoo Idea

5. מאחורי האוזן קעקוע

לאחר קעקוע מאחורי האוזן הוא בהחלט משהו שאתה יכול להסתיר כאשר אתה לא רוצה שאחרים יראו. אם אתה עובד במשרה 9-5 במשרד, חברות רבות לא לאשר על מראה קעקועים שלך, וזה אחד התחומים אנשים חושבים שזה לא גלוי. כלומר, עד שאתה לקשור את השיער שלך בחזרה. אמפרסנד יכול להתייחס לדברים רבים. הוא מתוארך למאה הראשונה של המאה ה -16 והיום אנו משתמשים בו למילה ו. זה פשוט ואלגנטי, במיוחד בגופן הנכון.

מֵאָחוֹר the Ear White Ink Tattoo

6. חץ דיו לבן קטן

חץ או חצים יכולים לסמל אמצעים שונים וזה תלוי איך החץ נמשך. זה אחד הקעקוע החץ מסמל הגנה והגנה מפני נזק. בגלל זה אתה רואה כל כך הרבה אנשים עם קעקוע זה. זה לא רק קעקוע חץ, זה אומר הרבה יותר מאשר רק אמנות.

לבן Ink Arrow Finger Tattoo

7. קעקוע לב קטן

ללבוש את הלב על היד שלך לא שרוול שלך כי אנחנו כל פראיירים לבבות. זהו קעקוע פשוט מאוד ויעיל. לב בדיו לבן נראה עדין ומשמעותי מאשר קעקוע סטנדרטי מלא מודגש.

קָטָן White Ink Heart Tattoo

8. קואורדינטות + מפת העולם

האם אתה אוהד של נסיעה או כבר למקומות ורוצים לשמור תזכיר לנצח? הקואורדינטות ואת מפת העולם בדיו לבן נראה מיוחד ומדהים למדי. שוב, זה לא נועז מכסה כמעט את כל הזרוע. תאר לעצמך את זה דיו צבעוני רגיל! שילוב קואורדינטות היא דרך חכמה לזכור מקום מסוים או אזור זה היה בלתי נשכח לך. אם פגשת את החצי השני שלך שם או היה החג המדהים ביותר, הקפד לדעת את המספרים הגיאוגרפיים לפני שאתה מגיע לסלון קעקוע.

לבן Ink World Map Tattoo

9. “Expecto Patronum” – הארי פוטר קעקוע

זה אחד עבור אוהדי הארי פוטר. הארי פוטר ציטוט “מצפה patronum” אשר במקרה שאתה לא יודע מייצג “אני ממתין פטרון”. Patronus הוא לטינית מגן או מגן כלומר ציטוט זה אומר “אני מחכה מגן”. אולי אתה פשוט אוהב את הציטוט או שזה מסמל משהו יותר מאשר רק כישוף לך ואתה מחכה לך מגן. זה נראה נהדר כמו קעקוע דיו לבן.

לבן Ink Harry Potter Tattoo

10. קפריקורנוס קעקוע הכוכבים

מזל גדי הוא אחד 12 סימנים גלגל המזלות. שמו בלטינית פירושו עז צופר. האם יום ההולדת שלך נופל בין ה -22 לדצמבר ל -20 בינואר? האם אתה מוצא את עצמך קורא את ההורוסקופ כל שבוע כדי לראות מה יש סימן הכוכב שלך בתור בשבילך? אסטרולוגיה פופולרי יותר מאשר אי פעם בעבר, עם אנשים רבים הבאים גלגל המזלות שלהם כדי לחיות. אנשים רבים בוחרים בקבוצה של קפריקורוס להתייחס לסימן הכוכבים שלהם. הדיו הלבן הזה התחבר עם הדיו השחור הרגיל לבלוט.

לבן Ink Capricornus Constellation Tattoo

No Replies to "51 קעקועים דיו לבן זה יהיה לך השראה לקבל דיו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.