51 המלך והמלכה קעקועים לזוגות | insightyv.com

51 המלך והמלכה קעקועים לזוגות

מלך אינו שלם בלי מלכתו. זוג קעקועים הם פופולריים יותר מאי פעם, במיוחד קעקועים המלך והמלכה. מעולם לא היה זמן טוב יותר להראות את העולם (ואת אהובך כמובן) מי אתה אוהב וכמה הם מתכוונים לך. עם האינטרנט נטען מלא קעקועים המלך ו המלכה זה יכול להיות קשה לקבל מושג מעוגל היטב על מה אתה יכול ללכת. ללא שם: אל דאגה, יש לנו אותך מכוסה.

הנה רשימה של כמה מדהים המלך ואת המלכה קעקועים שיגרום לך השראה. הגודל, הצבע, אפילו הסגנון תלוי בך. ובכן אהוב שלך יש לומר גם בעניין.

1. קטן, לבן דיו דיו קווין קעקועים

קעקועים דיו לבן הם חדשים על הסצינה קעקוע. הם נהדרים אם אתה לא רוצה להתחייב על קעקועים דיו שחור שחור כי הם בדרך כלל גלוי יותר על העור. מכה וחריפה.

לבן Ink King and Queen Tattoos

אינסטגרם /

בהתאם לגוון העור שלך, הם באמת יכולים להיראות כמו צלקת בדרך. דרך טובה כמובן. אלה קעקועים המלך והמלך נראה מדהים, יש לנו לומר. הדרך המושלמת להראות את המחויבות שלך לאהוב שלך.

2. גדול, זרוע קעקועים

רוצה משהו גדול יותר? גדול יותר את הקעקוע גדול המחויבות הנכון? הדבר הגדול על קעקועים גדול הוא שהם יכולים להיות מפורטים יותר. עיצובים מורכבים קל יותר לחרוט לתוך העור אם יש משטח גדול יותר לעשות אותם.

מלך and Queen Arm Tattoos for Couples

אינסטגרם / אניסיאריסיה

כתרים הם דרך נפלאה המסמלת את אהבתך לבן זוגך. וזה הרבה יותר נחמד מאשר את המילה “מלך” או “המלכה” לשים על העור שלך במקום.

3. אצבע קעקועים

קעקועים אצבע הם די רומנטי דרך להראות את מסירות. במובן מסוים זה כאילו הם מייצגים טבעות. אתה יכול לקבל את האצבע שלך מקועקע כדי להקפיץ את המסירות שלך לרמה אחרת לגמרי. אנחנו מדברים על רמות הנישואים.

מלך and Queen Finger Tattoos for Couples

אינסטגרם / zhara_nilsson

בנוסף עם כזה קעקוע קטן, אתה יכול לכסות את זה בקלות אם העבודה שלך לא מאפשר את זה. הם גם די זול. בהשוואה לקעקועים גדולים יותר.

4. אדום קעקוע אצבע קעקועים

הו עוד כמה קעקועים של אצבע. אנחנו אוהבים את אלה. יש כל כך הרבה אפשרויות צבע עבור קעקועים. אתה באמת מפונק לבחירה. העיצוב האדום של קעקועים אלה מסמלים את המלך ואת מלכת הלבבות בחפיסת קלפים. מגע כל כך יפה.

אָדוֹם Ink King and Queen Tattoos for Couples

מקור: tumblr.com

זה ממש רעיון טוב שיש את זה בצד של האצבע. מחבוא בקלות לעבודה. וזה בעצם די מקום ייחודי יש קעקוע.

5. המלך והמלכה גולגולת קעקועים

אלה הם מדהים. למה יש קעקועים פשוטים כאשר אתה יכול לתת לצד היצירתי שלך לדבר? הדגמים היו יכולים להיות רק ‘K’ ו ‘Q’ עם כמה לבבות, אבל הם החליטו שזה לא היה מספיק.

גולגלות with Crowns Couple Tattoos Idea

אינסטגרם / bodymoreinked

גולגלות וכתרים יכול לסמל להם להיות יחד לנצח, עד שהם מתים. זה באמת די רומנטי אם אתה חושב על זה. קעקועים הם צורת אמנות, אז תן לדמיון שלך להשתולל.

6. פשוט קעקועים שורש כף יד

מתוק ופשוט. קעקועים אלה רק להמחיש בבירור כי בני הזוג הוא ביחד וזהו. בלי צמרמורת או דמיון. רק התחייבות פשוטה. אֵלֶגַנטִי.

מלך and Queen Cards Wrist Tattoos for Couples

אינסטגרם / miss3lla

בחירת היד שלך עבור קעקוע, אומר שאתה תראה את זה כל הזמן. תזכורת מתמדת לאהבתך. אתה יכול אפילו לכסות את זה עם שעון או צמיד ואף אחד לא יידע אי פעם שזה שם. קעקועים יכול להיות מה שאתה רוצה שהם יהיו.

7. רעיון חמוד

עיצוב מורכב על שני קעקועים אלה הוא בהחלט יפה. כתרים מייצגים תמלוגים. אז עם קעקוע הכתר אתה תהיה מראה השותף שלך הם מתכוונים הכי הרבה לך, מעל לכל האחרים. שכח את היחסים בעבר כי זה עכשיו. לעולם לא תרצי אף אחד אחר חוץ מאדם זה.

מלך and Queen Arm Tattoos for Couples

אינסטגרם /

זוהי מחויבות גדולה, אבל אם אתה באמת מתכוון שזה שווה את זה. אנחנו אוהבים איך הכתרים מתאימים מדי. זה לא משתפר.

8. קעקועים שחמט

בדוק את אלה. כלי שחמט הם דרך יצירתית המייצגת מלך ומלכה. הם גם נראים כל כך אמנותיים. יש אפילו הצללה וצללים מדי. עבודה מצוינת מי עשה את זה. אתה צריך להיות גאה.

מלך and Queen Chess Tattoos for Couples

אינסטגרם / dooleytattooer

מה נחמד על כלי שחמט, היא כי כמה אנשים לא מבינים את המשמעות מאחורי הקעקוע. הם לא מיד מניחים שאתה מאוהב במישהו. אתה יכול לחלוק את האהבה שלך או לשמור את זה לעצמך.

9. חיים אחד, אהבה אחת

איזה ציטוט רומנטי. כדי לקבל את זה הרבה אהבה למישהו שאתה מאמין שהם רק אחד בשבילך. לָנֶצַח. ובכן, עד שתמות, למעשה. הגופן שהם בחרו נראה נהדר לזווג עם הכתרים. וגם הכתרים הם מדהימים מדי.

מלך and Queen Tattoos with Quotes

אינסטגרם / danarmorse42411

הצללה ופרטים נוספים הוא די מדהים. אם אתה רוצה משהו לצמיתות חרוט לתוך העור שלך שיימשך לנצח, לפחות לעשות את זה טוב.

10. התאמת קעקועים בצבעי מים

זוהי דוגמה מושלמת של סוגי הצבעים אתה יכול לקעקע. ולא רק צבע אחד. יש לך אפשרויות. פשוטו כמשמעו טונות של אותם.

מלך and Queen Watercolor Tattoos for Couples

אינסטגרם / איריסטוארט

נושא צבעי המים הזוג הזה בחרה הוא יפה כל כך אמנותית מדי. אנחנו אוהבים כמה משונה גם הכתרים. הם נראים ממש ציור בירו, כאילו העיצובים נלקחו מציור שנעשה בכיתה בבית הספר יום אחד.

No Replies to "51 המלך והמלכה קעקועים לזוגות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 36 = 46