25 תחפושות ליל כל הקדושים רעיונות בשבילך BFF שלך | insightyv.com

25 תחפושות ליל כל הקדושים רעיונות בשבילך BFF שלך

אם יש דבר אחד קשה יותר מאשר מנסה למצוא את התלבושות המתאימות לך ואת BAE שלך, זה מנסה למצוא את התלבושות המתאימות לך BFF שלך. מציאת משהו זה משמח את שניכם, תוך להיות מחמיא לשני סוגי הגוף שלך, יכול להיות עבודה קשה. למרבה המזל, אנחנו חושבים שמצאנו כמה רעיונות גאונים כדי להתחיל.

אולי הגיע הזמן כי BFF שלך ראה כמה אלה … ?

1. חם Burglars

הפורצים מפחידים. אולי פורצים חם לא מפחיד, אבל זה בהחלט רעיון נהדר עבור תחפושת ליל כל הקדושים ברגע האחרון. הבגדים רק צריך להיות שחור (וכמו חושפים כפי שאתה מעז), ואת balaclavas יכול בקלות להיות מוחלף על ידי גרבונים או חותלות אם אתה לא במקרה יש להם יד. כי, בואו נודה בזה, מי עושה?

פּוֹרֵץ Costume Idea for BFFs

השלם את המראה עם אלה שקיות- Swag, ויש לך אחד הגדולים כשמדובר רעיונות תחפושות ליל כל הקדושים לך BFF שלך.

2. חצי פנים סוכר גולגולת

אתה תמיד יכול ללכת כמו תמונת ראי של אחד את השני מדי, בדיוק כמו אלה חצי הפנים גולגולת הסוכר תלבושות. שוב, תלבושת הכל שחור כל כך מתאימים לחלוטין עם חצי פנים של איפור מטורף יפה.

סוכר Skull BFF Matching Halloween Costume Idea

ועדיין יש לך צד אחד של הפנים שלך כדי להראות את כישורי האיפור הנורמליים שלך. מה לא לאהוב את זה?

3. Stormtrooper + הנסיכה ליה

מי אמר שאנשי סער צריכים להיות גברים בכל מקרה? אנחנו בהחלט לא, וכאשר אנחנו מדברים על תחפושות ליל כל הקדושים רעיונות בשבילך BFF שלך, זה בהחלט אחד להוסיף ימינה לראש הרשימה.

כוכב Wars BFF Matching Halloween Costumes

דבר אחד בטוח – אנחנו בטוחים שאתה לא תהיה קונה רבים של משקאות משלך עם זה sassy מקבל. וכשאתה חושב על זה, יש הרבה דרכים אתה יכול לערבב את זה אחד – דארת ‘ויידר, למעשה, כל השחקנים של מלחמת הכוכבים. להשתגע עם זה!

4. אליס מפחיד ורוד רכיבה אדום קטן

אליס בארץ הפלאות ואת כיפה אדומה קטנה יכול להיות לגמרי חברים בעבר החיים, ואנחנו אוהבים את זה שילוב מפחיד קטן של שני – דרך מצוינת להביא שתי אגדות יחד בצורה שאתה BFF שלך יהיה גם אהבה.

מפחיד BFF Costume Idea for Halloween

אתה יכול להשתמש בשני הדמויות האלה, או אפילו להוסיף זאב לתערובת, ואתה יכול אפילו ללכת לבוש כמו אחד החזירים אם אתה רוצה. יש כל כך הרבה אפשרויות לבחירה!

5. תות + אננס

אין שום דבר מפחיד באמת על תות שדה ואננס, אבל זה בהחלט מספר קטן פירותי כי צריך לקבל את כולם כולם juiced … אתה רואה מה עשינו שם?

BFF Fruit Matching Halloween Costume Idea

התלבושות האלה כל כך קל, אתה תבעט בעצמך לא לחשוב על זה קודם. תלבושת אחת אדומה, אחת צהובה, ואתה יכול להשתמש בשמלות, חצאיות וחולצות, מכנסיים, חותלות, נעליים או כל דבר אחר שרצית. זה עוד אחד מאותם תחפושות שניתן להתאים אישית לחלוטין. רק להוסיף את הצמחייה למעלה כך קל לזהות מה אתה בעצם אמור להיות.

חתול משוגע ליידי + חתול

בואו נהיה כנים על זה – רובנו בנות החתול המשוגע שלנו עמוק למטה, ומה דרך טובה יותר כדי לחלוק כבוד עם זה עם זה החתול מטורף הגברת תחפושת ליל כל הקדושים, להשלים עם חתול חתול חמוד. הבעיה היחידה שיש לך כאן היא להבין מי מכם יציג מי. (רמז להילחם גדול לשחק את קיטי סקסי!)

מְטוּרָף Cat Lady BFF Halloween Costume Idea

פרש את הארון של נאן בשביל התלבושת הגברית של החתול המשוגע, וללבש כל שחור באוזני חתלתול וכמה איפור קיטי מעוצב בחוכמה. זה תחפושת גדולה לשקול כאשר אתה השארת דברים עד הרגע האחרון … אשר כולנו עושים.

7. Poison Ivy + Catwoman

למה לא רעל אייבי רוצה להסתובב עם חתול אישה? אם יש שלושה מכם, אפשר אפילו לזרוק את הארלי קווין לתערובת. יש להם את חלקם ההוגן של הרפתקאות לאורך השנים, ויש להם אחד את הגב, בדיוק כמו כל BFF טוב צריך.

רַעַל Ivy Catwoman Halloween BFF Costume Idea

יש כל כך הרבה גירסאות אתה יכול לשחק את זה יותר מדי. אם אתה לא רוצה לשחק את גיבורי נקבה ונבלים, אתה יכול פשוט לשחק את הגירסה הנשית של הזכרים אלה – Batwoman, Spiderwoman, Wonderwoman … כל בעיטות babes, כמובן.

8. סופר מריו + לואיג’י

הנה עובדה מהנה על סופר מריו – אם אתה נשאר במקום אחד במשך מספיק זמן במהלך המשחק, מהסס על הצעד הבא שלך, האחים האמר יבואו למעשה ובחרו בך, והם ינסו להרוג אותך גם!

מריו Luigi BFF Matching Halloween Costumes

בעולם האמיתי ולא בעולם המשחק, אנחנו לא יכולים לחשוב על משהו קריר יותר להתלבש כמו עם BFF שלך מאשר מריו ולואיג’י. אם יש לך כנופיה שלמה, אתה יכול אפילו לזרוק את הנסיכה פיץ’ שם גם!

9. מרילין מונרו + אודרי הפבורן

הם שתי נשים סמלי ביותר בעולם, אז אתה לא צריך שלך ואת BFF להתלבש כמו מרילין מונרו ואודרי הפבורן? כל תירוץ ללבוש את השמלה הלבנה הידועה לשמצה … למרילין, כמובן. אודרי רק צריך להשלים עם כמה פנינים בעל סיגריה ארוכה.

מרילין Monroe Audrey Hepburn BFF Matching Halloween Costume Idea

אם אתה רוצה לעשות רעיונות תחפושות ליל כל הקדושים לך BFF שלך כמו זה אפילו יותר טוב עבור האירוע המיוחד, אתה יכול אפילו “זומבי” שני כוכבים למעלה – להוסיף קצת דם מזויף וכמה איפור / גריי / ירוק. רק אם אתה רוצה, כמובן.

10. BFF עם המעצמות

זוכרים שדיברנו על גיבורי-על ועל נבלים סופר? ללא שם: ובכן, מה לגבי שתי אלה נשים חצופות וחצופות? סופר חברים עם סופר מעצמות … שילוב מושלם עבור סרט נהדר אם אתה שואל אותנו.

פֶּלֶא Superwomen BFF Halloween Costume Idea

לפני שאתם חושבים על הפנייה של טריק או מטפלים שבאים לבית שלך השנה, זה יכול להיות חכם לשקול מחדש. בימי הביניים, אם קבצן היה אמור להופיע בדלתך לבושה בתלבושת מפחידה, והפכת אותם בידיים ריקות, זעם הרוחות והרוחות היה נופל עליך. אוקיי, אנחנו מקבלים את זה, ודא שאנחנו להרים שפע של פינוקים! אחרת שני אלה ישתמשו המעצמות שלהם על רע, ולא טוב!

No Replies to "25 תחפושות ליל כל הקדושים רעיונות בשבילך BFF שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    59 + = 64