25 מגניב וקסום הארי פוטר קעקועים השראה | insightyv.com

25 מגניב וקסום הארי פוטר קעקועים השראה

עולם הקוסמים של הארי פוטר אהוב על פני דורות ברחבי העולם. לכן, אין זה מפתיע כי ספרים וסרטים יש השראה קעקועים. אם אתה חושב על מקבל חתיכת קסום של אומנות הגוף, אתה צריך לבדוק את 23 קעקועים הארי פוטר שלנו מגניב. יש לנו משהו עבור כל אוהד כולל מרכאות, לחשים ועוד. תסתכל למצוא אותך האהוב שאנחנו אוהבים את כולם!

1. חמוד הארי פוטר נושא קעקוע

הראשון עד שיש לנו את זה סופר חמוד הארי פוטר קעקוע נושא. האמנות כוללת מטאטא עם מעט עיצובים משתלשלים ממנו. כל קעקוע קטן כולל תמונה איקונית מהסרטים והספרים. אנחנו יכולים לראות את גולדן סניץ ‘, את סמל האוצרות המוות ועוד. אתה יכול ליצור מחדש קעקוע כזה עם חתיכות האהוב עליך לכלול דברים שאתה אוהב.

חָמוּד Harry Potter Theme Tattoo

2. אריות המוות סמל הרעיון

סמל האוצרות המוות הוא איקוני, רוב האוהדים יודעים את העיצוב הזה ברגע שהם רואים את זה. זה רעיון קעקוע הבא כולל קטן שחור דיו מות קדושים סמל. אנחנו חושבים שהרעיון הזה מגניב מאוד, וכשמעריצים אחרים של HP רואים אותו הם ידעו שאתה מעריץ. אתה יכול לקבל משהו כזה להציב כמעט בכל מקום על הגוף, זה יגרום קעקוע גדול הראשון.

מֵמִית Hallows Symbol Tattoo Idea

3. Expecto Patronum קעקוע

לאחר מכן, יש לנו עיצוב קעקוע יפה הכולל את הקסם Expecto Patronum. קסם זה הוא אוהד מועדף כי כל בעל חיים שמופיע שונה לכל אדם. לאמנות הזאת יש צביון שהוא החיה של הארי פוטר. אתה יכול ליצור מחדש משהו כזה או שיהיה כיף לקחת חידון ויש לך את החיה שלך יצרו.

Expecto Patronum Tattoo

4. Polyjuice שיקוי רעיון עיצוב

כל אוהד של הארי פוטר יידע הכל על שיקוי פוליג ‘י! רעיון זה העיצוב כולל גרסה קעקוע מגניב של שיקוי המפורסם. אתה יכול לקבל קעקוע ייחודי כמו זה מחדש מחדש גדול או קטן יותר יש את זה להציב כמעט בכל מקום על הגוף.

פוליגוז Potion Tattoo Design Idea

5. שובב יצירתי מנוהל קעקוע

הרעיון הבא שלנו הוא קעקוע חתיכת מדהים של יצירות אמנות המשתמשת נושאים שונים הארי פוטר. יש לך שובבות מנוהל מפה של Marauder, גולדן סניץ ‘, משקפיים של הארי פוטר צלקת, סימן 9 ¼ פלטפורמה ו H עבור הוגוורטס. אנחנו אוהבים את זה קעקוע כי הוא משתמש עיצובים מכל רחבי הסדרה.

יְצִירָתִי Mischief Managed Tattoo

6. מגניב פלטפורמה 9 3/4 קעקוע

פלטפורמה 9 ¾ היא השער להוגוורטס. עיצוב קעקוע זה כולל את המספרים של הפלטפורמה עם נושאים עדינים של HP. אנחנו יכולים לראות את סמל האוצרות המוות וברק קטן. זה כזה קעקוע חמוד, אתה יכול לקבל עיצוב דומה אבל קטן יותר במקום זה במקום אחר על הגוף. פרק היד יהיה בחירה מצוינת.

מגניב Platform 9 3/4 Tattoo

7. פליקס פליצ’יס רעיון קעקוע

תביא קצת מזל עם קעקוע פליקס פליס. פליקס פליסיס או נוזלי מזל הוא שיקוי שמביא מי משקאות זה מזל הצלחה לזמן מוגבל. אנחנו יודעים שאתה לא יכול לשתות את זה, אבל הקעקוע עושה קסם מזל טוב. אנחנו אוהבים את הרעיון המוזר הזה!

פליקס Felicis Tattoo Idea

8. דובי קעקוע הבית קעקוע

דובי שדון הבית הוא אחד הדמויות האהובות ביותר של הסדרה. הרעיון הבא שלנו מציג דיוקן דיו שחור קטן שלו עם המילים חופש מתחת וברק ברקע. קעקוע זה מושלם עבור האוהדים הרואים דובי הדמות האהובה עליהם. אתה יכול ליצור את זה בדרכים שונות.

מְנִירָה the House Elf Tattoo

9. הוגוורטס טירת רעיון קעקוע

אחת הסצינות האיקוניות ביותר בסרטים היא כאשר אנו רואים את הוגוורטס בפעם הראשונה. הקעקוע הבא שלנו לוכד את הרגע הקסום הזה והופך אותו לאמנות גוף מדהימה. זה קעקוע דיו שחור תכונות עיצוב מורכב של הוגוורטס ואתה יכול אפילו לראות את סירות קטנות שיוט לעבר בית הספר. אנחנו אוהבים את זה דיו מדהים!

הוגוורטס Castle Tattoo Idea

10. מדהים פיניקס קעקוע

כפי שרבים מכירים את פניקס פוקס הקסום הוא החבר הנאמן של דמבלדור. הבא ברשימה שלנו זה רעיון מדהים פיניקס קעקוע. הפרטים והצבעים המשמשים בעיצוב זה הם יפים. קעקוע כזה יהיה וואו את אוהדי HP אבל גם את האנשים שאינם. קעקוע זה מייצג את הסדרה אבל הוא קעקוע גדול בפני עצמו.

מַדְהִים Phoenix Tattoo

No Replies to "25 מגניב וקסום הארי פוטר קעקועים השראה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 41 = 43