23 רעיונות חדשים לחוה

מסיבה היא דרך מצוינת להביא את השנה החדשה עם בני משפחה וחברים. אתה יכול לקבל קטן לקבל יחד בבית שלך או לתכנן את האולטימטיבי bash. כדי לעזור לך עם תכנון המפלגה שלך מצאנו 23 רעיונות למסיבות של ערב השנה החדשה. יש לנו מבחר גדול של משקאות, תפאורה ועוד כדי לעזור לך לחגוג את השנה החדשה בסגנון!

1. שנה טובה קיר תפאורה

אחת הדרכים הקלה ביותר לגלגל את החדר למסיבה היא עם עיצוב הקיר ככה. רעיון זה הקיר יש עיטורים זהב, כוכבים, זר שנה טובה ועוד. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה מתכתי ומסוגנן או להשתמש בסגנון שלך. אולי אפילו פשוט להשתמש זר דומה לשנה משלה.

שַׂמֵחַ New Year Wall Decor

2. עוגה ספירה לאחור

אין מפלגה שלמה בלי עוגה! קח את נושא השנה החדשה לתוך העוגה שלך לקשט על ידי יצירת שעון ספירה לאחור. אתה יכול ליצור כל פנים השעון פשוט כמו זה או להראות לעצור. ראינו אפילו כמה עוגות עם ידיים שעון עבודה! כל האורחים שלך יאהבו עוגה ספירה לאחור.

NYE Countdown Cake Idea

3. 2018 בלון

בלונים יהפכו כל חדר נראה המסיבה. כפי שהוא מסיבת ערב חדש שנים למה לא יש בלונים שקראו 2018. זוהי דרך מושלמת בעלות נמוכה לקשט חדר. אתה יכול לקבל בלונים כמו כל צבע וגודל כך שאתה יכול לקבל בלונים כדי להתאים את החדר / נושא המפלגה.

NYE 2018 Balloons

4. רעיונות חדשים רעיון מפלגה

כמעט כולם עושים החלטות לשנה החדשה. במסיבה שלך אתה יכול להיות פעילות החלטה כמו זה. כל אחד האורחים שלך כותב את הפתרון שלהם יכול לעשות אחד משלושת הדברים עם זה. זהו רעיון מפלגה כיף שכולם יאהבו.

חָדָשׁ Years Resolution Party Idea

5. בלון שמפניה

אם אתה אוהב עיצוב בלון, אז אתה רוצה לבחור הבא שלנו. הרעיון הבלוני הזה הוא בקבוק שמפניה עם בלונים קטנים יותר, זהב וכסף. אתה יכול לקבל את בקבוק שמפניה כפי שהוא או להוסיף את בלונים קטנים יותר כדי להיראות כמו שמפניה.

NYE Champagne Balloon

6. New Eve מסיבת ערב

לאחר מכן, יש לנו מבחר חמוד של אביזרים המפלגה. אתה יכול להשתמש אביזרים כמו אלה בתא תמונה או אפילו יש כאלה עבור האורחים לקחת הביתה. אם אתה אוהב עבודות יד, אתה יכול ללכת על ביצוע אביזרים עצמך, אם לא יש הרבה כדי לרכוש באינטרנט. האורחים שלך יאהבו לצלם עם אלה.

חָדָשׁ Years Eve Party Props

7. וינטג וינטג רעיון המפלגה

חוגגים את השנה החדשה בסגנון וינטאג '. זה הבחירה הבאה כוללת תפאורה הכוללת עגלת קוקטייל זהב, זהב שוליים שיזוף וילון כוכבי בסגנון וינטאג '. אנחנו אוהבים את המראה הזה כי הוא לוכד את האווירה צד גלאם של פעמים עברו. עגלת קוקטייל גם מאפשר לך להעביר בקבוקים פנימה והחוצה של המטבח ופועל כמו בר, אז אחד מהם הוא חייב מפלגה.

בָּצִיר NYE Party Idea

8. בלונים שנה טובה

אם אתה רוצה רעיון פשוט לקשט, אז זה בשבילך. בלון בהשתתפות קורא שנה טובה. אתה יכול לקשט כל חדר עם זה וזה היה מיד נראה המסיבה מוכנה. זהו רעיון עיצוב זול זה ייראה נהדר. אתה יכול לקבל בלונים כאלה בכל צבע וגודל.

שַׂמֵחַ New Year Balloons

9. לנשק אותי בחצות גרלנד

אנחנו לא יכולים להיות רשימה המפלגה NYE בלי להזכיר נשיקות חצות! זה לבחור הבא תכונות זהב "נשק לי בחצות" זר. אתה יכול לקשט כל חדר / מקום צד עם זר כזה. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי הוא משתמש מסורת השנה החדשה בצורה מסוגננת ומודרנית. בדוק את הדף בהשתתפות כדי לקבל את שלך.

נְשִׁיקָה Me at Midnight Garland

10. נשיקות חצות

אם אתה אוהב את הנושא נשיקות חצות, אז אולי תרצה הרעיון הבא שלנו. קרקרים אלה נוצרו כמו טובות צד ובתוך קרקרים הם נשיקות של הרשי. זוהי דרך חמוד לתת לאורחים שלך מתנה קטנה להביא את השנה החדשה והיא מבטיחה כי כולם מקבלים נשיקה חצות! זה עושה פרויקט מלאכה כיף.

חצות Kisses Party Favor

No Replies to "23 רעיונות חדשים לחוה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 22 = 31