23 ליל כל הקדושים תחפושות רעיונות עבור בני נוער | insightyv.com

23 ליל כל הקדושים תחפושות רעיונות עבור בני נוער

11. תלבושות גותיות

לאחר מכן, יש לנו תלבושת גותית. זוהי תמונה נהדרת לקחת השראה מ כפי שהוא יכול לשמש עבור כמה תלבושות שונות. יש לו כל תחפושת ליל כל הקדושים צריך. הוסף כמה שיניים כדי ליצור תלבושת ערפד או להוסיף כמה מסמרים ארוכים ואיפור כהה כדי ליצור תלבושת המכשפות. אתה יכול אפילו פשוט ללבוש אותו כפי שהוא.

גוֹתִי Costume for Halloween Costume Ideas for Teens

12. תלבושת בתולת ים

בתולות הים פופולריות מאוד ולכן תהיה בחירה תלבושת גדולה עבור כל העשרה. אתה יכול להיות יצירתי כמו שאתה אוהב עם תלבושת בתולת ים כדי ליצור מראה ייחודי לך. תלבושות מובלט הוא נהדר כמו השראה. את היסודות שאתה צריך הם העליון החזייה חצאית בסגנון בתולת ים. אתה יכול גם לקנות סטנסילים בקנה מידה בתולת הים כדי ליצור את האיפור המושלם.

בתולת ים Costume for Halloween Costume Ideas for Teens

13. זומבי תלבושות

זומבים הם תווים איקוניים ליל כל הקדושים. תלבושת זומבי הוא קל מאוד ליצור. כל מה שאתה צריך הם בגדים, איפור ודם מזויף. לטבול את הבגדים שלך, להוסיף את הדם, ללבוש איפור כהה ואתה טוב ללכת. זומבים הם תחפושות הרגע האחרון נהדר.

מְטוּמטָם Costume for Halloween Costume Ideas for Teens

14. תלבושת בל

היפה והחיה הוא מועדף של דיסני. במקום להיות מפחיד זה ליל כל הקדושים אתה יכול להיות מתוק ללבוש תלבושת בל. אתה יכול לקנות את התלבושת או לקבל יצירתי ולהפוך אותו בעצמך. תלבושת בל יהיה להיט בכל מסיבת ליל כל הקדושים.

יְפֵהפִיָה Costume for Halloween Costume Ideas for Teens

15. מצחיק חנונים תלבושות

להיות ייחודי זה ליל כל הקדושים עם תחפושת כמו זה. זה תחפושת של ממתקים פופולריים חנונים. קנדי תחפושות מושלמים עבור ליל כל הקדושים כפי שאתה יכול להיות לטפל. משהו כזה הוא מושלם עבור העשרה מי לא רוצה לקחת ליל כל הקדושים יותר מדי ברצינות. זה נראה כיף!

מצחיק Nerds Costume for Halloween Costume Ideas for Teens

הסיוט שלפני חג המולד

הסיוט לפני חג המולד הוא סרט ליל כל הקדושים איקוני. אז, למה לא להתלבש כמו סאלי. אתה יכול לקנות סאלי תלבושת או אם אתה אוהב אמנות אתה יכול לנסות את זה בעצמך. זוהי תחפושת מפחיד זה יהיה מושלם עבור כל צד. אתה יכול גם לקבל חבר להתלבש כמו ג ‘ק סקינגטון!

סיוט Before Christmas Sally Costume for Halloween Costume Ideas for Teens

17. תחפושת המכשפה

המכשפות הן דמויות ליל כל הקדושים קלאסי. זה תחפושת מכשפה הוא מפחיד וחמוד. אתה יכול להוסיף כמה איפור כהה כדי ליצור מראה מפחיד או להוסיף קצת איפור ירוק עבור התלבושת המכשפה איקוני רשע. זה קל ליצור מחדש הוא זול. מכשפה גדולה כמו תחפושת הרגע האחרון.

מְכַשֵׁפָה Costume for Halloween Costume Ideas for Teens

18. תלבושות פיראט

אהוי יש matey! הפיראטים הם נהדר תחפושות ליל כל הקדושים. אתה יכול להיות פיראט חמוד זה כמו זה תלבושות מובלט או להוסיף איפור כהה כדי להיות פיראט מפחיד או אפילו פיראטים רפאים. זהו תחפושת מהנה שמתאימה לכל נערה.

שׁוֹדֵד יָם Costume for Halloween Costume Ideas for Teens

19. תלבושת קרן

חד הקרן הם מאוד פופולריים. אז, למה לא להתלבש כמו חד קרן מיסטית זה ליל כל הקדושים. תלבושת זו קל לשחזר. אתה צריך חצאית לבנה העליון חצאית טול. הוסף קרן קרן חד פעמית שלך וכמה איפור יפה ואתה טוב ללכת. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה תחפושת!

חַדקֶרֶן Costume for Halloween Costume Ideas for Teens

20. אמא תחפושות ליל כל הקדושים

מומיות הן בחירה מצוינת עבור ליל כל הקדושים. התלבושות הן בעלות נמוכה וקלות לביצוע. אנחנו גם אוהבים את התלבושות האלה כי אתה יכול להיות יצירתי. אתה יכול לסדר את התחבושות שלך בכל דרך שתרצה. זו מומיה מפחיד הלך עבור משולבת העליון והחצאית. אם אתה רוצה מראה מפחיד להוסיף קצת איפור כהה יותר.

אִמָא Costume for Halloween Costume Ideas for Teens

21. תלבושת רפאים מפחידה

זה לא יהיה רשימה של ליל כל הקדושים ללא תלבושת רפאים. זה תחפושת מפחיד מושלם עבור ליל כל הקדושים ו יתאים כל העשרה. אתה יכול לקנות תלבושת רפאים או ליצור מחדש את עצמך. אם אתה רוצה להיות מפחיד באמת ואז להוסיף קצת איפור כהה.

מפחיד Ghost Costume for Halloween Costume Ideas for Teens

22. תחפושת שלד מפחיד

לאחר מכן, יש לנו רעיון שלד מפחיד שלד. תלבושת כזאת היא קלה ללבוש כפי שהיא רק חתיכה אחת. אתה רק צריך להתרכז איפור השלד מדהים. יש כל כך הרבה מדריכים זמין באינטרנט כדי לעזור לך ליצור איפור שלד מפחיד. שלד תלבושות יהיה להיט בכל מפלגה.

מַפְחִיד Skeleton Costume for Halloween Costume Ideas for Teens

23. תלבושות של הרלי קווין

אחרון ברשימה שלנו הוא תלבושת הארלי קווין. הארלי הוא מאוד פופולרי ליל כל הקדושים תחפושת הבחירה. אתה יכול בקלות לשחזר את התלבושת ככה. אתה יכול גם לקבל מישהו אחר להתלבש כמו ג ‘וקר. זוהי בחירה תלבושות כיף שכולם יאהבו.

הארלי Quinn for Halloween Costume Ideas for Teens

אנו מקווים כי אתה כבר בהשראת רעיונות ליל כל הקדושים שלנו תלבושות עבור בני נוער!

No Replies to "23 ליל כל הקדושים תחפושות רעיונות עבור בני נוער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    77 − = 70