23 קוקטיילים קיץ מדהים עבור קהל | insightyv.com

23 קוקטיילים קיץ מדהים עבור קהל

לאחר מסיבה, BBQ או אירוע מיוחד? אז אתה צריך לבדוק את אלה קוקטיילים הקיץ. יצרנו רשימה של מתכונים פירותי, דרכים יצירתיות לשרת את המשקאות שלך ועוד. כל רעיון יהיה וואו האורחים שלך לשמור על צמא ההמון הרווה. תסתכל כדי לקבל השראה, כך שתוכל ליצור את האירוע הטוב ביותר של הקיץ.

1. קוקטיילים על הקש

דרך מצוינת להגיש משקאות בקלות הרבה אנשים עם מכשירי משקה אלה funky. אתה יכול לקבל כמה זמין אז יש מבחר של קוקטייל עבור האורחים שלך. כל אדם יכול להגיש לעצמם משקה טעים. אתה יכול ליצור קבוצות זולות של קוקטיילים כדי לשמור על הברזים מלאים.

קוקטיילים on Tap for Summer Cocktails for a Crowd

2. קיץ קוקטיילים זורק

אם אתה רוצה דרך פשוטה להגיש משקאות זה נראה נהדר לשקול כד פירותי. קנקן כזה יכול להיות קנה בכל מקום וכל מה שאתה צריך לעשות זה להוסיף את הקוקטייל האהוב עליך וכמה פירות. זוהי דרך זולה וקלה לתת לכל האורחים שלכם קוקטיילים מרעננים.

קַיִץ Cocktail Pitcher for Summer Cocktails for a Crowd

3. קוקטייל פאנץ ‘

משקה מבריק לשרת את האורחים שלך הוא אגרוף פירותי. אתה יכול ליצור קוקטיילים הקיץ האהוב עליך בקבוצות גדולות ויוצקים לתוך קערות כך שהאורחים יכולים לשרת את עצמם. הפוך את האגרוף מיוחד במיוחד עם פירות פרחים אכילים כמו זה. אתה יכול אפילו כוסות יפות סביב הקערה.

קוקטייל Punch Bowl Summer Cocktails for a Crowd

4. אבטיח פישבול

תן לכל צד אווירה טרופית עם קוקטיילים אבטיחים. הדבר הגדול על אבטיחים היא שהם טעימים נהדר והוא יכול לשמש גם כוס! מגישים את הקוקטייל שלך אבטיח ליצור משקה דגים שיכולים להיות משותפים … או לא. זהו רעיון משקאות מהנה המושלם בקיץ.

אבטיח Fishbowl Cocktail for Summer Cocktails for a Crowd

5. קלאסי מרגריטה

אם אתה רוצה להוסיף מגע של זוהר למסיבה שלך למה לא לשרת מרגריטות קלאסיות כמו זה. זכוכית, קישוט ופירות לגרום לזה להיראות מגניב אופנתי. כדי להפוך את זה קוקטייל תצטרך: 2 oz טקילה, 1 גרם מיץ ליים 1 Oz Cointreau. רק לנער את הכל, לשרת ואתה טוב ללכת. קלאסי זה מושלם עבור הקיץ.

קלאסי Margarita for Summer Cocktails for a Crowd

6. קוקטייל קנקן מירון

אם אתה נתקל מסיבת גן או BBQ לנסות לשרת את הקוקטיילים שלך בצנצנת בירה. צנצנות ייתן המשקאות שלך כפרי vibe אשר מושלם עבור בחוץ. אתה יכול להגיש כל קוקטייל אלה. רעיון זה הוא זול ופשוט אבל נראה נהדר. אתה יכול לקנות הרבה כאלה עבור הרבה אורחים או שאתה יכול למחזר קצת. יש משקאות על ברז במכונות כך האורחים יהיה צנצנת קוקטייל מלא כל הלילה.

קוקטיילים in Mason Jars for Summer Cocktails for a Crowd

7. אננס קוקטיילים

דרך נוספת funky לשרת משקאות לאורחים היא באמצעות אננס! אתה יכול להשתמש בחלק הפנימי של אננס לעשות קוקטיילים פירותי לשרת את המשקה בשאר אננס. זהו רעיון קל דקורטיבי. אתה יכול מראש להכין קוקטיילים רבים ולשים אותם על מגש כזה.

אננס Cocktails for Summer Cocktails for a Crowd

8. קוקטייל קרח Lollies

קוקטיילים הם נהדר עבור יום הקיץ, אבל מצאנו דרך להפוך את משקאות פירותי אפילו טוב יותר. להפוך אותם לתוך lollies קרח! אלה יהיו מרעננים וניתן להכין אותם עם כל קוקטייל. אתה יכול לעשות המון lollies קרח לשרת הרבה אנשים. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה, היא דרך מהנה לשרת משקאות הקיסריה.

קוקטייל Ice Lollies for Summer Cocktails for a Crowd

9. Boozy פאנץ ‘בקבוקים

לאחר מכן, יש לנו אגרוף טרופי שקל לעשות וכי כל אורח יאהב. מתכונים זה להשתנות כך שתוכל להוסיף את החומרים שלך עבור היצירה שלך. כדי ליצור קוקטיילים בקיץ כמו אלה תצטרך 1/2 אננס קטן, 1 תפוח, 2 תשוקה פירות, 1/2 כוס רום כהה, 750 מ”ל מיץ תפוחים, 1 ליטר של מיץ תפוחים ומנגו ו 1/4 כוס מיץ לימון . את הרום ניתן להוציא למשקה לא אלכוהולי. מגישים בקערה, צנצנות, כוסות או אננס.

בבקבוקים Boozy Punch for Summer Cocktails for a Crowd

10. קוקטייל דלי

הבחירה הבאה שלנו היא מושלמת למסיבות הקיץ! קוקטייל זה מוגש בדלי עם כוסות ירו קטנות יותר. ישנן כמה דרכים אתה יכול לשרת קוקטייל דלי לאורחים רבים. אתה יכול לתת לאורחים דלי עם קש עבור fishbowl או שאתה יכול לקבל דלי על כל שולחן עם כוסות ירו הם יכולים למלא את עצמם כמו קערה אגרוף ייחודי. אנחנו אוהבים את זה!

דְלִי Cocktail and Shots for Summer Cocktails for a Crowd

No Replies to "23 קוקטיילים קיץ מדהים עבור קהל"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    62 + = 65