23 מגניב רעיונות לחג המולד מתנות עבור החבר שלך

מחפש רעיונות לחג המולד מתנות עבור החבר שלך? אז אתה במקום הנכון! מצאנו 23 מתנות מגניב שהחבר שלך יאהב. יש לנו משהו לכולם אם הם אוהדי מלחמת הכוכבים, כמו אופנה או ליהנות ממשקה של בירה.

1. אישית באר Tankard

ראשית יש לנו את זה בירה אישית tankard. זהו רעיון מתנה נהדר כי זה יכול לשמש וזה יכול להישמר כתזכורת של היום המיוחד. כל בחור היה אוהב לשתות בירה לחג המולד מהכוס שלהם. זה זכוכית יכול להיות מותאם אישית כך שהוא יכול להגיד מה שאתה רוצה.

מותאם אישית Beer Tankard

2. ערכת גילוח

הבא יש לנו את זה מגניב ערכת גילוח. הערכה כוללת סבון גילוח, קערת גילוח, מברשת גילוח וסוס של סבון פנים. כל המוצרים מגיעים בתיבה. זהו רעיון מתנה נהדר עבור החבר 'ה שאוהבים גילוח רטוב מסורתי.

לְגַלֵחַ Kit Gift Idea

3. ויניל שיא השעון

האם הבחור שלך כמו רשומות ויניל ומוסיקה? אז זה שיא ויניל השעון יכול להיות מתנה מושלמת. השעון הוא ייחודי, מגניב ייראה מדהים על כל קיר. החנות בהשתתפות יש מגוון רחב של שעונים להקליט זמין כדי להתאים לכל טעם מוסיקה.

ויניל Record Clock

4. ממוחזר סקייטבורד חפתים

הרעיון הבא שלנו הם חפתים סופר מגניב. חפתים עשויים סקייטבורד ממוחזר. מתנה כמו זה הוא רעיון נהדר עבור החבר 'ה סקייטבורד שאוהבים להיראות חכם. אלה הם אחד מסוגו יכול להיות משוחק לעבודה וכל הזדמנויות הדורשים לבוש רשמי.

ממוחזר Skateboard Cufflinks

5. החידוש חמוד באבלס חג המולד מתנה

רוצה מתנה חדשה, מצחיק? אז אלה פעמוני זקן פעמון יכול להיות רק מה שאתה מחפש. את baubles לבוא במגוון צבעים ו jingle כדי. כל בחור ייראה חגיגית מאוד בזמן לבוש אלה. אלה יהיו מושלמים עבור הבחור שאוהב בדיחה ולגרום לאנשים לצחוק.

טְרִיוּת Beard Baubles Christmas Gift

6. מלחמת הכוכבים פוסטרים

האם החבר שלך הוא אוהד מלחמת הכוכבים? אם כך אתה צריך לבדוק את הרעיון הבא שלנו. זה מתנות חג המולד כולל ארבע הדפסים אמנות של דמויות מלחמת הכוכבים הפופולרי. הדפסים אלה הם מגניב כי הם שונים. הדמויות היו מהפך funky ו מודפסים על נייר המילון. מתנה כזאת תהיה מדהימה במשרד.

כוכב Wars Posters

7. טריו שמן זקן

לחבר שלך יש זקן? אז הרעיון הזה יכול להיות בשבילו. מתנה זו כוללת שלישיה של שמן זקן במפרץ רום ו טקילה, Highland ויסקי וקינמון וג 'ינג' ר. שמן זקן יהיה מצב זקן לחות את העור מתחת לזקן. לא רק זה אבל את הזקן יהיה ריח נהדר!

זָקָן Oil Trio Gift Idea

8. אישית drumsticks

הרעיון הבא שלנו הוא מושלם עבור כל המתופפים. המתנה היא אישית drumsticks. זה רעיון כל כך מגניב כי החבר שלך יהיה קבוצה ייחודית של drumsticks כי הוא יכול להשתמש או לשמור כמו זיכרון. אתה יכול לקבל כל הודעה לשים על אלה.

מותאם אישית Drumsticks

9. משחק של כסאות מעץ ספל בירה

האם הבחור שלך מעריץ של משחק של כסאות? ואז הוא יאהב את הרעיון הבא שלנו שהוא משחק של ספל עץ כסאות. זהו רעיון מתנה מגניב סופר כי הוא חייב להיות עבור כל אוהד של המופע. הספל עשוי מעץ טבעי יכול אפילו להיות מותאם אישית.

מִשְׂחָק of Thrones Wooden Beer Mug

10. ארנק מותאם אישית

הבא יש לנו ארנק אופנתי שיתאים לכל סגנון של הבחור. לא רק זה אבל הארנק יכול להיות מותאם אישית. זה עור אמיתי ואתה יכול לבחור את צבע הארנק, צבע המונוגרמה ואתה יכול לבחור את הגופן. עם כל האפשרויות האלה החבר שלך יהיה ארנק ייחודי.

מותאם אישית Wallet Gift Idea

No Replies to "23 מגניב רעיונות לחג המולד מתנות עבור החבר שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    37 + = 38