23 מגניב אצבעות אצבע רעיונות לנשים – insightyv.com

23 מגניב אצבעות אצבע רעיונות לנשים

האם אתה חושב על מקבל קעקוע חדש? אם כן, אתה יכול לחשוב על המקומות הרגילים כמו הרגליים, הרגליים והזרועות אבל יש לך נחשב קעקוע אצבע? אצבע קעקועים הפכו פופולריים מאוד נראה מגניב וייחודי. למרות שזה די שטח קטן, אתה עדיין יכול לקבל כמה עיצובים יפה ומורכבת. אנחנו אוהבים את הקעקועים האלה ואת חושבת שאתה תהיה כל כך מצאנו 23 של מיטב האצבע רעיונות קעקוע לנשים. יש עיצוב לכולם מ ציטוטים, כדי פרחים יפים לאמנות בעלי חיים.

1. חתול אצבע קעקוע

הראשון עד שיש לנו עיצוב סופר חתול חמוד. הקעקוע הוא פשוט וכולל שני אוזניים חתול שחור, אף ושפם. קעקוע כזה הוא מושלם עבור מישהו שרוצה עיצוב זה פשוט די מתוחכם. זה יהיה נהדר עבור קעקוע הראשון.

קָטָן Cat Finger Tattoo

2. ציטוט אצבע קעקוע

ציטוטים הם אפשרויות עיצוב פופולרי מאוד ציטוטים לעשות קעקועים אצבע אלגנטי כדי. עיצוב זה כולל את הציטוט הלטיני האיקוני “Carpe Diem” שמשמעותו לתפוס את היום. הציטוט נראה מדהים על האצבע ואתה יכול להיות עיצוב דומה או לבחור ציטוט משלך.

ציטוט Carpe Diem Finger Tattoo

3. קעקוע נוי אופנתי

אם אתה רוצה עיצוב ייחודי יותר, אז אתה יכול לשקול קעקוע נוי כמו זה. העיצוב כולל עיצוב דיו שחור אופנתי על אצבע אחת. אנחנו אוהבים את זה קעקוע כפי שהוא כמעט מתנהג כמו תכשיטים. העיצובים שיכולים להיווצר עבור קעקוע כזה הם אינסופיים.

מסוגנן Ornamental Finger Tattoo

4. כוכב עיצוב סימן

בעת בחירת עיצוב, זה רעיון טוב לבחור משהו אישי לך. רעיון אחד שאתה יכול לשקול הוא סימן הכוכב שלך. אתה יכול לבחור סימן הכוכב שלך, ויש לי את זה מקועקע על האצבע שלך ככה. זה נראה מגניב ואת העיצוב לא ייצא מהאופנה.

כוכב Sign Design Finger Tattoo

5. חמוד דבורה קעקוע

לאחר מכן, יש לנו קעקוע דבורה מדהימה. עיצוב זה הוא דוגמה מושלמת של איך קעקועים אצבע יכול להיות מורכב אך קטן. הפרטים על קעקוע זה מדהים. אתה יכול לקבל קעקוע דבורה דומה או לבחור יצור משלך. אם אתה אוהב את הדבורה אתה יכול אפילו יש עיצוב פשוט יותר.

חָמוּד Bee Finger Tattoo

6. אהבה קעקועים הלב

אתה לא רק צריך קעקוע אחד האצבע, אתה יכול להיות נועז יותר וללכת על שניים. זה קעקוע תכונות המתאר הלב על אצבע אחת והמילה אהבה על אצבע אחרת. שני קעקועים שונים אבל גם הקישור יחד. אתה יכול לקבל משהו דומה ואתה יכול אפילו להוסיף קצת צבע.

אהבה and Heart Finger Tattoos

7. חתונה קעקוע

לאחר מכן, יש לנו רעיון קעקוע אצבע עבור זוגות נשואים. לשניים אלה היה קעקוע בספרות רומיות של תאריך נישואיהם. הקעקועים הונחו על האצבע. זהו רעיון חמוד ואתה יכול לקבל את זה בכל גופן. אתה יכול גם מספרים או אולי ראשי התיבות.

חֲתוּנָה Date Finger Tattoos for Couples

8. קווין לבבות עיצוב קעקוע

כרטיסים וחליפות הם עיצובים פופולריים, הקעקוע הבא שלנו מראה כמה מדהים זה סוג של קעקוע נראה על האצבע. האות Q נכתבה בדיו אדום. מלכת הלבבות הזאת תתאים לכל אישה. אתה יכול גם יש עוד חליפה שנועדה.

מַלכָּה of Hearts Finger Tattoo Design

9. אופנתי אצבע רעיונות קעקוע

אתה לא צריך לבחור אחד גדול קעקוע, אתה יכול לקבל כמה קטנים יותר. רעיון זה כולל שלושה עיצובים קטנים על שלוש אצבעות. העיצובים פשוטים בדיו שחורה. קעקועים כמו זה ייראה מדהים על אף אחד. אתה יכול לקבל משהו דומה או עיצוב משלך.

מסוגנן Finger Tattoo Ideas

10. עיצוב חץ חמוד

לאחר מכן, יש לנו עיצוב קעקוע קטן, אופנתי ועדין. הקעקוע כולל חץ שנכנס לתוך האצבע. קעקוע כזה הוא מושלם עבור כל מי שמחפש עיצוב פשוט עבור קעקוע הראשון. יש הרבה עיצובים שונים חץ אתה יכול לבחור.

חָמוּד Arrow Finger Tattoo Design

No Replies to "23 מגניב אצבעות אצבע רעיונות לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.