23 מגניב השלד איפור רעיונות לנסות עבור ליל כל הקדושים – insightyv.com

23 מגניב השלד איפור רעיונות לנסות עבור ליל כל הקדושים

11. JLo השראה שלד איפור

בשנת 2015, ג ‘ניפר לופז הגיע עד מסיבת ליל כל הקדושים של היידי קלום (16 שנתי) עם החבר שלה באותה עת. הם היו לבושים כמו שלדים. אלא שהם לא היו לבושים רק כמו שלדים ישנים – הם היו לבושים כמו שלדים מגניבים, וג’לו עצמה לבשה שמלה שחורה צונחת.

JLo Skeleton Makeup Look for Halloween

למה לא ליצור מחדש את המראה שלה כמו זה איפור האמן יש? יש לך עין מעושנת, ואתה עדיין יש שפתיים אדומות מדי … מבחינה טכנית זה מקבל את כל מה שאתה צריך עבור גלאם איפור ליל כל הקדושים.

12. BFF השלד הרעיון איפור

מה עדיף על שלד אחד במסיבת ליל כל הקדושים? שני שלדים במסיבת ליל כל הקדושים. כי בדרך כלל, שלדים אין גוף ללכת עם … קיבלת את זה? אנחנו מצחיקים, נכון?

BFF Skeleton Makeup Look for Halloween

שתי הבנות האלה הלכו לחפש שלד שונה עם עיצובי האיפור שלהן, ואנחנו לא יכולים להבין איזה מהם אנחנו הכי אוהבים. אנו ניתן לך לבחור – שמאלה או ימינה?

13. סקסי & מגניב.

לאחר שהוספת את הבסיס הלבן של קרן ואבקה, הגיע הזמן להגיע יצירתי באמת עם רעיונות איפור מגניב שלך עבור ליל כל הקדושים. היינו מציעים להתחיל עם העיניים – באמצעות אייליינר שחור או צללית שחורה, צבע עיגול ענק / סגלגל מן אייליינר ימינה מסביב.

חֲצִי Face Skull Halloween Makeup Idea

אתה יכול לרסס את זה מאוחר יותר, אבל היינו ממליצים להשתמש אייליינר כדי ליצור את שורות הגבול. תחשוב על זה כמו צביעה ו להישאר בתוך השורות!

14. שחור & זהב נצנצים שלד השלד

אם אתה אוהב נצנצים כמו שאנחנו אוהבים נצנצים, אתה תאהב את זה נראה שחור של זהב נצנצים. זוהי דרך מצוינת לשלב כמה sassiness רציני לתוך תחפושת ליל כל הקדושים שלך השנה.

זוהר Black and Gold Glitter Halloween Makeup Look

הרעיון הוא פשוט מאוד – זה אותו דפוס איפור השלד, אבל במקום גבות, אתה מוסיף נצנצים. ובמקום הלבן שבו אתה משתמש בדרך כלל במקום השיניים, אתה מוסיף נצנצים זהב. זה פשוט.

15. איפור גולגולת מגניב להחריד

אחד הדברים הקשים ביותר לעבוד הוא איך יש את השיער שלך כאשר יש לך רעיונות איפור מגניב השלד ליל כל הקדושים כמו זה. אתה יכול להשתמש בשמפו יבש כדי ליצור מראה לבן אפור רק לילה אחד, אבל רק כדי להיות זהיר אם אתה בחוץ בגשם אחרת זה יתחיל לרוץ למטה לגמרי להרוס את התלבושת שלך.

חֲצִי Skull Halloween Makeup Look

זה לא רק את השיער שאנחנו אוהבים על המראה הזה אף. אנחנו גם אוהבים את הדרך שבה גלאם מתוחכם ואלגנטי נוספה לצד מראה השלד המסורתי. זוהי דרך מצוינת לשים את הספין הייחודי שלך על דברים.

16. מצמרר אבל מגניב.

זהו מראה מודרני, עצבני יותר כשמדובר בשלדים, אבל זה אחד שאנחנו אוהבים בכל זאת. אנחנו מרגישים שזה ראוי להזכיר מיוחד.

מְצַמרֵר Halloween Skeleton Makeup Look

שוב יש לך חצי מסורתיים חצי חצי השלד נראה, אבל הפעם הצללה אדומה שימש כדי לתת לו יותר של 3D, כדי להוסיף קצת יותר ‘דם ואומץ’ לאירוע. זה לא מה שנעשה ליל כל הקדושים?

17. חצי גולגולת

זה חכם לזכור אזורים אחרים של הגוף שלך כאשר אתה יוצר אלה רעיונות מגניב איפור השלד ליל כל הקדושים. אנחנו אוהבים את הדרך הבאה שימשה כתכונה תכונה בעיצוב זה. זה חצי חצי נראה, אבל אחד שיש לו משהו נוסף.

חֲצִי Face Skull Halloween Makeup Look

זהו המראה המושלם אם אתה לובש תלבושת המציגה את הצוואר ואת עצם הבריח. כאשר אתה לקשט את זה בצורה זו, אתה יכול לזנוח את האביזרים כגון שרשראות.

18. חצי פנים

כשמדובר הצללה של איפור כהה, זה חכם כדי להפיץ אותו ישר לתוך הצוואר שלך גם אם אתה לא הולך תכונה זה בתוך העיצוב שלך.

חֲצִי Faced Halloween Skeleton Makeup Look

הצוואר שלך ייראה יותר ‘מוות’ אם תוסיף קצת הצללה חכמה – כתמים כהים יותר מתרוצצים בשוליים / צדדים, ותיקון קל יותר באמצע. אתה יכול גם להוסיף נופך כהה שבו הצללים טבעי להופיע. הוספת צללים לאורך עצם הצווארון שלך, למשל, תגרום להם להיראות בולטת יותר. כמו קווי מתאר, אבל על הצוואר.

19. לגמרי מגניב לגמרי מפחיד.

איפור חכם ואינטליגנטי כמו העיצובים השלדיים האלה מיושמים בצורה הטובה ביותר על עור נקי ויבש. אם יש לך עור שמנוני במיוחד, אתה עשוי למצוא פנים מלאים של איפור כמו זה מרתיע למדי. זה אף פעם לא חוויה נעימה כאשר האיפור שלך רץ על הפנים שלך.

חֲצִי Face Halloween Makeup Idea

אם אתם סובלים עור שמנוני, לפני שאתם מתחילים להחיל את האיפור ליל כל הקדושים, זה רעיון נהדר כתם את העור ואת לנגב כל עודף השמן. כדור צמר גפן טבול כמה עקיצה ניגב מעל האזור מראש גם יעזור לשמור על עודף שמן במפרץ.

20. כחול ושחור השלד תראו

שלדים אין אפים, ולכן אתה תמיד יהיה עיצוב השלד עם קצה האף שחורה החוצה. אתה צריך לשאוף לעשות את זה צורה שחורה בצורת “M” כדי לגרום לזה להופיע באופן טבעי שלד, כמו רק את הרמז של העצם גשר לרוץ במרכז.

כָּחוֹל Half Face Skeleton Makeup Look

עצמות הלחיים מצוירות בקלילות בעזרת איפור שחור ולבן במקום איפור מק-ניטרלי שבו אתה משתמש כדי להכניס את הידיים פנימה. כל מטרת המשחק היא להפוך את החלקים הבשרניים של הפנים שלך לשקועים.

21. מושלם מושלם ברגע האחרון איפור

הדבר הטוב ביותר על השימוש השלד איפור רעיונות ליל כל הקדושים כמו אלה היא כי הם יכולים לשמש עם מספר תלבושות שונות. זה נותן לך משהו קל לשלוף את התיק כאשר היום הגדול סוף סוף מגיע מסביב ואתה מבין שהשארת הכל עד הרגע האחרון.

אחרון Minute Skeleton Makeup Look

כל מה שאתה צריך זה קצת איפור לבן ושחור. רובנו כבר יש משהו לאורך השורות האלה בשקית איפור שלנו בכל מקרה. אולי אתה צריך להתחיל להיות יצירתי? בפועל עושה מושלמת, כמו שאומרים.

22. שלד ההיתוך

זה מראה שלד נמס הוא מעבר bonkers, וזה בהחלט אחד היינו אוהבים לשחזר את עצמנו יום אחד. החלק העליון של הפנים נותר טבעי לחלוטין. ובכן, טבעי כמו שאתה בדרך כלל נראה על בסיס יום יום עם פנים מלא איפור בכל מקרה.

הַתָכָה Skull Halloween Makeup Look

החלק התחתון של הפנים הוא המקום שבו כל הפעולה מתרחשת, ואת הסימנים גולגולת יש רק נוספו את הפה ואת הלסת. כדי להביא את המראה כולו לחיים, לטקס נוזלי שימש כדי להפוך אותו נראה העור יש נמס ונטף מטה. זה בהחלט דרך מצוינת להמציא מראה ליל כל הקדושים המסורתי.

23. שלד פרחוני

מה אתה חושב על זה נראה מדהים שלד פרחוני? שיער אדום בהיר ופרחים הם תוספת נהדרת אבל זה האיפור שמביא את כל המראה לחיים.

חֲצִי Face Skull Halloween Makeup Look

“יום המתים” הוא דבר גדול עכשיו – בעצם הגירסה המקסיקנית של ליל כל הקדושים. דם מזויף לטקס נוזלי שימש כבר ממש במרכז הפנים כדי להגדיר את כל זה, עם המראה השלד הקלאסי איפור השתמשו רק על חצי הפנים.

אז עכשיו יש לך 23 מותג חדש מגניב רעיונות איפור השלד עבור ליל כל הקדושים, אילו מהם יש דגדג את דמיון? אנחנו לא יכולים להבין איזה מהם הוא האהוב עלינו, אבל אנחנו יודעים שאנחנו רוצים לנסות את כולם!

No Replies to "23 מגניב השלד איפור רעיונות לנסות עבור ליל כל הקדושים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.