23 יש איפור רעיונות איפור | insightyv.com

23 יש איפור רעיונות איפור

11. שולחן ורוד רך

אם אתה אוהב עיצוב יפה ונשי אז לשקול יהירות עם ערכת צבע ורוד רך כמו זה. ורוד יפה ועובד היטב עם לבן וזהב. כל הצבעים האלה יוצרים אזור איפור זוהר אחד. פרחים באגרטלים כאלה הם גימור מדהים.

רַך Pink and White Vanity Table

12. שולחן ההבלים עם מדבקות קיר

ג ‘אז את איפור שטח עם מדבקות קיר. זה שולחן יהירות יש מדבקה עם עיצוב העין מעל המראה. העיניים glam הם מושלם עבור אזור יהירות. אתה יכול לקבל כל מדבקה אולי אחד עם הציטוט האהוב עליך. אם מדבקות הם לא הדבר שלך אתה יכול לקבל כמה יצירות על הקיר במקום.

הֶבֶל Table with Wall Stickers

13. שיק איפור יהירות

האם אופנתי ו מינימלי יותר את הסגנון שלך? אז יהירות זו יכולה להיות בשבילך. זה איפור האיפור יש שולחן לבן פשוט עם מראה תואם והמראה יש תאורה רכה מאוד. הכיסא בשימוש הוא מודרני אבל מתוחכם. יחד אלה חתיכות ליצור עיצוב מתואמת ומסוגננת. יהירות כזאת תתאים לכל תפאורה בחדר.

מְסוּגנָן Makeup Vanity

14. שולחן בוהו ההבלים

לאחר מכן, יש לנו יוהרה יפה עם אווירה בוהמית. האור הבהיר כבר מעוטר עם מנורת מלח ויש לוכד חלום על הקיר. שני אביזרים אלה שינו את הסגנון של יהירות ונתן לה מראה שונה. כמו כן, אנו אוהבים את האחסון הברור שהונח על הקיר. זהו ייחוד ייחודי אחסון איפור הבנה.

בוהו Vanity Table

15. שולחן יפה עם אורות

אורות באמת יכול להפוך חדר. זה פשוט שולחן יהירות יש כבר jazzed עם אורות מדהימים. האורות שימשו רקע מאחורי המראה. אתה יכול רק יש מנצנץ אורות או לשים פיסה רכה טהור של בד מעל הדף. מסך הבד מרכך את האור. זהו רעיון יהירות יפה וזוהר.

יפה Vanity Table With Lights

16. אלגנטי ויק שיק רעיון השולחן

אתה לא צריך לבחור יהירות עם מראה ענקית אתה יכול ללכת על משהו כזה במקום. אזור איפור זה כולל שולחן אפקט שיש יפה עם כל יסודות האיפור על השולחן. יש גם מראה קטנה ואור. אתה יכול גם לשים את האיפור משם ולהשתמש השולחן עבור דברים אחרים. זהו רעיון רב תפקודי.

אֵלֶגַנטִי and Chic Vanity Table Idea

17. רב מראה מראה יהירות טבלה

אם אתה רוצה שולחן איפור מקצועי איפור, אז הרעיון הבא שלנו הוא בשבילך. השולחן פשוט ויש בו שפע של מקום פנוי. יש גם אור גדול מראה עם גרסה קטנה יותר. מדף שימש גם ליד השולחן. משהו כזה יהיה נהדר עבור איפור אמנים.

רַב Mirror Vanity Table

18. לבן אלגנטי שולחן ההבלים

לאחר מכן, יש לנו דוגמה מצוינת איך אתה יכול להרכיב רהיטים נפרדים כדי ליצור איפור אלגנטי איפור. שולחן לבן הוצב עם מראה ארוכה ויפה ומדף לידו. אלה שלוש חתיכות להחמיא אחד לשני וליצור שטח איפור גדול ומאורגן. אנחנו אוהבים את חתיכת פרווה קטנה faux כי נוספה. זה נותן את השולחן מראה מותרות.

אֵלֶגַנטִי White Ikea Vanity Table

19. חדר ההלבשה זוהר שולחן ההבלים

איפור ההבלים יכול להזכיר לנו של סלבריטאים מתכוננים לסרט הבא שלהם או להראות. זה רעיון הבא מראה לך איך יש את רשימת ההלבשה חדר להסתכל בבית. ההבלים יש את המראה הקלאסי הגדול מואר עם שולחן פשוט. כדי באמת לקבל את המראה הוליווד אתה יכול גם להוסיף כמה תמונות על הקיר של ידוענים איקוניים כמו מרילין מונרו.

הלבשה Room Glamour Vanity Table

20. איפור גדול איפור

רעיון האיפור הבא שלנו הוא מושלם עבור כל מי שיש לו הרבה איפור ויופי מוצרים. יש כל כך הרבה שטח אחסון שאתה יכול לקבל הרבה פריטים ועדיין יש מקום יותר! זה רעיון נהדר עבור מישהו שיש לו חדר גדול לעבוד איתו. אנחנו אוהבים את האיפור הזה!

גָדוֹל Makeup Vanity with Shelves

21. שולחן פשוט ואוהב עם אורות

לאחר מכן, יש לנו יהירות כי הוא פשוט ליצור מחדש וזה יתאים לכל חדר. אזור איפור זה כולל שולחן לבן פשוט עם מגירות ומראה עם אורות פיות עוטפים את המסגרת. השרפרף הוא גם סופר חמוד ומתאים מתחת לשולחן טוב מאוד. משהו כזה הוא נהדר עבור שמירת מקום ונראה נהדר.

פָּשׁוּט Ikea Vanity Table with Lights

22. מראות קטנות וקיר תליון רעיון ההבלים

זה יהירות הבא מראה איך אתה יכול ג ‘אז למעלה שולחן ליצור אזור האיפור המושלם שלך. בחדר זה נעשה שימוש בשולחן לבן עם מגירות. שני מדפים ארוכים בסגנון ארון הספרים הונחו לידו לאחסון נוסף. השולחן מלא של כל יסודות היופי הדרושים הקירות היו מעוטרים עם יצירות אמנות חמוד. משהו כזה יעבוד בחדר קטן או גדול.

קָטָן Mirror and Wall Decor Vanity Idea

23. יהירות עם כל מה שאתה צריך

אחרון ברשימה שלנו הוא מבט מקרוב על שולחן יהירות. זה מראה לך איך אתה יכול לארגן את הטבלה העליונה כדי ליצור את רוב שטח יש את כל מה שאתה צריך. נסו לקבל סירים קטנים כמו אלה עבור המברשות שלך ולמשוך מגירות האיפור שלך ומוצרי יופי אחרים. אתה יכול לערום את כל לוחות שאתה צריך.

להשלים Vanity Idea

אנו מקווים שמצאתם את יהירות האיפור המושלמת, אנחנו רוצים לנסות את כולם!

No Replies to "23 יש איפור רעיונות איפור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 36 = 45