23 מדהים חלום התופס רעיונות קעקוע – insightyv.com

23 מדהים חלום התופס רעיונות קעקוע

לוכד חלומות הם סמל של הגנה ובטיחות. הם האמינו כדי להגן על אנשים חלומות רעים ורוחות. לא רק לוכדי חלום פופולרי בבית אבל רבים בוחרים יש קעקוע חלום לוכד. קעקוע לוכד חלום הוא האמין כדי להגן על האדם, אבל יכול גם להיות סמל של המורשת האמריקאית או התרבות. אנחנו אוהבים את הקעקועים האלה ומצאנו 23 של קעקועים החלום הכי מדהים לחלוק לחלוק איתכם. עד סוף הרשימה אתה יכול להיות ההזמנה הבאה שלך קעקוע!

1. חלום Catcher קעקוע עם נוצות טווס

הראשון למעלה יש לנו את זה מדהים חלום חלום מושג קעקוע כפול. שני לוכדי חלום מפורטים מאוד, אבל יש דפוס שונה. יש גם נוצות טווס, נוצות וקסמים אחרים תלויים על לוכדי החלומות. נוצות טווס יש הרבה משמעויות כולל כוח, התחדשות וגאווה. אז, נוצות אלה הם תוספת נהדרת עבור חלום שלך לוכד עיצוב.

חולם Catcher Tattoo with Peacock Feathers

2. חלום התפסן עיצוב קעקוע

אתה יכול ללכת על חלום מסורתי קעקוע עיצוב חלום עם רשת ארוגים או שאתה יכול לבחור דפוס שונה עבור לוכד את החלום. זה אחד יש תבנית מנדלה פרחוני מורכב. קעקועים מנדלה הם גם מאוד פופולרי ומסוגנן, בשילוב עם לוכד חלום תקבל קעקוע אחד מדהים. אתה יכול לבחור כל תבנית עבור העיצוב שלך.

מנדלה Dream Catcher Tattoo Design

3. חלום התופסן קעקוע ברגל

אם אתם מחפשים עיצוב קעקוע אלגנטי, אז הרעיון הזה יכול להיות בשבילך. הקעקוע יש קווים עדינים מאוד ותופס חלום יש נוצות יפה, פרחים קמעות. זה גם יש טינקרבל קטן, אבל אתה יכול ליצור משהו דומה עם או בלעדיה. כך או כך זה יהיה די קעקוע שיתאים לכל אחד.

אֵלֶגַנטִי and Colorful Dream Catcher Tattoo Idea

4. אקוורל חלום Catcher קעקוע

לאחר מכן, יש לנו רעיון תוסס חלום תופס קעקוע. לוכד החלום עצמו יש עיצוב יפה ארוגים נטו עם חרוזים, נוצות וקסמים. ואז מעל לוכד חלום יש כתמים של כחול בהיר, ורוד וסגול. אנחנו אוהבים את הקעקוע הזה כי הוא יצירתי, ייחודי ומשתמש בטכניקה בצבעי מים אמנותיים.

צִבעֵי מַיִם Dream Catcher Tattoo

5. חמוד, חלום Catcher קעקוע על הכתף

הרעיון הבא שלנו הוא קעקוע חלום זה חלום על הכתף. לוכד החלומות יש חישוק עץ עם עיצוב רשת פרחוני. יש גם חרוזים ונוצות. זה סופר קעקוע חמוד שיתאים לכל אחד. אתה יכול ליצור מחדש את העיצוב הכתף או יש לוכד חלום דומה להציב במקום אחר.

חָמוּד Dream Catcher Tattoo on Shoulder

6. יצירתי חצי ירח חלום Catcher קעקוע

באופן מסורתי חלום לוכדי יש חישוק עץ ארוגים נטו. עם זאת, אתה יכול להיות יצירתי עם הרעיון לעשות עיצוב ייחודי משלך. זה קעקוע תכונות פרחים שיוצרים חצי מעגל או חצי ירח צורה עם שלושה נוצות קלאסי תלויים ממנה. זהו לוכד חלום יצירתי ואנחנו אוהבים איך זה משלב עיצובים קלאסיים ורעיונות חדשים יחד.

יְצִירָתִי Half Moon Dream Catcher Tattoo Design

7. חלום התופסן קעקוע על הירך

עיצובים חלום לוכד נראה מקועקע נהדר על הירך. זה קעקוע הירך תכונות לוכד חלום כפול עם נוצות וחרוזים. לוכד החלומות העליון יש עיצוב לב יפה במרכז. זהו קעקוע מדהים, אתה יכול ליצור משהו דומה עם לוכד חלום אחד או אולי להוסיף קצת צבע.

חולם Catcher Tattoo on Thigh

חלום חולם קעקוע חלום

לאחר מכן, יש לנו דוגמה יפה של לוכד חלום עם עיצוב מנדלה. לוכד החלומות אין את החישוק המסורתי, אלא תבנית מסובכת להפליא. קעקוע זה נוצר בחינה, אבל אתה יכול לקבל משהו דומה נוצר לצמיתות. אתה יכול גם לנסות חינה כדי לראות מה העיצוב נראה כמו חינה נראה נהדר עבור הקיץ.

חולם Catcher Henna Tattoo

9. כחול חלום Catcher קעקוע על הגב

מלכודות חלום נראה יפה עם פרחים. זה קעקוע תכונות לוכד חלום קטן עם פרח כחול, נוצות כחולות וחרוזים. אתה יכול לקבל עיצוב משלך כמו זה נוצר. אולי לנסות להוסיף את הצבע האהוב עליך או פרח האהוב כדי להפוך את הקעקוע ייחודי לך.

כָּחוֹל Dream Catcher Tattoo on Back

10. חלום התופס קעקוע ברגל

אפשרויות העיצוב של הרשת לוכד החלומות שלך הם אינסופיים. הקעקוע הזה השתמש ברשת ארוגה גיאומטרית במרכז. אנחנו חושבים שזה נותן לוכד החלומות מראה גבישי. יש לה גם נוצות סגול יפה חרוזים תלויים ממנה. אתה יכול ליצור מחדש לוכד חלום דומה, ויש לו להציב בכל מקום עם כל צבעי נוצה.

מסוגנן Dream Catcher Tattoo on Foot

No Replies to "23 מדהים חלום התופס רעיונות קעקוע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.