23 שמלות חתונה עוצרות נשימה עבור 2018 | insightyv.com

23 שמלות חתונה עוצרות נשימה עבור 2018

האם אתה כלה לעתיד? אז אתה במקום הנכון! יש לנו יחד 23 שמלות כלה מרהיב ביותר עבור 2018. החלומות חלום אגדה כדי חתיכות תחרה אופנתי, יש שמלה לכל כלה. תסתכל ולקבל השראה, אתה עלול למצוא את השמלה המושלמת לחתונה ליום המיוחד שלך.

1. אלגנטי, את השמלה חתונה הכתף

השמלה הראשונה שלנו מתאימה לנסיכה. השמלה יש את הכתף מחוץ, מצויד גוף כי זורם לתוך חצאית מדהימה. יש גם פירוט יפה על החלק התחתון של החצאית. שמלה כזאת מושלמת לחתונה אגדה. אתה יכול ללבוש את זה עם updo להראות את מדהימה את הכתף למעלה.

כבוי the Shoulder Fairy Tale Wedding Dress

2. שמלת חתונה ייחודית עם רקמה רקומה

לאחר מכן, יש לנו שמלה עם עיצוב ייחודי. את החצאית ואת המחוך יש פירוט מסובך ורקמה. הבד הוא גם טהור עבור הרבה של השמלה. שמלה כזאת תהיה מושלמת לחתונה קיץ או חוף. זה שמלה אופנתית שתגרום לך להיראות כמו כלה מסוגננת.

ייחודי Wedding Dress with Embroidered Body

3. שמלת כלה תחרה עם הגדילים

תחרה לבנה היא בחירה קלאסית לחתונה. שמלה זו משתמשת ברעיון המסורתי עם צללית מודרנית כדי ליצור שמלה יפה. זה שמלה למתוח כי מחליק על ויש לו גדילים סביב שולי. זה יהיה בחירה מושלמת עבור כל מי שרוצה נראית כלה כי הוא מודגש, כיף ומסוגננת.

תַחרָה Bridal Gown with Tassels

4. אלגנטי, שמלת כלה מסורתית

אם אתה מעדיף שמלה מסורתית יותר צללית, אז זה יכול להיות שמלה בשבילך. יש לה חצאית לבנה קלאסית ארוכה עם שרוולים טהורים יפה. זוהי שמלת כלה שתיקח את נשימת כולם. ללבוש עם updo כדי להראות את הצוואר מדהים ושרוולים.

אֵלֶגַנטִי Traditional Wedding Dress

5. הצהרה, חתונה כפולה חתונה השמלה

השמלה הבאה שלנו היא עבור הכלות אשר לא רוצה מראה קלאסי רוצה להצהיר. השמלה יש עיצוב תחרה ושני חריצים גבוהים. זה שמלה לכלות הנועזות שרוצות להכות. שמלה כזאת תיראה מדהים לחתונה החוף.

הַצהָרָה Double Slit Wedding Dress

6. Delicatem פרחוני שמלת כלה

השמלה שלך לא צריכה להיות לבן, אתה יכול ללכת על צליל נייטרלי אלגנטי כזה. שמלה עדינה זו היא בצבע בהיר ויפה עם פרחים 3D. אתה יכול ללכת על שמלה דומה או סגנון אחר בטון ניטרלי דומה. אנחנו אוהבים את זה חלופה השמלה.

עָדִין Floral Nude Wedding Dress

7. שמלה זוהרת עם Sheer Sheer

אם אתם מחפשים שמלה מסוגננת וזוהרת, אז הרעיון הבא שלנו הוא בשבילך. בשמלה צמודה זו יש קישוטים יפים וצוואר נופל. השמלה גם מגיע עם שכמייה. שכמייה היא חתיכה ייחודית ומסוגננת ללבוש עם שמלת שלך.

מַקסִים וּמְפוּאָר Wedding Gown with Sheer Cape

8. שמלה ואת הצעיף עם Floral Applique

צעיף הוא עוד חלק חשוב של הכלה נראה. זה הרעיון הבא כולל שמלה מדהימה עם רעלה תואמת. שניהם יש פרחים applique ונראה מדהים. מבט זה משלב עיצובים כלה מסורתיים בסגנון מודרני. שמלה ורעלה כאלה ייראו יפה על כל כלה.

פִּרחִי Wedding Dress with a Veil

9. שמלת כלה עם Overskirt

לאחר מכן, יש לנו שמלת כלה שהוא אופנתי ומסוגנן. שמלה זו מתאימה רקמה יפה. השמלה גם יש חצאית לבנה מדהימה לבנה. Overskirt הוא רעיון עיצוב נהדר כי זה מאפשר לך יש שני סגנונות שונים בשמלה אחת. כאן אנו יכולים לראות את השילוב של רקמה ומרקם טהור.

Overskirt Lace Wedding Dress

10. שמלת כלה עם פרטים מדהימים

שמלות חתונה יכול להיות מתוכנן עם פירוט מסובך. שמלה זו מעוטרת רקומה כדי ליצור עיצוב מדהים. עוד תכונה חכמה על השמלה הזאת היא כי יש שרוולים ניתוק. עם הבחירה של שרוולים או שרוולים אתה מקבל שני נראה בשמלה אחת. אנחנו אוהבים את השמלה הזאת, זוהי יצירת אמנות.

חֲתוּנָה Dress with Stunning Detail

No Replies to "23 שמלות חתונה עוצרות נשימה עבור 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    80 − 78 =