23 מקלחת כלות פריצות ורעיונות עבור 2023 – insightyv.com

23 מקלחת כלות פריצות ורעיונות עבור 2023

11. Creative ו ייחודי keyring פאזל

לאחר מכן, יש לנו רעיון צדקה יפה. כאן יש לנו keyring הלב כי הוא מחולק חלקי פאזל. כל פיסת עושה את הלב הוא מותאם אישית עם שם האדם ואת תפקידם בחתונה. את bridesmaids, אמא של הכלה, הכלה ועוד יכול להיות חתיכת הלב. זה מזכרת משמעותית שכל אחד היה אוהב לקבל. אתה יכול לרכוש את זה אחד keyrings סוג של חנות Etsy celebrateyourway.

יְצִירָתִי and Unique Puzzle Keyring for Bridal Shower

12. כלה מקלחת מקלחת רעיון

אם אתה אוהב את הרעיון זר כלה שמציעות קודם לכן אז אולי אתה אוהב את זה. זר זה נראה טבעי ויש לו המון פרחים יפים. גם לזר יש צעיף של כלה. זר כמו זה יעשה פרוייקט DIY גדול. אתה יכול לקנות זר טבעי ולהוסיף את הפרחים ואת הצעיף בעצמך.

שֶׁל כְּלוּלוֹת Shower Wreath Idea

13. אני עושה צוות רעיון קעקוע זמני

לאחר מכן, יש לנו עוד רעיון קעקוע זמני. הקעקוע קורא “אני עושה צוות” והוא בגופן זהב glam. כל האורחים במקלחת יאהבו ללבוש אחד מאלה. קעקועים זמניים הם פעילות מהנה ויהפוך זיכרון גדול עבור האורחים. אתה יכול לקבל את אלה קעקועים מ Etsy חנות FlairGifts.

אני Do Crew Temporary Tattoo Idea for Bridal Shower

14. שולחן עוגה יפה

הרעיון הבא שלנו הוא זה שולחן מזנון יפה. הטבלה כוללת עוגות ועיטורים. שולחן כזה יהיה פשוט למדי ליצור מחדש. אתה יכול למלא את השולחן עם עוגות ועוד ממתקים מתוק או אוכל. שולחן כזה יכול לשמש גם כדי לשרת משקאות.

יפה Cake Table Idea for Bridal Shower

15. משקאות מותאמים אישית

הפוך את המקלחת מיוחדת במיוחד על ידי בעל משקאות מותאמים אישית. אתה יכול להיות משקאות טרופיים כמו קוקוס זה או יש יצירה ייחודית שלך. נסו להכין את המשקה המותאם אישית למקלחת. אז, אם אתם מתכננים מסיבה אלגנטית יש קוקטיילים די משקפיים.

מותאם אישית Drinks for Bridal Shower

16. כלולות מקלחת תמונה בות רעיון

פעילות מהנה עבור מקלחת כלה הוא תא צילום. האורחים יכולים לצלם תמונות במסגרת. אתה יכול להיות מסגרת אישית כמו אחד בהשתתפות או לעשות אחד בעצמך אם אתה אוהב מלאכה. לא רק האורחים יוכלו ליהנות מהתא, אבל התמונות יהיו זיכרונות גדולים.

שֶׁל כְּלוּלוֹת Shower Photo Booth Idea

17. חתן הכלה ואת הכתר

הכלה צריכה כתר אבנט למקלחת כלה. זה יגרום לה להרגיש מיוחד במיוחד וזה ייראה נהדר על התמונות. אתה יכול לקבל אבנט אישית ואתה יכול אפילו יש sashes עבור bridesmaids כדי. זהו רעיון מהנה ובעלות נמוכה כי הכלה לעתיד יאהב.

כַּלָה to Be Sash and Crown

חתונה מסורות משחק

לאחר מכן, יש לנו רעיון משחק מהנה. המשחק הזה נקרא מסורות חתונה. אתה צריך להתאים כל מסורת עם המקור. זהו משחק אשר יקבל את כל האורחים המעורבים. אתה יכול לקנות את המשחק להדפסה מ Etsy החנות BridalxLibrary.

חֲתוּנָה Traditions Game Idea for Bridal Shower

19. עשה זאת בעצמך פרח צנצנות

אם אתה מחפש בעלות נמוכה ועיצוב יפה רעיונות, ואז לבחור הבא שלנו יכול להיות בשבילך. כאן ציירנו צנצנות עם פרחים בפנים. אתה יכול לשים צנצנות כאלה על שולחנות סביב מקלחת כלולות. עבור פרויקט זה אתה יכול לקנות צנצנות או למחזר כמה מן הבית.

עשה זאת בעצמך Mason Jars for Bridal Shower Decor

20. כמה נשיקות משחק

עוד רעיון משחק מהנה היא כמה נשיקות. אתה ממלא צנצנת עם נשיקות שוקולד יש לאורחים לרשום כמה הם חושבים הוא בצנצנת. המנצח הוא האדם שניחשו נכון או הקרוב ביותר. זה משחק שכל האורחים יאהבו.

אֵיך Many Kisses Bridal Shower Game

21. אישית אוהדים מעץ אוהדים

אם אתה רוצה רעיון צד יצירתי רעיון, אז זה יכול להיות מה שאתה מחפש. אתה יכול לקנות אוהדי עץ אישית מ Etsy חנות FineGiftsEngraving. אתה יכול לקבל את כל bridesmaids ואחרים שמות חרוט על המאוורר. זוהי טובה חמוד והאורחים יכולים לשמור את זה כזיכרון.

מותאם אישית Wooden Fan Bridal Shower Favors

22. זר פרחים של פרחים

הנה עוד רעיון זר. זה אחד הוא בצורת לב אהבה והוא מלא פרחים יפים. זר כזה יהיה בחירה מדהימה לכל מקלחת כלולות. אם אתה אוהב אמנות, אתה יכול ליצור משלך ולבחור פרחים משלך. אתה יכול גם ליצור כמה לקשט את המקלחת.

פִּרחִי Heart Wreath Bridal Shower Decor

23. שים טבעת על זה משחק

אחרון ברשימה שלנו זה משחק טבעת כיף. כל אורח לוקח טבעת ואתה לא רשאי להגיד חתונה או כלה. אם אתה עושה את הטבעת ניתן לקחת ממך, אם אתה שומע מישהו אומר את המילים, ואז אתה לוקח את הטבעת שלהם. מי שיש לו את הטבעות ביותר בסוף המקלחת מנצח.

לָשִׂים a Ring On It Bridal Shower Game

אנו מקווים שמצאתם השראה מרעיונות מקלחת כלה שלנו.

No Replies to "23 מקלחת כלות פריצות ורעיונות עבור 2023"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.