23 מגניב יצירתי רעיונות מקלחת בייבי עבור 2018

11. יצירתי בייבי גרב עץ

עצים דקורטיביים הפכו פופולריים מאוד כמעט בכל אירוע. ראינו עצים לחג הפסחא, חג האהבה ועוד. אתה יכול לקבל עץ מקלחת התינוק. זה הרעיון הבא כולל עץ לבן כי כבר מכוסה גרביים התינוק. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי זה מאוד ייחודי ויצירתי. זה ייראה חמוד מאוד בכל מקלחת התינוק.

יְצִירָתִי Baby Sock Tree

12. מי זה רעיון משחק בייבי

הרעיון הבא שלנו הוא משחק שכולם יאהבו, זה משחק שנקרא מי זה התינוק? בשביל זה תצטרך לוח ותמונות של כל האורחים כשהם היו תינוקות. מקל את התמונות ללוח ולקבל את האורחים לנסות לנחש מי הוא כל תינוק. זהו משחק מהנה שיגרום לכולם לצחוק וליהנות.

מי's That Baby Baby Shower Game Idea

13. כחול וורוד בייבי להתקלח עוגה

לאחר מכן, יש לנו רעיון עוגה יפה. העוגה יש נושא התינוק בצבעי ורוד וכחול. עוגה כזאת תהיה מושלמת לכל מקלחת התינוק. אתה יכול גם להשתמש בעוגה כזאת עבור מגדר לחשוף, ספוג מבפנים יכול להיות בצבע כחול או ורוד.

כָּחוֹל and Pink Baby Shower Cake

14. כיף כרטיס Scratch רעיון

משחקים ופרסים פופולריים בכל חגיגה. אם אתה רוצה משחק פשוט ומהיר לשחק, ואז לשקול קלפים שריטה מהנה. אלה כרטיסי שריטה יש נושא התינוק כפי שאתה צריך למצוא את הבובה התינוק כדי לנצח. יש כל כך הרבה כרטיסים חמודים זמין לקנות מקלחות התינוק.

כֵּיף Scratch Card Idea

15. בייבי מקלחת קינוח טבלה רעיון

מוקדם יותר בתפקיד הראינו עגלת קינוח מקלחת התינוק. הבחירה הבאה שלנו מראה כיצד ניתן ליצור שולחן קינוח יפה. זה אחד מאוד glam וכולל שפע של פרחים, אגרטלים זהב ועוד. משהו כזה יהיה מושלם עבור כל מקלחת התינוק, אתה יכול גם לשנות את ערכת הצבעים לכחול אם אתה יודע התינוק הוא ילד.

תִינוֹק Shower Dessert Table Idea

16. בייבי חיזוי משחק

כולם אוהבים לעשות תחזיות לגבי תינוק חדש ולחשוב מי יראה את ההגעה החדשה. כרטיסי חיזוי כאלה נותנים לאורחים הזדמנות לנחש דברים כמו זמן לידה, צבע עיניים ועוד. זהו משחק מהנה שכל אחד יכול להסתבך איתו. ההורים לעתיד יכולים להסתכל אחורה על הכרטיסים האלה ולברר מי צדק.

תִינוֹק Prediction Game

17. הרפתקה חיתול רעיון עוגה

אם אתה אוהב את עוגת חיתולים מ קודם לכן את ההודעה, אז אולי אתה אוהב את זה. זה עוגת חיתול הוא כחול אז הוא יותר עבור בנים. אם אתה חושב לקנות מתנה לילד חדש, אז משהו כזה יהיה מושלם. זה יצירתי, ייחודי ויהיה בשימוש כאשר התינוק נולד.

הַרפַּתקָה Diaper Cake Idea

בייבי בלוק מתנה תיבות

לאחר מכן, יש לנו תיבות אלה מדהים התינוק לחסום תיבות. אלה יכולים לשמש תיבות מתנה לתת להורים לעתיד והוא יכול לשמש גם תיבות לטובת המפלגה. תיבות כאלה הן סופר חמוד. יכול להיות לך תיבות כאלה בכל צבע.

תִינוֹק Block Gift Boxes

19. מצחיק מוכן רעיון עוגת פופ

תביאי קצת הומור למקלחת התינוק עם עוגה מצחיקה כמו זו. העוגה היפה יש טופר אשר אומר מוכן פופ. זה מושלם עבור נשים אשר כמעט תאריך היעד שלהם. א טופר כזה ייראה מדהים על כל עוגה.

מצחיק Ready to Pop Baby Shower Cake Idea

20. צד הנר רעיון טובה

לאחר מכן, יש לנו רעיון נר זה. הנרות מותאמים אישית ואומרים תודה על השתתפותך במקלחת התינוק. אלה יהיו מתנות יפות עבור האורחים שלך וזה יהיה גם תזכורת של יום מיוחד. אתה יכול גם לתת נרות החוצה כמו פרסים.

נר Party Favor Idea

21. פרחוני בייבי מקלחת דקור רעיון

אם אתה נתקל במקלחת תינוק קיץ, שקול להפוך אותו תוסס ופרחים כמו זה. הצבעים הבהירים והפרחים יתאימו לעונת הקיץ. אתה יכול גם יש עיצוב כזה בחוץ. אם מקלחת התינוק הוא עבור ילד אתה יכול לקבל ערכת צבעים שונה.

פִּרחִי Baby Shower Decor Idea

22. בייבי מקלחת קוקי רעיון

עוגיות הן אפשרויות קינוח פופולרי מאוד במסיבות וחגיגות. עוגיות אלה יהיה מושלם עבור התינוק להתקלח כפי שהם בצורת תינוק כמו חליפה. אתה יכול לקבל עוגיות כמו אלה עשה עם עיצוב הדובדבן שלך. אולי יש ורוד או כחול.

תִינוֹק Shower Cookie Idea

23. חיתול בייבי מקלחת משחק

אחרון ברשימה שלנו זה משחק חיתול כיף. כל אורח כותב הודעה על חיתול להורים לקרוא מאוחר יותר. זוהי דרך מצוינת עבור בני משפחה וחברים לתת עצות לחלוק סיפורים מצחיקים. כולם ייהנו המשחק הזה. יכול להיות שיש לך שיר כמו זה.

לְחַתֵל Baby Shower Game

אנו מקווים כי אתה כבר בהשראת רעיונות מגניב מקלחת התינוק שלנו!

No Replies to "23 מגניב יצירתי רעיונות מקלחת בייבי עבור 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    37 − = 27