23 קוקטיילים קיץ פירותי לנשים – insightyv.com

23 קוקטיילים קיץ פירותי לנשים

11. רום וברי קוקטייל

תן רום שלך פיצוץ ברי עם קוקטייל זה טרי. המרכיבים הדרושים הם: רום, מנטה, לימונדה וגרגרים. המתכון הפשוט מושלם ליום הקיץ. אתה מקבל את טעם פירותי עם בעיטת רום. אתה יכול אפילו להוציא את רום עבור משקה אלכוהולי טרי.

רום, Lemonade and Berry Fruity Summer Cocktail Idea for Women

12. נגרוני קולדה הבריאה

אנחנו אוהבים שילוב יצירתי. לכן, כאשר מצאנו את זה Negroni קולדה היינו צריכים לשתף. זוהי תערובת של טעמים מ פינה קולדה ו Negroni. כדי להפוך את הקוקטייל הזה תצטרך: רום מתובל, ליקר מריר, ורמוט מתוק ושיח habanero. כמו עם קוקטיילים רבים אתה יכול להחליף כמה מרכיבים סביב לעשות יצירה טעים שלך.

נגרוני Colada Fruity Summer Cocktail Ideas for Women

13. ראספרי ורוד קדילאק מרגריטה

רק שם עושה את זה נשמע משקה מדהים. זה מרגריטה ורוד הוא קוקטייל פירותי שכולם יאהבו. כדי לעשות את זה תצטרך: 2 עוז. טקילה, 1 עוז. ליקר כתום, 1 גרם. מיץ ליים, 1/2 oz. סירופ פטל ו 1/2 עוז. סירופ פשוט. אתה יכול לקשט את שפת הכוס במלח או טריז ליים. מגישים כוסית מרגריטה למסיבה.

פֶּטֶל Pink Cadillac Margarita Fruity Summer Cocktail for Women

14. קוקטייל טיקי

תן לכל קוקטייל מראה טרופי עם כוס tiki. כוס פאנקי כמו זה יהיה ג ‘אז כל קוקטייל, כחול הוואי תהיה בחירה מצוינת. אתה יכול אפילו להוסיף קש ו garnishes כמו אלה בהשתתפות כדי ליצור משקה כי יהיה וואו. משהו כזה הוא הדרך המושלמת להפוך את הבית שלך לבר טיקי אקזוטי.

טיקי Fruity Summer Cocktail Idea for Women

15. אשכולית ורוזמרין

הקוקטייל הבא שלנו נראה קל ורענן, שהוא מושלם ליום חם. משקה זה נקרא אשכולית ורוזמרין פיז. המרכיבים הדרושים כדי להפוך את זה הם: 40 מ”ל של ג ‘ין, 50 מ”ל של אשכולית מיץ, 15 מ”ל של מיץ לימון, 20 מ”ל של סירופ סוכר ועלים רוזמרין קטן. קוקטייל כזה יהיה מושלם לשרת במסיבת גן.

אשכוליות and Rosemary Fizz Fruity Summer Cocktail Idea for Women

16. קוקטייל בהאמה מקומי

תביא את איי בהאמה לביתך עם קוקטייל טרופי כזה. היוצר קרא לזה “איי בהאמה”. כדי ליצור קוקטייל כמו זה יהיה עליך: מיץ אננס, מיץ ליים, וודקה קוקוס, כחול Curacao, Blue Island Pucker, לימון לימון סודה, רום בננה, רום קוקוס. זהו קוקטייל שיגרום לך להרגיש כאילו אתה בחופשה.

איי בהאמה Blue Island Tropical Fruity Summer Cocktail Idea for Women

17. מימוזה

הנה קוקטייל קלאסי ופשוט שיהיה מושלם ביום קיץ. זה מימוזה מרענן עשוי 1 מיץ תפוזים חלק 1 שמפניה חלק. מגישים קר לטעם הטוב ביותר. אתה יכול אפילו לקשט עם דובדבנים או תותים עבור אווירה טרופית.

שמפנייה and Orange Mimosa for Fruity Summer Cocktail Idea for Women

18. אייקטי קוקטייל

תן תה הקרח שלך לבעוט עם ויסקי דובדבנים. זה קוקטייל טעים נעשה עם 3 עוז. של תה קר, 1.5 גרם. של ויסקי דובדבנים ולחיצת לימון. מקשטים עם טוויסט לימון ודובדבן. מוסיפים קרח למשקה יום הקיץ האולטימטיבי.

קָפוּא Tea and Cherry Bomb Whiskey Fruity Summer Cocktail Idea for Women

19. קוקוס מרגריטה

רוצה להרגיש את החג? ואז ליצור אגוז קוקוס מרגריטה. אלה קוקטיילים טרופיים להיראות כמו משקה לך על החוף החולי. כדי להפוך את הקוקטייל בעצמך תצטרך: ½ כוס מים קוקוס, ½ כוס טקילה, ⅓ כוס מיץ ליים ⅓ כוס ליקר כתום. מגישים קוקוס עבור קוקטייל החוף האולטימטיבי.

 Coconut Margarita Fruity Summer Cocktail Idea for Women

20. קוקטייל אפרסק

קוקטיילים בצנצנת הם קווירקי דרך כפרי להגיש משקאות. משהו כזה ייראה נהדר במסיבת גן או BBQ. ממלאים את הצנצנת עם כל קוקטייל, אתה יכול אפילו להשתמש מתכון אפרסק בהשתתפות. כדי לעשות קוקטייל כזה תצטרך: יין עלה, אפרסקים, מים מוגזים או לימונדה בזיליקום לקשט.

אפרסק Fruity Summer Cocktail Idea for Women

21. מימוזה טרופית

הקוקטייל הבא ברשימה שלנו מראה כיצד ניתן ליצור קוקטייל חמוד עם משקפיים וקשיות. אלה משקפיים מוזרים יש פלמינגו ועיצוב אננס עם קש זהב. כל קוקטייל ייראה מדהים במשקפיים כאלה. קוקטייל משמש מימוזה טרופי. כדי לעשות את זה רק לערבב מיץ אננס, מיץ חמוציות, רום קוקוס ושמפניה.

טְרוֹפִּי Pink Mimosa Fruity Summer Cocktail Idea for Women

22. אבטיחים ומיץ קוקטייל ליים

הנה עוד קוקטייל צנצנת חמוד. זה משתמש ג ‘ין, Cointreau, שיח אבטיח המהות, סירופ אניס כוכב מיץ לימון. משקה פירותי כזה הוא מושלם עבור יום הקיץ או מסיבה. לסיים את המשקה עם קש, קרח וגרגרים.

אבטיח and Lime Juice Fruity Summer Cocktail for Women

23. מבחר קוקטיילים קיץ פירותי

אם אתה נתקל צד לשקול שיש מבחר של קוקטיילים כאלה. כל קוקטייל מקושט בפרחים ופירות ומוגש באותו משקפיים. נגיעות אלה מעניקות לקוקטיילים מראה קלאסי ויוקרתי. משקאות כאלה יהיו מכה בכל מפלגה.

קוקטייל Selection for Fruity Summer Cocktail Ideas for Women

אנו מקווים שמצאתם את הקוקטייל הפירותי המושלם.

No Replies to "23 קוקטיילים קיץ פירותי לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.