23 מדהים עוגות חתונה האביב כדי לעורר השראה | insightyv.com

23 מדהים עוגות חתונה האביב כדי לעורר השראה

11. רוז עוגת זהב עם פרחים

עוגות חתונה לא צריך להיות גדול ומלא קישוט. אתה יכול ללכת על משהו מתוחכם, מסוגנן ו שיק כמו זה עוגה. עוגה זו יש שתי שכבות, הראשון יש תבנית היהלום עם שני פסים מוזהבים זהב העוגה העליונה היא זהב מוזהב. את העוגה הוא סיים אז עם פרחים. עוגה כמו זה יתאים כל נושא החתונה.

ורד Gold Wedding Cake with Flowers

12. מדהימה שלוש שכבות עוגת חתונה

אם עוגות הצהרה הם יותר את הדבר שלך אז זה יכול להיות העוגה בשבילך. עוגה זו יש שלוש קומות וכל אחד מעוטר פרחים, דפוסי זהב ועוד. עוגה כמו זה יהיה וואו ולעשות המרכזי המרכזי עבור השולחן בקבלה. אתה יכול לקבל משהו כזה מחדש ב בצבעים שונים.

מַדְהִים Three Tier Wedding Cake

13. עוגה פרחונית צהובה

העוגה הבאה שלנו כוללת את שלוש הקומות הקלאסיות הלבנות, אבל זה היה אחד עדכון האביב. את כל שכבות היו מעוטרים עם פרחים סוכר תוססת. עוגה כזאת מושלמת לכל חתונה באביב. אתה יכול לקבל את זה מחדש עם פרחים בכל הצבעים.

אביב White Floral Cake

14. עטיפה אלגנטית ורודה ולבנה

לאחר מכן, יש לנו את זה עוגה ורוד מדהים. אנחנו אוהבים את העוגה כמו ורוד רך מושלם עבור האביב לוכדת את האווירה הרומנטית של החתונה. העוגה הוורודה יש ​​גם דפוס לבן יפה פרחים. ורוד הוא צבע מושלם עבור עוגת חתונה באביב.

אֵלֶגַנטִי Pink and White Lace Wedding Cake

15. הצג עצור עוגת פרחים

מחפש מופע להפסיק עוגה כי יהיה וואו? אז זה יכול להיות עוגה בשבילך. לעוגה שלושה נדבכים גדולים ומלאה פרחים, פנינים ועוד. עוגה כמו זה מדהים ונראה טוב מכדי לאכול. לא רק זה, אבל עוגה כמו זה ייראה פנטסטי על תמונות החתונה.

לְהַצִיג Stopping Wedding Floral Cake

16. עוגה פרחונית חמודה וקטנה

העוגה שלך לא צריך הרבה שכבות. אתה יכול לקבל עוגה אחת כמו זו. העוגה הקטנה אך המדהימה כוללת ציפוי ורוד יפהפה ומעוטרת בפרחים יפים. זה עוגה קטנה, אבל זה מדהים והוא מושלם לחתונה באביב.

חָמוּד Small Floral Wedding Cake

עוגת חתונה כחולה

אם אתם מחפשים עוגה ייחודית תוססת, אז זה הבא יכול להיות בשבילך. העוגה הזאת כחולה, ורודה ולבנה. זה היה מעוטר פסים, דפוסים ופרחים. עוגה כזאת תיראה יפה בכל חתונה. אתה יכול גם להשתמש בכחול בלי ורוד ולבן.

יְצִירָתִי Light Blue Wedding Cake

18. עוגת זהב טרנדי

העוגה הבאה שלנו מושלמת עבור זוג אופנתי. השכבה התחתונה יש דפוס גיאומטרי funky, השכבה השנייה היא זהב עלה ואת השכבה העליונה היא ורודה רכה. אתה יכול ליצור מחדש עוגה עם שלוש שכבות דומות או להשתמש על העיצובים של העוגה כולה.

טרנדי Grey Rose Gold Wedding Cake

19. עוגת ורוד יפה

מוקדם יותר בפוסט הזכרנו עוגת geode. זוהי דוגמה נוספת של עוגת geode אבל בסגנון שונה. לעוגה יש שלוש שכבות לבנות קלאסיות עם ורוד וזהב. כמו geode הוא ורוד זה נותן את העוגה יפה להסתכל. עוגה כזאת תהיה יפה עבור החתונה באוהו האביב.

יפה Pink Geode Wedding Cake

20. האביב פרחוני עוגה רעיון

הבא, יש לנו את האביב האולטימטיבי עוגה. כל שכבה על העוגה צויירה ביד עם סצינה אחרת. הכל על האביב הוא על העוגה הזאת מן העצים הירוקים כדי פרחים אל השמש. עוגה זו מושלמת עבור אוהבי טבע וזוגות שאוהבים את האביב.

אביב Floral Wedding Cake Idea

21. עוגת פרחים ורודה

אם אתם מחפשים עוגה די רומנטית, אז זה יכול להיות בשבילך. עוגה לבנה זו מעוטרת בפרחי סוכר קטנים ורודים. אנחנו אוהבים את הפרחים על העוגה הזאת כי הם מכסים את השכבה העליונה בהדרגה מתחילים להתפשט. אתה יכול לקבל עוגה כזאת עם פרחים שונים בצבע שונה.

וָרוֹד Floral Wedding Cake

22. כפרי האביב חתונה רעיון חתונה

לא אוהב הרבה הדובדבן, אז זה יכול להיות עוגה מה שאתה מחפש. העוגה הגדולה אינה קלויה, והיא רק ספוג יפה. עם עוגה ללא קרח, אתה יכול גם לראות את המילוי טעים בפנים. אתה יכול לקבל עוגה כזאת ואפילו להוסיף בפרחים. אתה יכול לקשט את העוגה עם פרחים על פי בחירתך.

כַּפרִי Spring Wedding Cake Idea

23. רוז גולד ועוגה ורודה

אחרונה ברשימה שלנו זה עוגת ורוד יפה וזהב. זה שתי שכבות עוגה תכונות שכבת זהב על הקרקעית ועוגה ורודה רכה על הדף. גם העוגה מעוטרת בפרחים. עוגה כזאת תתאים לכל חתונה. אתה יכול אפילו להוסיף כמה שכבות.

ורד Gold and Pink Wedding Cake with Flowers

אנו מקווים שמצאת את העוגה המושלמת לחתונה שלך!

No Replies to "23 מדהים עוגות חתונה האביב כדי לעורר השראה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 2