23 קעקועים פרח יפה לנשים – insightyv.com

23 קעקועים פרח יפה לנשים

11. יפה בחזרה קעקוע רעיון

פרחים ליצור קעקועים בחזרה מדהימה. לא רק לקחת את המילה שלנו על זה, לבדוק את הבחירה הבאה. כאן יש לנו קעקוע פרח יפה ורוד. זה עיצוב מדהים שיתאים לכל אחד. אתה יכול לבחור כל פרח עבור קעקוע בחזרה. משהו כזה ייראה נהדר בקיץ, כאשר אתה יכול להראות את זה!

יפה Flower Back Tattoo Idea

12. קעקוע הירך פרחוני

אם אתה רוצה קעקוע פרחוני חמוד, אז זה הרעיון הבא יכול להיות בשבילך. שני פרחים אלה היו מקועקע על הירך. אנחנו אוהבים את הפרחים האלה כי יש להם מראה טרופי. הירך הוא בחירה מצוינת עבור קעקוע אם אתה רוצה משהו קטן שיכול להיות מוסתר או מוצג.

פִּרחִי Hip Tattoo Idea

13. אדמונית הכתף רעיון קעקוע

הפוני הוא פרח מדהים שהוא סמל של עושר ועושר. הנה יש לנו דוגמה מדהימה של קעקוע אדמונית. כפי שניתן לראות, התוצאה הסופית יפה, עדינה ונשית. העיצוב מתאים בדיוק על הכתף אבל אתה יכול לקבל את הפרח להציב בכל מקום.

אַדְמוֹנִית Shoulder Tattoo Idea

14. צמיד קעקוע פרחוני

לאחר מכן, יש לנו קעקוע פרק כף היד. הדיו כולל פרחים שיוצרים שרוך בסגנון תכשיטים. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה עיצוב כי זה ייחודי וחכם. עם קעקוע כזה אתה מקבל קעקוע מגניב חתיכת תכשיטים מדי. כל פרח יעבוד עבור עיצוב כזה.

פִּרחִי Bracelet Tattoo Idea

15. פרח קעקוע עם דפוס גיאומטרי

אתה יכול להוסיף דפוסים קעקועים פרח שלך. על ידי הוספת דפוסים, אתה יכול לתת פלורלים קלאסיים עדכון אופנתי. זה רעיון העיצוב הבא תכונות פרחים ורודים יפה עם דפוס גיאומטרי שחור מעל הדף. כפי שאתה יכול לראות, את הצורות לתת את הפרחים היפים נימה עצבנית. אתה יכול להשתמש בטכניקה זו עם כל פרחים.

פֶּרַח Tattoo with Geometric Pattern

16. פרחוני כתף קעקוע רעיון

הרעיון הבא שלנו הוא קעקוע כתף יפה. העיצוב כולל פרחים שונים, ביניהם: Clematis, Iris ו- Lilly of the Valley. אתה יכול ליצור מחדש קעקוע דומה עם הפרחים האהובים עליך. אנחנו אוהבים איך זה אמנותי וצבעוני זה עיצוב פרחוני.

נוֹעָז, Floral Shoulder Tattoo Idea

17. עדין מאחורי קעקוע האוזן

אם אתם מחפשים קעקועים פרח קטן ועדין, אז זה הרעיון הבא יכול להיות בשבילך. כאן יש לנו עיצוב פרחים ורוד יפה כי כבר מקועקע מאחורי האוזן. קעקועים מאחורי האוזן יכול להיות מוצג, מכוסה ויהיה נהדר כמו קעקוע הראשון. כל פרח בכל צבע ייראה יפה.

עָדִין, Behind the Ear Tattoo

18. עליון זרוע פרח קעקוע רעיון

לאחר מכן, יש לנו רעיון מדהים הזרוע העליונה. קעקוע דיו שחור תכונות מגוון של פרחים, כולל ורד. אתה יכול להוסיף עוד פרחים לעיצוב כדי ליצור יותר של חצי שרוול נראה. אז בעתיד אתה יכול אפילו להוסיף עוד כדי ליצור שרוול מלא. כל פרחים ייראה מגניב ואתה יכול לשקול להוסיף צבע מדי.

עֶלִיוֹן Arm Flower Tattoo Idea

19. קעקוע חזה יפה

מחפש קעקועים פרח החזה? לאחר מכן לבדוק את הרעיון הבא. מוקדם יותר אנו מובלט עיצוב עצם החזה נמוך יותר בעוד אחד זה הוא עוד יותר. זהו קעקוע יפה מאוד ועדין שיתאים לכל אחד. הוסף צבע כדי לרכך את המראה סיים או אם אתה רוצה הצהרה אופנתי עושה עיצוב, בחר רק דיו שחור.

יפה Sternum Floral Tattoo

20. פרח אמנותי ופירות קעקוע פירות

ניתן להוסיף עיצובים אחרים לפרחים. ראינו פרפרים ודגמים גיאומטריים אבל זה אחד פירות. זהו פרח אמנותי ויצירתי ועיצוב פרי. אנחנו אוהבים איך זה קעקוע כבר בהשראת הטבע אוהב את הצבעים בהם נעשה שימוש. אתה יכול לבחור כל שילוב פרחים ופירות, אולי משהו טרופי.

אָמָנוּתִי Flower and Fruit Rib Tattoo Design 

21. חמוד רוז חזרה קעקוע

רוז קעקועים הם מאוד פופולרי. פרחים אלה מסמלים תקווה, אהבה והתחלות חדשות. כאן יש לנו ציור בצבעי מים בצבעי מים יפים שקועקע על הגב. קעקוע כזה ייראה נהדר על אף אחד. שקול צבע ורדים למרות כל צבע אומר משהו אחר. האדום הוא לאהבה ותשוקה, צהוב הוא לשמחה, ורוד הוא לאהבה הראשונה שחור הוא עבור הנצחה.

חָמוּד Rose Back Tattoo

22. פרחוני קעקוע Wrist רעיון

הרעיון הבא שלנו הוא ייחודי ומסוגנן. הקעקוע הוא על פרק כף היד העליון ותכונות פרחים חמודים דיו שחור. אנחנו אוהבים את המיקום של הקעקוע הזה כי זה שונה הקעקועים פרק כף היד הקלאסי. אתה יכול לקבל כל פרח מקועקע כאן עם זאת הפרחים בתמונה יתאים לכולם.

פִּרחִי, Upper Wrist Tattoo Idea

23. צהוב איריס הקולר קעקוע

האחרון של קעקועים הפרח שלנו הוא זה יפה עיצוב איריס צהוב על עצם הבריח. זהו עיצוב עדין זה היה מקועקע כמו פרח הלידה. אתה יכול לקחת השראה מן זה ויש לך את הלידה שלך פרח מעוצב. בכל פרח שתבחר, עצם הבריח היא מקום מגניב לשים את זה.

צהוב Iris Collarbone Tattoo Idea

אנו מקווים שמצאת את העיצוב המושלם קעקוע פרח!

No Replies to "23 קעקועים פרח יפה לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.