21 מצמרר DIY קישוט ליל כל הקדושים רעיונות | insightyv.com

21 מצמרר DIY קישוט ליל כל הקדושים רעיונות

11. צללית מפחידה

רוצה משהו מפחיד יותר? אז זה רעיון ליל כל הקדושים DIY יכול להיות בשבילך. חדר האמבטיה הזה מעוצב בצללית מפחידה של מישהו במקלחת. אתה יכול ליצור משהו כזה עם איזה כרטיס שחור. ישנן תבניות זמינות, כי אתה יכול להשתמש כדי לקבל את הצורה של אדם. אתה יכול אפילו לצייר סביב מישהו על פיסת נייר גדולה. לאחר מכן להוסיף עיצובים ליל כל הקדושים שלך.

מַפְחִיד Silhouette for DIY Halloween Decor

12. ליל כל הקדושים

ליל כל הקדושים wreaths הם דרך מצוינת לקשט את הדלת הקדמית. אלה הם פרויקטים גדולים DIY. זה גלגל העין מפחיד הוא מושלם עבור ליל כל הקדושים. ישנן דרכים רבות לעשות זר. כדי ליצור אחד פשוט כמו זה פשוט לרכוש זר זר פוליסטירן, לעטוף אותו בד שחור, דבק על כמה eyeballs ולהוסיף כמה עכבישים באינטרנט. אתה יכול לעשות עיצוב משלך.

ליל כל הקדושים Wreath for DIY Halloween Decor

13. DIY מצבה

תן לביתך מראה בית קברות מפחיד על ידי יצירת המצבות שלך. זהו פרויקט מהנה כי יהיה להפחיד טריק או מטפלים ואורחים המסיבה. אתה יכול ליצור משהו כזה עם Styrofoam ואתה יכול לעצב אותו, לצייר אותו לקשט אותו בכל דרך שתרצה.

עשה זאת בעצמך Tombstone for DIY Halloween Decor

14. דלת מפלצת מפחידה

הרעיון הבא שלנו בעיצוב DIY הוא מושלם עבור טריק או מטפלים. הדלת הזאת מקושטת להיראות כמו מפלצת. שיניים ועיניים אדומות נוספו לדלת כדי שייראה כמו פרצוף מפחיד. זוהי דרך מהנה לתת לאנשים קצת הפחד כאשר הם לדפוק על הדלת. אתה יכול להפוך את הדלת שלך נראה כמו כל מפלצת מפחיד.

מַפְחִיד Monster Door for DIY Halloween Decor

15. קישוטי צנצנת ספוקי

צנצנות הם רעיונות עיצוב נהדר. אתה יכול לשים צנצנות בכל מקום. בפנים, בחוץ, על שולחנות, אדני חלון ועוד. עבור ליל כל הקדושים למה לא להוסיף כמה עטלפים ואורות כמו זה? זה מפחיד בעלות נמוכה DIY Halloween רעיון תפאורה זה ייראה נהדר במסיבה. אתה יכול ליצור שונים עם רוחות רפאים או עכבישים.

מפחיד Jar Decorations for DIY Halloween Decor

16. מכשפות המכנה מרכיבים

תן לבית שלך מגע קסום על ידי הוספת כמה בקבוקי המכשור של המכשפה המכשפה. ניתן להשתמש בכל בקבוק זכוכית. רק לצייר אותו שחור להוסיף תווית. אתה יכול להשתמש בכל בקבוקי זכוכית יש לך כבר בבית את התוויות ניתן להדפיס או בכתב יד. הוסף כמה קורי ויש לך קישוטים מפחיד.

מכשפות Potion Ingredients for DIY Halloween Decor

17. ליל כל הקדושים מנורות צלליות

צלליות הם קישוטים ליל כל הקדושים נהדר. אלה הם עלות נמוכה ניתן לשים בכל מקום ברחבי הבית. עד כה, ראינו את אלה בחלון ובמקלחת. זו צללית ליל כל הקדושים שמח הוצב על אהיל. זוהי דרך יצירתית וקווירית לקשט. אתה יכול לשים כל צללית האהיל שלך. אולי עכבישים או דלעות.

ליל כל הקדושים Lamp Silhouettes for DIY Halloween Decor

18. מצמרר גלגל משקפיים

תן לאורחים שלך פחד על ידי הצבת גלגל העין בתחתית הכוס שלך. זוהי דרך מהנה לקשט כפי שהוא לא ברור וזה לא ייראה עד המשקה הוא התהפך. אתה יכול להדפיס את כל העיניים ואם הזכוכית היא פשוטה על הקרקעית, רק מקל את גלגלי העיניים אל מחוץ לכוס בתחתית.

מְצַמרֵר Eyeball Glasses for DIY Halloween Decor

19. לעשות נרות שלך

הבא שלנו ליל כל הקדושים DIY רעיון תפאורה מראה לך איך לעשות נרות שלך. זוהי דרך מהנה ליצור נרות בטוח שנראה נמס. אלה היו נראים נהדר על אח או על שולחנות. אתה יכול אפילו להשתלשל כמה מן התקרה כדי ליצור מבט קסום.

עשה Your Own Candles for DIY Halloween Decor

20. חמוד ליל כל הקדושים פוסטרים

ליל כל הקדושים לא צריך להיות מפחיד מדי. אתה יכול להוסיף כמה תפאורה ליל כל הקדושים חמוד. זה סימן ביבי בוטי בו הוא מושלם עבור אנשים שרוצים העיצוב ליל כל הקדושים שלהם יש מגע של קסם. כדי לעשות את זה ייחודי אתה יכול לצייר או יד לכתוב פוסטר כזה.

חָמוּד Halloween Posters for DIY Halloween Decor

21. הרדוף הבית קישוט ליל כל הקדושים

אחרון ברשימה שלנו הוא זה מפחיד boarded מלאכה החלון. זה יגרום לבית שלך להיראות כמו הבית רדוף קלאסי. אתה יכול לעשות את זה עם קרטון עם אפקט עץ מצויר או אם יש לך עץ ישנים מסביב, להשתמש בו. הוסף כמה קורי אינטרנט ואתה טוב ללכת.

מועצה Up Haunted House Windows for DIY Halloween Decor

אנו מקווים שהיית בהשראת רעיונות עיצוב ליל כל הקדושים DIY מצמרר!

No Replies to "21 מצמרר DIY קישוט ליל כל הקדושים רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    89 − 80 =