21 מצמרר DIY קישוט ליל כל הקדושים רעיונות – insightyv.com

21 מצמרר DIY קישוט ליל כל הקדושים רעיונות

רוצה לקשט את הבית שלך עבור ליל כל הקדושים? אז אתה במקום הנכון! מצאנו 21 של הרע ביותר DIY Halloween רעיונות עיצוב. כל רעיון הוא פרויקט מהנה ויצירתי שאתה יכול לעשות בבית. אתה יכול לחסוך לעצמך קצת מזומנים ולתת את היצירתיות שלך. בין אם אתה מחפש משהו מפחיד עבור טריק או מטפלים או עמוד השדרה מצמרר עבור האורחים במסיבה יש משהו בשבילך. תסתכל למצוא את כלי השיט המצמרר האהוב עליך.

1. קישוט הדלת זומבי

אתה יכול לראות דלת כזה בתוכנית טלוויזיה מאוד פופולרי. עם רעיון זה DIY, אתה יכול להביא את אפוקליפסה זומבי לבית שלך. כדי להפוך את זה מלאכה אתה יכול לשים שני סדינים על כמה דלתות או לחתוך גיליון אחד לשניים. צבע על המילים והוסף כמה ידיים מזויפות. לפת את הידיים בדלת כדי לשמור על מקומן. לסיים עם כמה לוחות קרטון עץ אפקט. אתה יכול לצייר את העיצוב עץ.

מְטוּמטָם Door Decoration for DIY Halloween Decor

2. DIY ליל כל הקדושים ינשוף

הבחירה הבאה שלנו מראה כיצד פריטים היומיום יכול להפוך לתפאורה מפחיד. הינשוף החמוד הזה צבוע שחור והעיניים צבועות כסף. שינוי צבע פשוט עשה הינשוף הזה קישוט מפחיד, מושלם עבור ליל כל הקדושים. אתה יכול להשתמש ברעיון זה על אובייקטים אחרים.

עשה זאת בעצמך Halloween Owl for DIY Halloween Decor

3. דלעות לבן מפחיד

דלעות מסורתיות הם כתום עם פנים מפוחדים או חמוד מפחיד. מערבבים את הדברים השנה וצובעים את הדלעת שלך לבן. זה רק נותן להם עדכון מפחיד. אלה ייראו נהדר הן מבפנים והן מבפנים. אתה יכול אפילו להוסיף קצת זוהר בצבע כהה.

מפחיד White Pumpkins for DIY Halloween Decor

4. מפלצות חלון

צלליות על חלונות נראים נהדר על החיצוני פנימה. אלה מפלצות יצירתיים החליפה את מצב הרוח כיף של ליל כל הקדושים. משהו כזה יהיה נהדר עבור טריק או מטפלים. אתה יכול אפילו להפוך את המפלצות שלך קצת מפחיד. כדי ליצור מפלצות חלון כמו אלה רק לצייר לחתוך את העיצוב שלך על כרטיס שחור מקל אותו לחלון.

חַלוֹן Monsters for DIY Halloween Decor

5. ספרי המכשפה

תן את השולחנות או מדפי ספרים מהפך ליל כל הקדושים עם הספרים האלה המכשפה. הספרים כוללים קסם, לחשים ועוד. אתה יכול ליצור מחדש ספרים אלה מפחיד עם כל עיצוב שאתה אוהב. למצוא כמה ספרים ישנים לכסות את השמיכות. ואז לצייר או לצייר את העיצוב שלך.

מכשפות Books for DIY Halloween Decor

6. חמוד ליל כל הקדושים גרלנד

מחפש קצת פחות מפחיד DIY Halloween תפאורה? אז זה יכול להיות הבחירה בשבילך. זה גרלנד חמוד עם בדים השראה ליל כל הקדושים המצורפת. משהו כזה הוא פשוט לשחזר וניתן לעשות זאת על תקציב קטן. אתה יכול לעשות את זה ייחודי על ידי בחירת בדים ליל כל הקדושים שלך.

חָמוּד Halloween Garland for DIY Halloween Decor

7. רגליים מכשפות רגליים

הבחירה הבאה שלנו הוא פרוייקט מלאכה מדהים. הוא כולל שני אטריות בריכה עם גרביים של המכשפה ונעליים על מנת להיראות כמו רגליים ורגליים. כאשר סיים את הרגליים ממוקמות בצד של הבית. הרגליים נראות כאילו הן בולטות מהבית כמו מכשפה מרושעת מסוימת של המזרח. זה פשוט ומהנה. אתה יכול ליצור אותו מחדש עם כל גרביים ונעליים.

רָשָׁע Witches Feet for DIY Halloween Decor

8. יצירתי צבוע כוסות

לאחר מכן, יש לנו רעיון זול וקל DIY Halloween Decor זה מושלם לילדים. זה רק הפוך כוסות כי הם צבועים להיראות כמו דמויות ליל כל הקדושים פופולרי. כאשר סיימת אתה יכול להוסיף בטוח tealight להבה תחת אש כדי להפוך אותם זוהר. אלה היו נראים מושלם בתוך הבית, על אדן חלון או אפילו בחוץ בגינה.

יְצִירָתִי Painted Cups for DIY Halloween Decor

9. ראש צף

תן לכל מי שעובר על פני הבית שלך פחד עם הראש הצף הזה. זהו פרויקט מפחיד ומהנה כי טריק או מטפלים ואורחים המפלגה יאהב. כדי ליצור את זה, אתה יכול להשתמש ראש קלקר, להוסיף קצת דם מזויף על כמה בד לבן טהור. סיים את זה עם תיל ברור. אתה יכול לשים את זה בכל מקום, אולי על עץ או על הדלת הקדמית.

צָף Head for DIY Halloween Decor

10. הצג דלעת מפחיד

הבחירה הבאה שלנו מראה איך אתה יכול ליצור תצוגה ליל כל הקדושים ייחודי בבית שלך. הוסף כמה צלליות חלון כמו אלה שהוזכרו קודם לכן, לעשות כמה עטלפים נייר שחור, להוסיף דלעת וכמה רוחות. אתה יכול ליצור משהו כזה בכל דרך שתרצה אבל זה מראה תמונה כיף, מגניב ויצירתי דרך לקשט עבור ליל כל הקדושים.

מפחיד Pumpkin Display for DIY Halloween Decor

No Replies to "21 מצמרר DIY קישוט ליל כל הקדושים רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.