21 חמוד יצירתי רעיונות מקלחת בייבי עבור בנות | insightyv.com

21 חמוד יצירתי רעיונות מקלחת בייבי עבור בנות

תכנון מקלחת התינוק בנות? אז אתה צריך לבדוק את הרעיונות האלה מדהים לקבל השראה. מאת קישוטים יפים כדי אוכל טעים לנו יש לך מכוסה. כל רעיון הוא כיף, יצירתי ויהיה תכונה נהדרת לכל מקלחת התינוק.

1. זה עוגיות בחורה

מתוק פינוקים הם חייבים להיות עבור כל צד. עוגיות אלה נעשו לתוך זה בחורה, בקבוקים, רעשנים ובגדים לתינוק. עוגיות חמוד כזה ייראה נהדר בכל מקלחת התינוק והם כמעט די לאכול …. כִּמעַט.

זה's a Girl Biscuits with Bottle and Rattle for Girl's Baby Shower Idea

2. מקלחת בייבי בצנצנת

אם אתה מחפש משהו קצת שונה עבור מקלחת התינוק ואז תסתכל על אלה צנצנות מתנה. אלה צנצנות חמוד ניתן לשים על שולחנות או ניתנה כמו מתנות. כל צנצנת יכול להיות יסודות התינוק שונים בתוך או יכול להישמר מזכרת עבור אמא לעתיד לזכור את היום המיוחד.

תִינוֹק Shower Gift Jar Idea for Girls

3. בייבי רטל עוגות Pops

עוגות פופ שינו את הדרך שבה אנו לקשט עוגות לאירועים מיוחדים. פופס עוגת רעשן אלה הם פשוט מושלמים מקלחת תינוק. אתה יכול לקבל כל צבע, דפוס וסגנון. אנחנו אוהבים את אלה וחושבים שהאורחים יעשו זאת! רעשנים יהיה תוספת מהנה וטעימה לכל שולחן מזון.

תִינוֹק Rattle Cake Pops for Girls Baby Shower

4. טוטו צנצנות

אם אתה קצת יצירתי כמו לעצב למה לא צריך ללכת על אלה צנצנות tutu. צנצנות אלה הם חמודים ו girly מושלם עבור תינוק התינוק להתקלח. רק לקחת כמה צנצנות ברורות דבק כמה בד ורוד טול סביב הקצוות. אתה יכול לשים אותם על שולחנות כמו קישוט או להכניס מתנות קטנות בפנים.

וָרוֹד Tutu Jar Idea for Girls Baby Shower

5. גלאם מזון לוח

מקלחות בייבי לא צריך להיות כל ורוד אתה יכול להוסיף מגע של זוהר כזה. צבע בקבוקים מתואמים, כוכבים ומזון נראה יפה. זהו שולחן אופנתי אחד.

זוהר Food Table for Baby Shower

6. פרי גילוף

פירות גילוף הפך כל כך פופולרי, עם פסל מדהים כזה אתה יכול לראות למה. סידור זה נחצב מתוך אבטיח וכולל פירות טריים בפנים. זה חתיכת מרכז מדהים לכל שולחן הוא בריא.

פרי Carving for Baby Shower

7. הזמנות חמוד

כל מקלחת התינוק צריך הזמנות. אלה הזמנות יפות יהיה מושלם מקלחת התינוק של התינוק. הכוכבים, ציטוט ערכת הצבעים הם סופר חמוד. כל בן משפחה או חבר ישמח לקבל אחד מאלה.

חָמוּד Party Invitations for Girls Baby Shower

8. בייבי סלסלות

בבית מקלחת תינוק משפחתי וחברים להביא מתנות עבור אמא לעתיד. סל התינוק הוא רעיון מתנה מבריק. אתה יכול לעשות את זה מאוד אישי וייחודי על ידי החל עם סל ריק לשים את הפריטים שלך פנימה בדרך זו אמא מקבל מתנה יפה מלא של כל הפריטים התינוק חמוד היא זקוקה.

תִינוֹק Essentials in Basket for Girls Baby Shower

9. עוגת חדקרן

תנו לתינוק להתקלח קורטוב של קסם עם עוגת חדקרן. אלה עוגות מדהים הפכו חייב להיות ייראה מדהים על כל שולחן. עוגה כמו זה הוא חמוד, כיף ייזכר על ידי כל האורחים.

חַדקֶרֶן Cake for Girls Baby Shower

10. אבנט

האשה לעתיד היא אורחת הכבוד במקלחת התינוק. תן לה משהו מיוחד עם אמא כדי להיות אבנט. זה פריט מהנה ללבוש ביום שהיא יכולה לשמור כזיכרון של היום המיוחד. אתה יכול לקבל אבנט בכל צבע.

אמא To Be Sash for Girls Baby Shower

No Replies to "21 חמוד יצירתי רעיונות מקלחת בייבי עבור בנות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 47 = 48