21 תחפושות ליל כל הקדושים לנשים בהריון – insightyv.com

21 תחפושות ליל כל הקדושים לנשים בהריון

מחפש תחפושות ליל כל הקדושים ליולדות? אז אתה במקום הנכון! מצאנו 21 רעיונות תחפושות ליל כל הקדושים לנשים בהריון. בין אם אתם מחפשים משהו קלאסי מפחיד או כיף וייחודי יש לנו את התחפושות בשבילך. ישנן דרכים רבות כל כך, כי אמהות להיות יכול להתלבש הבליטה שלהם כדי ליצור תלבושת מדהים. יש לך לחפש למצוא האהוב עליך.

1. יום שלדי המתים

קודם כל יש לנו יום של מת שלד מתלבש. יום השלדים המתים הם בחירה מצוינת עבור ליל כל הקדושים. זה שלד מפחיד הוא לובש העליון המכיל שלד התינוק הקטן אשר יושב על הבליטה. תלבושת כזאת תהיה בחירה מהנה עבור כל מסיבת ליל כל הקדושים.

יְוֹם of the Dead Skeleton for Halloween Costumes for Pregnant Women

2. חמוד דלעת למעלה

אם אתה רוצה להצטרף כיף של ליל כל הקדושים אבל לא רוצה להיות יותר מדי מעל, אז זה לבחור הבא בשבילך. רעיון זה הוא תחפושת פשוטה כתום חולצה עם פנים דלעת שחורה. אתה יכול להשתמש בצבע שחור עבור זה או ליצור את הפנים דלעת מתוך נייר, בד או הרגיש. זהו רעיון יצירתי קל לשחזר.

חָמוּד Pumpkin Top for Halloween Costumes for Pregnant Women

3. ג’ונו תחפושת

מאוורר של הסרט ג’ונו? אז אתה תאהב את זה! הזוג הזה התלבש כמו הדמויות. זוהי דרך מהנה להתלבש כמו זוג לכלול את התינוק bump ל. התלבושת היא גם אם אתה רוצה להתלבש אבל לא רוצה להיות שום דבר מפחיד. אנחנו אוהבים את זה רעיון ייחודי ומהנה.

ג'ונו Costume for Halloween Costumes for Pregnant Women

4. כיף E.T. תחפושת

E.T. הוא סרט איקוני. ליצור מתוך תלבושת העולם הזה על ידי יצירה מחדש את הסצינה אופניים מפורסמים. על התלבושת הזאת, הבליטה הופכת זר קטן חמוד בזמן אמא הוא לבוש כמו אליוט. תחפושת כמו זה ידרוש קצת מאמץ כדי ליצור מחדש אבל זה רעיון מדהים. זה מושלם עבור נשים שאוהבות פרויקטים D.I.Y ומלאכות.

כֵּיף E.T. Costume for Halloween Costumes for Pregnant Women

5. מכשפה מפחידה

אם אתה רוצה להתלבש אבל לא רוצה לעשות תכונה מתוך הבליטה שלך אז זה לבחור הבא בשבילך. אמא זו להיות לבושה כמו מכשפה קלאסית. זהו מראה מפחיד וקסום כי הוא מושלם עבור ליל כל הקדושים. אתה עדיין יכול לראות את הבליטה אבל לא את המוקד של התלבושת. משהו כזה יהיה קל מאוד ליצור מחדש.

מפחיד Witch for Halloween Costumes for Pregnant Women

6. תלבושות זר מפחיד

רוצה משהו מפחיד ומפחיד? אז זה הרעיון הבא הוא אולי מה שאתה מחפש! ללא שם: אמא זו יש ליצור מחדש את סצינה זר סמלי. משהו כזה הוא דרך להיות מפחיד אבל גם לכלול את הבליטה. אנחנו אוהבים את הטוויסט היצירתי הזה בסרט האימה הקלאסי.

מַפְחִיד Alien Costume for Halloween Costumes for Pregnant Women

7. דחליל ותלבושת דלעת

הדחלילים הם תווים ליל כל הקדושים קלאסי. אתה יכול ליצור דחליל מפחיד או אחד חמוד. אמא זו להיות יצרה תחפושת סופר חמוד דחליל. יש לו את כל הדברים הבסיסיים כמו כובע, קש ואיפור אבל עם תוספת לגמר מיוחד. דחליל זה יש עיצוב דלעת מקסים מעל הבליטה התינוק. זוהי דרך מהנה להתלבש לך ואת הבליטה הזאת ליל כל הקדושים.

דַחלִיל and Pumpkin Costume for Halloween Costumes for Pregnant Women

8. אמא להיות

הבחירה הבאה שלנו לקח את הביטוי מומיה להיות ברמה חדשה לגמרי! אמא זו לבושה כמו מומיה עם זוג נוסף של עיניים מעל הבליטה. זה תחפושת כי יש ליל כל הקדושים קלאסי כיף וזה יוצר משחק מלים נהדר שכולם יאהבו.

אִמָא To Be for Halloween Costumes for Pregnant Women

9. להאכיל אותי תלבושות

לאחר מכן, יש לנו תחפושת כי הוא יצירתי, מפחיד ומהנה. יש לו כל תחפושת ליל כל הקדושים צריך. הוא כולל זרועות ורגליים התינוק עם טריק או לטפל בשקית עם המילים להאכיל אותי. משהו כזה הוא מושלם עבור כל mamas מחפש תלבושת ייחודית או כל מי שרוצה פרויקט D.I.Y.

הזנה Me Costume for Halloween Costumes for Pregnant Women

10. מצחיק Castaway זוגות תלבושות

להתלבש עם החצי השני שלך היא אפשרות מהנה עבור ליל כל הקדושים. הזוג הזה לבוש כמו צ ‘אק ווילסון מן הסרט Castaway. לא רק שזה תחפושת יצירתי עבור האירוע, אבל אתה יכול להתלבש את הבליטה כמו כדורעף וילסון. אתה יכול בקלות לשחזר את שני תלבושות זה ליל כל הקדושים.

מצחיק Castaway Couples Costume for Halloween Costumes for Pregnant Women

No Replies to "21 תחפושות ליל כל הקדושים לנשים בהריון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.