21 קוקטיילים חג המולד לעשות ב 2017 | insightyv.com

21 קוקטיילים חג המולד לעשות ב 2017

חלק גדול של חג המולד הוא אוכל ושתייה. בין אם אתה הולך לבית של אדם אהוב או אירוח מסיבת חג המולד רוב הסיכויים שאתה תהיה שיש מטפלת קטנה כל העונה החגיגית. אם אתה נתקל במסיבה או באיסוף, שקול להגיש קוקטיילים לחג המולד. קוקטיילים מושלמים לאירועים מיוחדים, כך מצאנו 21 קוקטיילים חג המולד לעשות בשנת 2017. כל המשקאות האלה הם חגיגיים, טעם טעים נראה נהדר.

1. קוקטייל ‘שובב-רשימה’

הראשון ברשימה שלנו הוא זה קוקטייל אדום ולבן חגיגי. המשקה נקרא “הרשימה שובב” והוא עשוי ג ‘ין, נוצץ ICE שחור טעם דובדבן, סירופ פשוט, ליקר אבטיח, מיץ לימון וביצה אחת. אתה יכול גם לקשט את המשקה עם מקל סוכריות לתת לו מראה חמוד Christmassy.

רשימת שובב Christmas Cocktail

2. חג המולד חמוציות קוקטיילים

חמוציות הם מרכיב חג המולד פופולרי אז למה לא כוללים אלה גרגרי טעים בקוקטיילים שלך? לא רק אלה יוסיפו טעם אבל גם לעשות קישוט חמוד. זה רעיון הבא קוקטייל מראה כיצד להשתמש חמוציות כדי לסיים את המשקה שלך, זה נראה מושלם לחג המולד. אתה יכול לקשט כמעט כל משקה עם חמוציות.

חַג הַמוֹלָד Cranberry Cocktail

3. קוקטייל כדור שלג

הבא, יש לנו קוקטייל חגיגי מאוד. זהו המשקה הקלאסי שנקרא כדור השלג. כדי לעשות קוקטייל כזה תצטרך Warninks Advocaat, מיץ לימון ולימונדה. אולי אפילו להוסיף נתז של ג ‘ין לתת לו בעיטה. מגישים כוסות או צנצנות Christmassy חמוד כזה!

כַּדוּר שֶׁלֶג Chritmas Cocktail

4. וודקה פלפל חד פעמי

הרעיון הבא שלנו הוא מושלם למסיבת חג המולד. זה צנצנת מלאה פטל וודקה פטל. זהו רעיון קוקטייל טעים בעלות נמוכה עם צבע אדום חגיגי. אתה יכול לשרת צנצנת או קערה אגרוף, אז האורחים יכולים לקבל משקאות עצמם. אם משרתים בצנצנת אתה יכול לקשט אותו כמו צנצנות כדור שלג.

פֶּטֶל Infused Vodka

5. אורנג ‘וקינמון חג המולד פאנץ’

אנחנו אוהבים את הרעיון הבא קוקטייל כפי שהוא נראה מאוד חגיגי ואת החומרים הם מאוד Christmassy! כדי להפוך את זה חג המולד ניקוב תצטרך חמוציות, תפוח, אוכמניות, מים, זנגביל, קינמון, זנגביל, ציפורן, סוכר חום, כתום ורימון. תוכל למצוא את ההנחיות בדף המוצגות. זה משקה ייראה מדהים בכל אירוע חג המולד.

תפוז and Cinnamon Christmas Punch

6. החורף תפוח תפוח קוקטייל

לחמם את החורף עם קוקטייל תפוחים כמו זה. יש כל כך הרבה קוקטיילים שונים שאתה יכול לעשות עם סיידר תפוח מ Martini כדי Bellini. אז, הניסוי כדי למצוא טעם שאתה אוהב. אתה יכול להוסיף מרכיבים חגיגיים אחרים כגון קינמון. אם אתה רוצה קוקטייל שלך יש בעיטה ואז להוסיף קורטוב של בורבון.

חוֹרֶף Apple Cider Cocktail

7. ונילה חמוציות מימוזה

אם אתה רוצה קוקטיילים לחג המולד כי הם קל לעשות, כי אין לי רשימה ארוכה של מרכיבים, אז זה מתכון בשבילך. זה קוקטייל אדום חגיגי הוא מימוזה אוכמניות וניל. אתה יכול לעשות את זה עם וודקה וניל, מיץ חמוציות ויין מבעבע. רק מוסיפים את הוודקה ואז מיץ חמוציות ואז הדף עם היין. יהיה לך מימוזה חמוציות טעים, כי חברים ובני משפחה יאהבו.

וניל Cranberry Mimosa

8. חגיגה ירוקה חגיגית מילקשייק

לאחר מכן, יש לנו קוקטייל milaake ירוק חגיגי מאוד. אתה יכול לעשות את זה עם קוקטייל וודקה, סירופ אפרסק אפרסק, אלוורה דינק לבן ביצה. אנחנו אוהבים את המשקה הזה מפני שהוא כולל שלושה צבעים של כריסטמסי, אדום ירוק ולבן. האדום הוא קישוט פטל חמוד. אם שירת את זה במסיבה או ביום חג, כולם יאהבו את זה.

חֲגִיגִי Green Matcha Milkshake

9. חמוציות Mojito

תן Mojito שלך טוויסט חג המולד. זה mojito תכונות חמוציות מתכון נראה אדום וחגיגי. כדי להפוך את mojito חמוציות כמו זה אתה צריך רום אור, מיץ חמוציות, סוכר, מיץ ליים, מים מוגזים מנטה טרי. משקה זה בפרט כולל גם סירופ חמוציות.

חמוצית Mojito

10. לבן קוקטיילים חג המולד

הרעיון הבא שלנו כולל קוקטייל צבעוני לבן בזכוכית מסוגננת עם קישוט חגיגי. אנחנו אוהבים את זה כי זה מראה איך אתה יכול לעשות קוקטיילים שלך נראה מדהים על ידי בחירת זכוכית מגניב באמצעות קישוט פשוט כמו חמוציות. קוקטייל כזה ייראה מדהים בכל מפלגה. אתה יכול אולי להשתמש מתכון כדור שלג כי אנו בהשתתפות קודם לכן לכתוב מחדש את המשקה הזה.

לבן Christmas Cocktails

No Replies to "21 קוקטיילים חג המולד לעשות ב 2017"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    30 + = 34