21 חמוד חג האהבה רעיונות תפאורה | insightyv.com

21 חמוד חג האהבה רעיונות תפאורה

11. הגמלים הנורדיים של ולנטיין

מעדיפים עיצוב הבית ייחודי? אז אלה gnomes חמוד עשוי להיות רק מה שאתה מחפש! את gnomes נורדי חמוד ניתן לראות בחג המולד, אבל אלה בחורים קטנים יש מהפך של ולנטיין. גמדי זמינים בגדלים ובצבעים שונים. אנחנו אוהבים את אלה!

אָהוּב's Nordic Gnomes

12. אתה ואני הדפס

בדרך כלל, קישוטים של ולנטיין הם תוססת והם בדרך כלל ורוד או אדום. אם זה לא הדבר שלך, אז אתה יכול ללכת על משהו פשוט כמו זה. השולחן היה מקושט בעל לב לבן tealight בעל, שתי ציפורים, פרחים, נרות לבן אתה ואני להדפיס. הדפס זה ייראה נהדר בכל בית לאירוע ואחרי.

אתה and Me Print Decor Idea

13. תפאורה חדר החיים של ולנטיין רעיון

מפתיע את החצי השני שלך ולנטיין זה? ואז לקחת השראה לבחירה הבאה הבאה. החדר מעוטר בבלונים, זר, כריות ופינוקים. כל אחד ישמח להיות מופתע ממשהו כזה. אתה יכול ליצור משהו דומה או להוסיף משלך גימור מיוחד.

חָמוּד Valentine's Living Room Decor Idea

14. עץ האהבה

עצים לבנים הפכו פופולריים מאוד נראה סופר מסוגנן בכל בית. אתה יכול לקשט את העצים האלה עונתית ועל מקרים. במשך היום של ולנטיין אתה יכול לקשט את העץ הלבן שלך עם לבבות ועוד. זה היה מקושט עם קישוטים לב לבן אישית. אתה יכול לעשות משלך דומה אלה או לקנות.

אָהוּב's Tree Decor Idea

15. חמוד קופידון להיות תפאורה שלי

ללא שם: זה לא יהיה יום ולנטיין ללא קופידון! אלה הבא הרעיון מראה כי אתה יכול מסוגנן לקשט את החדר עם קופידון האהבה. אתה יכול לקבל עיצוב דומה ואתה יכול אפילו להוסיף דומה להיות סימן שלי ופרחים. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה!

חָמוּד Cupid and Be Mine Decor

16. תות לבבות

מארגנים מסיבה? אז אתה צריך לבדוק את הרעיון הבא שלנו. משקאות אלה כבר סיימה עם לב תות. אתה יכול להשתמש, כוסות וכל משקה. לקבלת מבט של ולנטיין נסה להשתמש משקפיים די אלה כמו ולמלא אותם עם קוקטייל ורוד.

תּוּת Hearts for Cocktails

17. ולנטיין להיות תפאורה שלי

להיות שלי הוא מסר קלאסי ולנטיין. הוא מובלט סוכריות, כרטיסים ועוד. אם אתה רוצה רעיון מסוגנן להיות תפאורה שלי, ואז לנסות תיבת לב חמוד כמו זה. זה יתאים כל בית יכול לשמש שנה קישוט אחרי שנה. אם אתה ערמומי מאוד אתה יכול אפילו ללכת לעשות משהו דומה בעצמך.

אָהוּב Be Mine Decor

18. חמוד ולנטיין של Letterbox

האם אתה מחפש רעיונות מוזרים ונועזים? אז זה הרעיון הבא יכול להיות בשבילך! בבית זה נוספה לחדר חמוד Letterbox מלא לבבות ורודים ואדומים. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה עיצוב כי כולם מצפים לקבל כרטיס יום האהבה. עם פריט זה חמוד כולם בבית שלך יהיה!

חָמוּד Valentine's Letterbox

19. לב צמר חמוד

כמו מלאכת יד? לאחר מכן להפוך את זה פשוט לבוש צמר זול. לב צמר אדום כזה ייראה כל כך חמוד בבית שלך. אתה יכול אפילו לעשות כמה בצבעים שונים. אולי אפילו להוסיף קצת לדלת עבור רעיון פשוט עיצוב הדלת. אתה יכול גם לעשות לבבות בגדלים שונים.

חָמוּד DIY Wool Heart

20. חג האהבה רעיון תפאורה

אם אתה אוהב לקשט רוצה להשתעשע וללכת כל החוצה, אז הרעיון הזה הוא בשבילך. בבית הזה היה שולחן מעוטר עם סימן גדול, לבבות מרובים, אותיות ולנטיין ועוד. כאשר מישהו מגיע לבית שלך הם יידעו שאתה אוהב את חג האהבה.

אָהוּב's Day Decor Idea

21. לבבות הסרוגה

אחרון ברשימה שלנו הם אלה סופר לבבות אדום חמוד הסרוגה. אנחנו אוהבים את הלבבות הקטנים האלה כפי שאתה יכול לתלות את אלה בכל רחבי הבית. אם אתה יודע איך לסרוג אתה יכול לעשות משהו דומה בעצמך. אולי לעשות כמה בגדלים ובצבעים שונים. אתה יכול אפילו לתת את אלה כמו מתנות לחברים.

עשה זאת בעצמך Red Crochet Hearts

אנו מקווים שמצאתם את הקישוטים המושלמים ליום האהבה!

No Replies to "21 חמוד חג האהבה רעיונות תפאורה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 32 = 39